gastroenterologs G.Čui

 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Kādas atsauksmes? Ir lasītas gan baaaaigi sliktās, gan arī ļoti iepriecinošas.
27.01.2016 11:56 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Meitenīt, pastudē mazliet medicīnas vēsturi. Ja nebūtu kā tu sauc "ķīmijas", tad visi joprojām mirtu kā mušas. Palasi no kādām kaitēm cilvēki mira pirms antibiotiku izgudrošanas un kā operēja, piemēram, aklo zarnu un kādas iespējas pēc šādas operācijas bija izdzīvot bez mūsdienu "ķīmijas" un tad bļausties cik visa ķīmija ir slikta un nevajadzīga un visu ietekmē farmācijas bizness.

Nu nevajag ieslīgt galejībās, loģiski, laikam attīstoties, attīstās arī medicīna, bet tas nav OK, ka dakteri visu ārstē ar antibiotikām un entajām zālēm. Cik daudz ir tādu ārstu, kas vispār neiedziļinās tavā problēmā, izraksta tev antibiotikas, jo sliktāk taču no viņām nepaliks. Man pagājušo gad bija gripa, man izrakstīja antibiotikas, es viņas nedzēru, jo negribēju mocīties pēc tam 3 mēnešus ar sabiegtu kuņģi un nodomāju, ka dzeršu tikai tad, ja būs galīgi slikti. Neko, visu normāli izslimoju nedēļas laikā, nekādas komplikācijas un vienīgās zāles ko dzēru bija paracetamols un visi pēc tam šausmās iepleta acis - kā, tu nedzēri antibiotikas? man izrāva gudrības zobu, arī nedzēru nekādas antibiotikas. Dzert viņas vispār šķiet pēdējais ko darīt. Angīnu ārstēju tikai ar dabas preperātiem.
Slimam cilvēkam ir jāmeklē problēma un tā ir jāārstē, nevis jāpačkā ar zālēm un jācer, ka viss pēc tam būs ok.
03.10.2018 12:49 |
 
Reitings 7
Reģ: 04.03.2018
Jaestades, palasi ko funkcionālā un ķīnas medicīna raksta. Protams, ka ir gadijumi, kad ķīmiju vajag, bet te ārsti visu 'ārstē' ar ķīmiju. Ķīmija ir kā pēdējais, te viņa iet kā pirmais.
Vitamīnus/mikroelementus ārsts parastais vispār nezin un viņos neorientējas, labākajā gadījumā iesaka multi vit cāļa devās, proms ka nepalīdzēs.
Tagad klausos konferenci no Vācijas, cik daudz ārsi sasniedz ar D vit protokolu vai Jodu piemēram (jods pietrūkst 90% cilvēku) augstās devās. Magnija, cinka, selēna trūkums var izraisīt daudz problēmu. Tāpat liela nozīme ir glutēna un kazeīna nelietošanai, pareizai/individualizētai diētai.
Pietam pēc visām antibiotikām ir vajadzīgas probiotikas (kā minimums) lai atgrieztu vietā zarnu/kuņģa floru.
Antidepresanti ir Nr. 1 ko izraksta, pietam 60% gadījumu pilnīgi nevajadzīgi.
Ķimiskā tablete jau nav brīmumtablete, ar vienu ķīmiju neko nepanāks, ja cilvēkam kkas trūkst vai tiek lietota pārtika kas kaitē, ķīmija to nekomensēs!
03.10.2018 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu Madara Sala un crimson par visiem 100%.
Akūtos gadījumos, protams, tabletes var palīdzēt, bet kopumā ņemot ir jāpadomā, ko bāžam savā ķermenī, t.sk., antibiotikas pie katrām kakla sāpēm, kā arī ēdienu, ko ēdam.
03.10.2018 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Sen, sen biju pie gastroenterologa Stradiņos, kuram ģimenes ārsta ieteikuma dēļ lūdzu, lai izraksta atkārtotu antibiotiku kursu helikobaktērijas apkarošanai. Viņš mani noklausījās, labi padomāja un atteica, pastāstot, ka zinātnieki šobrīd cenšas pierādīt, ka helikobaktērijai ir loma cilvēka imunitātes veidošanā un ja nu nav gluži gastrīts, tad lai tā dzīvo tālāk. Toreiz biju dusmīga, bet tagad novērtēju viņa atteikumu. (l)
03.10.2018 14:22 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Par konkrēto ārstu man nav ko teikt, bet, nu nav jau viss balts un melns. Nepatīk speciālists, ej pie cita.
Man, piem., vietējais ārsts nedeva nepieciešamos medikamentus un mocīja ar temp. virs 38.5 nepamatoti ilgi, vairāk kā 2 nedēļas. Samocījos nereāli, ieēst nevarēju neko un nekādas 'maigās' metodes nepalīdzēja. Kad arī paracetamols ziloņa devās neko neuzlaboja, uzstāja, ka organismam 'jācīnās' dabīgi. Pret - antibiotiku kustība dažus sabaidījusi nevāji..
Sazvanīju mājiniekus, pēc konsultācijām ar ģ.ā. atsūtīja medikamentus no Latvijas. Izveseļojos ātri. Līdz tam antibiotikas nebiju lietojusi gadus 12, tā kā nav arī tā, ka tās grūž visiem rīklē pie jebkā, nav jāpārspīlē.
03.10.2018 14:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Arī ārstiem nav pie katrām kakla sāpēm jāizraksta antibiotikas.. Tā kā nav jau tik traki, ka visi cenšas mērķtiecīgi noindēt :)
Par helikobaktēriju iznīdēšanu.. arī atkarīgs no problēmas. Ne visos gadījumos tas ir efektīvākais risinājums.
Ārsta misija nav riebt pacientam, bet gan palīdzēt balstoties uz savām profesionālajām spējām (nevis eksperimentēt ar apšaubāmām metodēm).
03.10.2018 14:46 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
ķīmiju vajag, bet te ārsti visu 'ārstē' ar ķīmiju. Ķīmija ir kā pēdējais, te viņa iet kā pirmais.
Nu tikai nevajag. Nezinu pie kādiem ārstiem tu ej, bet man neviens ārsts bez vajadzības zāles nav izrakstījis. Antibiotikas esmu dzērusi vien pāris reizes dzīvē, kad ar vienkāršākiem līdzekļiem vairs nav līdzēts. Un ja arī izraksta, tad taču vienmēr var atteikties un turpināt piekopt "Ķīnas un funkcionālo medicīnu", kamēr ar plaušu karsoni atdosi galus.
Tagad klausos konferenci no Vācijas, cik daudz ārsi sasniedz ar D vit protokolu vai Jodu piemēram (jods pietrūkst 90% cilvēku) augstās devās. Magnija, cinka, selēna trūkums var izraisīt daudz problēmu." A šitos visus viņi kā - sauli kaut kā sintizē vai kā? Visi šie vitamīni un mikroelementi, kas nopērkami aptiekā, ir mākslīgi jebšu ķīmiski veidoti, tātad tā pati ķīmija jau vien ir. Jeb D vit var kaut kā savādāk - dabiskāk iegūt (vienīgais dabiskais D vit iegūšanas veids ir uzturēšanās saulē, starp citu). :-P
03.10.2018 15:48 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
D vitamīnu var dabūt arī no zivīm, olas dzeltenuma, siera, tā kā saule nav vienīgā opcija.
.
Par konkrēto ārstu nav viedokļa, bet uzskatu, ka ārsts nevar zināt visu. Cilvēka organisms ir sarežģīts un ne vienmēr var atrast, kas ir pie vainas.
.
Par antibiotikām un to lietošanu, tas jāskatās no situācijas, ja tā prasa, tad labāk tomēr dzert nekā iekulties vēl lielākās nepatikšanās.
03.10.2018 16:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits