Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīlu,bet nevēlos kopā būt.

 
Reitings 32
Reģ: 01.06.2015
Nezinu ko no šitā visa cosmo te sagaidīt,bet nu īsumā par to ko gribu Jums izskratīt.
Man ir attiecības ar puisi,jau gadus 4trus.
Riebjas vārds puisis,jo varētu ta kā to statusu nomainīt,bet ne par to tēma. (Jūtos kā piegulētāja)
Pirms pāris mēnešiem, viss bija ideāli ,bija sajūta,ka dzīve nokārtojas. Bet idille ātri pārrāvās. Tagad tā nu sanāca,ka dzīvojam viens no otra ar 90km starpību. (nav pirmā reize braukāties)
Braukājam katras brivdienas viens pie otra,tā nav problēma.
Problēma ir tajā,ka es nezinu vai vēlos šīs attiecības turpināt ,jā viss ir itkā ideāli,joprojām katru minūti domāju par viņu un skumstu,bet kkas nav kā gribu. Zinu,ka jūs arī nevarat izzīlēt kas manās attiecībās ir greizi. :-/
Un tūlīt panesīsies komentāri- "Nebojā puisi tikai tpc,ka nezini ko gribi."
Bet es nevaru izskaidrot ko es gribu savādāk,un kāpēc es tā jūtos.Es viņu mīlu,bet negribu ar viņu attiecības? Vnk wt?
Paldies!
28.01.2016 23:14 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Man gluži tāda situācija nav bijusi, bet, ja intuicija saka, ka nav,tad nebūs.
Neklausīsi intuīciju, vienkārši pati savu dzīvi grūtāku padarīsi!

Es pati tikai tagad sapratu, ka vairāk jāklausa savai sirdsbalsij, kaut vai tiem pašiem instinktiem, nevis prātam un tai mātei, kas sēž iekšā un saka: Viņu var mainīt uz labo pusi! Viņš nav skops! Viņš nav dusmīgs! Viņš nav tāds utt.. Lai gan patiesība ir viena.
Bet tas tā, ir tikai Tavās interesēs izlemt, gribi Tu ar viņu vispār nākotni vai negribi. Ja man sāktos tādas domas, tad es izšķirtos.
28.01.2016 23:17 |
 
Reitings 442
Reģ: 24.01.2016
nu tas nozīmē, ka pašai kaut kas nav kārtībā ;)

Tevī vienkārši ir kāds trūkums, kuru pati neatzīsi :-P

Šoreiz tevī vaina, kaķenīt ;) Nemāki ne mīlēt, ne dzīvot vēl .
28.01.2016 23:29 |
 
Reitings 442
Reģ: 24.01.2016
Un šādi tu tiešām bojā puisi ;)


Nu viņa vietā es sen būtu nozudis, ja pa 4 gadiem nav normālas kopdzīves.. es paciestos max 4-6 mēn. Lai jau būtu viss stabili, un ar pārliecību :D

Bet šādi.. Vai nu kaut kāds nelaužams stereotips, vai stulbums
28.01.2016 23:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja nevēlies būt kopā.. kāpēc gan sevi un otru mocīt?
28.01.2016 23:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man jau izskatās, ka tā kopā nevēlēšanās ir tāpēc, ka puisis kaut kā bremzē. Nezinu, kas un kā jums tur bija, kāpēc idille kā pari saki pārtrūka. Par savām izjūtām būtu jāparunā ar savu puisi, varbūt šāda saruna palīdzēs pašai saprast, kas par lietu.
28.01.2016 23:45 |
 
Reitings 442
Reģ: 24.01.2016
un kaut kas līdz galam nav jums aizgājis ;) Bet iet pie attiecību speciālista, muļķīgi, jo nav kopdzīves :D kaut ko mīņājaties vienkārši. Saprastu ja Tu būtu super ambicioza, un karjeru liktu nr 1 nr2 un nr3..
28.01.2016 23:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits