Puisis neizmaksā

 
Reitings 407
Reģ: 06.11.2015
Sveikas!:-)

Vai jums puiši vienmēr izmaksā visu, piemēram, kafejnīcas, kino, dažādas izklaides utt?
Man ir tā, ka nekad neko nav piedāvājis izmaksāt, vienmēr maksājam katrs par sevi.

Biju kaut kad ieminējusies kafejnīcā, ka cik forši būtu, ja viņš man kaut ko izmaksātu kādreiz. Viņš teica, ka labi, var izmaksāt. Bet es pateicu, ka nē, nevajag, maksāšu pati. Jo negribu, lai viņš par mani maksātu piespiedu kārtā.

Un ja aizbraucu pie viņa nedēļas nogalēs ciemos, mēs visus produktus pērkam uz pusēm.

Vai tas ir normāli jūsuprāt?
22.01.2016 19:36 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Trakakais, ka vinsh visu laiku aizbildinajas ar parak maziem ienakumiem un sliktu darbu, un ko izdariju es, liku lietaa visus savus kontaktus un iekartiju vinu loti labaa firmaa par juristu, diemzel manaa dzijvee tas neko nemainija, palielinaja musu izdevumus, jo vinsh vairak atlaujas un mana puse no rekina kluva tikai lielaka :D
23.01.2016 00:58 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Neesam precejushies, mashina ir uz vina varda, kredits uz mana, bet visnh to maksaa, jo reali ari izmanto savam vajadzibam.
23.01.2016 01:02 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Ja jautajums, kapec uz mana varda kredits - vinam toreiz atteica.
23.01.2016 01:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kāpēc viņam atteica kredītu? Kāpēc nevarēja vienkārši iegādāties mašīnu uz kuras iegādi nevajadzētu ņemt lielus kredītus vai pat vispār?

Nē nu viņš tevi reāli ar to kredītu ir piesējis pie sevis, jo kamēr būs tas kredīts jāmaksā tikmēr tu nekur nemuksi..

Cik vel daudz ir tas kredīts jātmaksā? Par cik lielusummu iet runa?
23.01.2016 01:06 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Aptuveni 200 eur menesi vel gandriz 2 gadus.
23.01.2016 01:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Cik tu pašlaik pelni? Varbūt tiešām labāk ir jāpsver doma šķirties un sakostiem zobiem to kredītu atmaksāt un esi brīva no viņa?
23.01.2016 01:14 |
 
Reitings 235
Reģ: 21.02.2015
Tātad mans uztveres modelis par vīrieti - apgādnieku nav novecojis un pasaulē vēl nav iestājusies dzimumu līdztiesība. Es justos pagalam neērti, neizmaksājot meitenei, pat ja man tā būtu pēdējā nauda un viņa būtu miljonāre. No otras puses, ar prātu es taču saprotu, ka pilnīgi godīgi un līdztiesīgi būtu vienīgi segt katram pašam savus izdevumus. Būtiskas atkāpes no tā padara attiecības nevienlīdzīgas. Tālāk seko tas, cik katra no pusēm ir apmierināta ar attiecību, finanšu pārvaldības modeli un gatava iet pretī, mainīties.

Manuprāt, tas, ka viņš neizmaksā, nav normāli. Es izmaksāju un ne tikai draudzenei, bet arī ja ar čomiem satiekos, tad visi kopā sagrabina kaut ko vai kāds viens izmaksā kā kuru reizi - kā kuram rocība, nevis katrs par sevi it kā būtu galīgi sveši. Ja nauda iet tuviem cilvēkiem, ir jāprot dot no sirds un arī jāprot saņemt tā, lai nejustos parādā.
Ja viņš ir vīrietis, galu galā viņam jābūt gatavam izturēties atbilstoši tam, ka sieviete ir klasiski audzināta.
23.01.2016 01:14 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
MJ, ar pratu saprotu, ka Tev ir taisniba, bet no brivibas man shobrid arii bail, tad es palikshu pilnigi viena varetu teikt. Man visu dzivi taa iegadijies, ka cilveki vai nu aiziet vai nomirst un visvairak man ir bailes no taa, ka varetu palikt viena...
23.01.2016 01:24 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
visvairak man ir bailes no taa, ka varetu palikt viena...



nelasiju visus komentarus un nesaportu par ko iet runa, bet... bail palikt vienai???? Varbut vajag palikt vienai, uz laiku, un iemacities sevi vairaak noverteet un miileet?
23.01.2016 01:27 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
PaulaMonro Katram cilvēkiem ir savi dzīves pārbaudījumi un pēc tevis teiktā lūk arī ir tavs dzīves pārbaudījums - Tev ir jāiemācās un jāpārvar savas bailes no būšanas vienai un tikai tad tu arī saņemsi to ko esi pelnījusi!
Vai tu neesi domājusi par to ka pie tā ka cilvēki no tevis aiziet tomēr arī drusku ir vainīga visa tava situācija?
Protams ka sākumā tev nebūs labi esot vienai, bet ilgtermiņā, tas tev nāks ļoti par labu!

Tiešām apdomā savu dzīvi kārtīgi. Vai tu tiešām šādi vēlies pavadīt visu savu atlikušo dzīvi? Nedarot to ko tu tiešām vēlies darīt? iespējams saskaroties ar vel lielākām problēmām nākotnē kad būtu ģimene ja tāda tagad nav utt? Un viss drīzāk, ja tu vīrietim vienā brīdī pateiksi Nē, tad būs atkal tas ar ko tu jau esi saskārusies "ka cilvēki no tevis aiziet projām"..

Reizēm tiem cilvēkiem ir jāiet prom, lai dotu ceļu citiem cilvēkiem un citām dzīves pieredzēm!
23.01.2016 01:33 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Varbut vajag palikt vienai, uz laiku, un iemacities sevi vairaak noverteet un miileet?

Vajag, bet man shobrid nav drosmes un laiks tikai iet uz priekshu...

Ir jau musu dzive ari labi mirkli...turklat, kad ieraugu kaut kadus dzerajus virus, kas iekausta savas sievas...vai jaunos tevus, kas pamet savus bernus...saprotu, ka laikam jau tada zinja nevaru sudzeties.
23.01.2016 01:34 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Vai tu neesi domājusi par to ka pie tā ka cilvēki no tevis aiziet tomēr arī drusku ir vainīga visa tava situācija?


Daleji, jo atsveshinos no cilvekiem, kuri bijushi nozimigi, bet shajaa gadijumaa es vairak domaju tos, kas pazudushi vai aizgajushi berniibaa, droshi vien tapec tada trauma.
23.01.2016 01:38 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vajag, bet man shobrid nav drosmes un laiks tikai iet uz priekshu...

Ir jau musu dzive ari labi mirkli...turklat, kad ieraugu kaut kadus dzerajus virus, kas iekausta savas sievas...vai jaunos tevus, kas pamet savus bernus...saprotu, ka laikam jau tada zinja nevaru sudzeties.


cik Tev gadu? nu ne jau 40, kad butu japiedomaa ar ko kopaa "noseesties"?

Es vienmer zinaju kadu velos sava berna teevu, tadu ari dzive man deva. Zinaaju kadu velos savu viiru, tads man arii ir. Man ir lielisks viirs, kursh rupejas, palidz un mil mani un meitu. Nevazaajaas apkaart, pec darba nak majas, reizi pa reizei aiziet ar kolegiem uz baaru, bet laicigi nak majas, visu varam sarunaat utt.


Varbut jasak ar to kaadu tu velies virieti sev blakus, nevis to, kadu nevelies???
23.01.2016 01:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010

Vajag, bet man shobrid nav drosmes un laiks tikai iet uz priekshu...


Jo ilgāk tu ar viņu būsi kopā jo mazāk tev tā drosme būs un tavs gribas spēks vel vairāk būs iedragāts!

Ir jau musu dzive ari labi mirkli...turklat, kad ieraugu kaut kadus dzerajus virus, kas iekausta savas sievas...vai jaunos tevus, kas pamet savus bernus...saprotu, ka laikam jau tada zinja nevaru sudzeties.


Pat ar dzērāju dzīvē var būt labi mirkļi. Nevis jādomā par to lai dzīvē būtu labi mirkļi, bet gan lai tā pati dzīve būtu laba un pilnvērtīga un pa reizēm ir tik tie sliktie mirkļi.
Ja būtu vismaz dzērājs vai sitējs tad no tā ātri vien aizmuktu projām neatskatoties, šis vīrietis arī nav baigi labais, to tik ir grūtāk saredzēt jo viņš lūk nesit un nedzer, bet kontrolē tevi gan un tas ar gadiem nemazināsies.
23.01.2016 01:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Daleji, jo atsveshinos no cilvekiem, kuri bijushi nozimigi, bet shajaa gadijumaa es vairak domaju tos, kas pazudushi vai aizgajushi berniibaa, droshi vien tapec tada trauma.


visi mēs esam saskārušies ar to, tā ir daļa dzīves. Arī tagad man iznāk atsvešināties no ļoti daudziem savā laikā labiem draugiem, tā vienkārši ir daļa dzīves, bet vienmēr šo draugu vietā nāk citi, ar kuriem nemaz nav sliktāk :) Man arī savā laikā bija škrobe par vecajiem draugiem, bet ai, ja jau tās attiecības ir pajukušas tad vienkārši arī nav bijis lemts, ja būtu, tad pēc 10 gadiem atrastu iemeslu sakontaktēties un parunāt ;)
23.01.2016 01:42 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Neteiktu padomāt sievietēm ,kurām ir vīrieši-visu uz pusēm-kas notiks,ja Jūs zaudēsiet darbu. Vai viņi vispār būs kopā ar Jums ,kā viņi spēs un vai spēs pārvarēt-viņa uz kādu nenoteiktu laiku nevarēs man piemest pusi no vakariņām ,īres vai tml.
Nevajag baidīties. Es nesaprotu,kāpēc gan jaunām,skaistās sievietēm ir jābaidās būt vienām. Agri vai vēlu sasaptu citu. Ar neīstajiem esot kopā mēs iztērējam laiku, palaižam iespēju varbūt satiktu īstu un ar kuru būtu pavisam labi.
Kādas vēlmes ir pieaugušas puisim,ka vēl vairāk nekā agrāk jāpiemet puse klāt,jo alga ir palielinājusies.
23.01.2016 01:43 |
 
Reitings 55
Reģ: 03.01.2016
Manuprāt tas nav normāli protams nav visur jaizmaksā ,bet ja jau esat 3 gadus kopā un virieties ir pieaudzis nav vairs pusaudzis tad viņam butu savai sievietei jaizmaksā. Nezinu uzreiz iedomajos kad mani uzzaicina uz kino un liek pašai par to samaksāt, tā nepieņemi. Tava vietā es meģinatu parunāt ar viņu . manuprat katrs sevi cienoš vīrieties izmaksās meiteni .
23.01.2016 02:52 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Kãda attiecîbās pieredzeejusi dāma varbūt vēlas palīdzēt un parunāt iekś pm par naudas lietàm attiecībās? Domāju,ka tās kurām viss skaisti un naudas daudz var nerakstit,jo nesapratiis situaaciju..interesee pieredze un tā. :-)
23.01.2016 05:46 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
haha , meitene grib, lai puisis izmaksā "būtu forši, ja tu man tagad izmaksātu", puisis - jā, labi, izmaksāšu. meitene - nē, tu ko, es pati pa sevi maksāšu :-D:-D
Un pasakiet, ka šis nav kā naglai uz acs par sievietes būtību

23.01.2016 10:02 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Iepriekšējās attiecībās man bija otra galējība - izmaksāja pilnīgi visu-, kas, manuprāt, arī nav tīri normāli..

Šajās esam vienojušies, ka vienu reizi viens maksā, otru otrs. Vai arī, ja ejam uz kino, tad es maksāju, piemēram, par biļetēm, viņš par vakariņām pēc tam. Mani un draugu šāds modelis apmierina, varbūt Tev, Snicker, arī vajadzētu tā ierosināt? Citādi jau nu galīgi nav forši.. :)
,
23.01.2016 10:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!