Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puisis neizmaksā

 
Reitings 407
Reģ: 06.11.2015
Sveikas!:-)

Vai jums puiši vienmēr izmaksā visu, piemēram, kafejnīcas, kino, dažādas izklaides utt?
Man ir tā, ka nekad neko nav piedāvājis izmaksāt, vienmēr maksājam katrs par sevi.

Biju kaut kad ieminējusies kafejnīcā, ka cik forši būtu, ja viņš man kaut ko izmaksātu kādreiz. Viņš teica, ka labi, var izmaksāt. Bet es pateicu, ka nē, nevajag, maksāšu pati. Jo negribu, lai viņš par mani maksātu piespiedu kārtā.

Un ja aizbraucu pie viņa nedēļas nogalēs ciemos, mēs visus produktus pērkam uz pusēm.

Vai tas ir normāli jūsuprāt?
22.01.2016 19:36 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Un pasakiet, ka viņa nav dura.


Mmm.. rupji, bet jāpiekrīt. Un dubultā, jo liek tam sivēnam justies tā, it kā viņš tiešām rīkojas pareizi (e)
24.01.2016 18:04 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Manējais nemitīgi piedāvā izmaksāt, bet es atsakos, būtībā piekriitu vien tad, kad esmu pavisam tukšā, bet ko līdz pienāk nākamā reize, kad ejam kaut kur, tad izmaksāju es. Nu mums viss ir līdzvērtīgi, bieži maksājam uz pusēm, mums abiem ir tā , ka nav žēl un gribas nemitīgi atdot otram, uzdāvināt kaut ko, aizvest kaut kur. Pret naudu attiecos diezgan viegli -nežēloju katru centu - es dodu viņam, viņš dod man. )
24.01.2016 18:14 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Es personīgi neuzskatu,ka izmaksāt ir vīrieša pienākums,vēl jo vairāk es neuzskatu,ka izmaksāt ir kaut kas pašsaprotams no vīrieša puses(kā uzskata te dažas labas komentētājas (t)), tomēr izmaksāt sievietei ir labs žests no vīrieša puses. Man tas saistās ar rūpēm par savu sievieti,varenību(ne jau pār sievieti,bet par to,ka viņš ir gana labi situēts,lai spētu atļauties savai dāmai saldējumu)un citām labajām īpašībām. :-)
Protams,dzīvojot ilgāk kopā arī veikalā sieviete samaksā,tāpat par kādu izklaidi,respektīvi, tad jau tā situācija nedaudz mainās.
Jebkurā gadījumā dabas likumus neviens vēl nav atcēlis. ;-)
24.01.2016 18:19 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Uzskatu, ka attieciibaas visam ir jaabuut kopeejam, bet ja vecis neizmaksaa, tev jau arii nav iisti tiesiibas pieprasiit no vinja, tas nāk pats no sevis, varbuut viņš vienkārši ir skops vai arī baidās, ka tu pieradiisi, ka pēc tam droši tērēsi un prasīsi viņam naudu.
24.01.2016 18:20 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Piekrītu Raise. Toč duras.
24.01.2016 18:23 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Pilnībā piekrītu Mēnesnīca viedoklim. Nekad neesmu uzskatījusi, ka vīrieša pienākums ir maksāt par visu - ne tikai pārtiku, kopīgajām izklaidēm, bet vēl arī par visām dāmas iegribām. Izmaksāšana manā uztverē ir labs žests, bet ne kaut kas pašsaprotams vai kas tāds, kas man liktu pārdomāt kopā būšanu ar vīrieti. Vismaz manuprāt, attiecībās ir jābūt līdzsvaram - neviens nevienam neko neuzspiež, nedala naudu, bet kā divi pieauguši cilvēki situāciju risina kopā. Vienā nedēļas nogalē es varu nopirkt biļetes uz kino mums abiem, citā nedēļas nogalē - viņš mums uz teātri un nekādu problēmu.
Tiesa gan, tas, ka vīrietis viens pats ēd saldējumu, bet sieviete sēž un skatās, pārdzīvojot to sevī, manā uztverē ir tikai pašas sievietes problēma. Ja sieviete nerunā, vīrietim neizsaka konkrētas pretenzijas, nepasaka to, kas viņu abu attiecībās neapmierina, tad vīrietis mierīgi var dzīvot tāpat, jo uzskata, ka otru pusīti viss apmierina. Jā, ir tādi vīrieši, kuri paši varbūt pat neiedomāsies kaut ko izmaksāt, tāpēc ja tādiem konkrēti nepateiksi, kas ir tas, kas abu attiecībās uztrauc, viņš arī nesapratīs un rezultātā nekas nemainīsies.
24.01.2016 18:41 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Pff, tu jau pati piekriti, ka uz pusēm dalat cenas. Tad ko vēl brīnies.
25.01.2016 00:46 |
 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Man ir tāpat.:'-(
26.04.2016 17:31 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Viss ir atkarīgs ko puisis tev ir un ko no tevis viņš grib. Ja viņam ir interese par tevi, viņs tev izmaksās, bet pretī arī gribēs kaut ko sagaidīt.

Ja esat tikai draugi, tad sorry, katrs maksā par sevi.
26.04.2016 20:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!