Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Saslimusi un stāvoklī.

 
Reitings 5
Reģ: 18.05.2015
Čau!
Esmu stāvoklī jau 6-7 nedēļā (l) , bet tagad esmu diezgan saslimusi-deguns ciet, temperatūra ap 37-38. Baidos, vai tas neietekmēs mazo.
Centos pierakstīties pie daktera, bet, tā kā nedzīvoju LV un ārzemēs neesmu ilgi, man nav ģimenes ārsta un tik ātri nevaru tikt pie daktera, lai arī saku, ka man steidzami, te neņem pa nopietnu. Ja paliks sliktāk, braukšu uz walk-in centru, bet jautājums-ko darīt? Vai jums, cosmo māmiņas, bija problēmas ar veselību? Kā ārstējāties?
Gāju uz aptieku, neko citu , izņemot paracetamolu, man neļāva ņemt, tagad sēžu mājās zem 3 segām, dzeru tēju un ēdu augļus.
27.01.2016 16:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
pareizi ka zales jeb kimisko indi nelava nemt. Ir gana daudz dabigo lidzeklu.
27.01.2016 16:12 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
cik saprotu tu esi UK , tur smērē paracetamolu pa labi un pa kreisi ....
nu atkarīgs kas par slimību, ja vīruss vai gripa tad var būt kompikācijas , bet ja vienkārši saaukstēšanās , tad nekas traks , temperatūra var būt no iesnām ....
27.01.2016 16:12 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu temperatūra nav nāvējoša, labāk vnk izguli to mājās, nevis mēģini kaut kā "nosist" nost. Kas attiecas uz degunu - nopērc aerosolu degunam. Tas manās mājās vienmēr ir must have medikamnets. Ja pa dienu vēl ciešami ar aizliktu degunu, tad naktī gan vienmēr iepūšu, ja ir iesnas, un guļu saldā miegā brīvi elpojot. Grūtniecības laikā pati bieži lietoju (kaut gan itkā neiesaka, bet man mans miegs bija svarīgāks) un bērns man ir pilnībā vesels. Dzer daudz šķidruma. Kopumā tavi simptomi nav traki, tāpēc izgulies un dzīvojies saudzīgā režīmā. Padzer vitamīnus.
27.01.2016 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 4001
Reģ: 02.01.2011
daudz dzer un guli

ar zālēm neaizraujies
27.01.2016 16:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits