Puisis neizmaksā

 
Reitings 407
Reģ: 06.11.2015
Sveikas!:-)

Vai jums puiši vienmēr izmaksā visu, piemēram, kafejnīcas, kino, dažādas izklaides utt?
Man ir tā, ka nekad neko nav piedāvājis izmaksāt, vienmēr maksājam katrs par sevi.

Biju kaut kad ieminējusies kafejnīcā, ka cik forši būtu, ja viņš man kaut ko izmaksātu kādreiz. Viņš teica, ka labi, var izmaksāt. Bet es pateicu, ka nē, nevajag, maksāšu pati. Jo negribu, lai viņš par mani maksātu piespiedu kārtā.

Un ja aizbraucu pie viņa nedēļas nogalēs ciemos, mēs visus produktus pērkam uz pusēm.

Vai tas ir normāli jūsuprāt?
22.01.2016 19:36 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Sisley, piekritishu ari par Tavu secinajumu - par skopumu.
22.01.2016 23:46 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Viedas sievietes man to ir mācījušas un savā dzīvē es tam sekoju, ka, lai ar vīrieti izveidotos attiecības AR NĀKOTNI, ir jābūt sajūtai, ka tas ir vīrietis ir dāsns. Nu tā lai ir sajūta, ka lai vai kas, bet viņam priekš manis nekā nav žēl. Man tas sākas ar izmaksāšanu randiņos. Un pēc 3 gadu attiecībām man, personīgi, nebūtu normāli dalīt naudu uz pusēm (bet mēs arī pēc 3 gadiem dzīvojām kopā). Par izaudzināšanu es nezinu, nav nācies pie šī jautājuma piestrādāt, bet vispār es esmu ar MJ šodien uz viena viļņa - pamazām un sīkumos. Aizmirst maku. Neiedomāties, vispār nerunāt neko par maksāšanu uz pusēm. Un jā, lielā kļūda, ka tad, kad ieminējies samaksāt, pati uzreiz teici, ka samaksāsi, bet ko nu vairs par to. Es nezinu, stulbi skanēs, bet mans ieteikums ir tēlot muļķi un būt pateicīgai :D "Nauda? Kāda nauda? Es maku aizmirsu mājās! Samaksāsi par mani, mīļais? Paldies!" Buča. Aizkars. Nākamais cēliens. :D
P.S. Bet vispār padomātu, vai ar skopuli satikties.
P.S.S. Bet ļaunprātīgi dāsnumu arī nevajag izmantot un vajag lutināt savu mīļoto, un izmaksāt viņam reizi pa reizei. :)
22.01.2016 23:50 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
"Nauda? Kāda nauda? Es maku aizmirsu mājās! Samaksāsi par mani, mīļais? Paldies!" Buča. Aizkars. Nākamais cēliens.


Šo es tik labi galvā iztēlojo ar tādu enerģiskumu un pārsteiguma toni :-D:-D:-D

Bet yea, izklausas arī ka tavs draugs drusku tev apkārt vicina to naudu. ķipa tērējās lieki tad kad viņam ir tā nauda, bet tev varbūt tā vairs nav. Varbūt tā ir sava veida izrādīšanās ka ir pārāks un labāks? Pašapliecināšanās? Lai nu kā, normālās attiecībās ja vienam beidzās tā nauda, tad nevis otrs iet un tērējās tikai uz sevi, bet gan normāli palutina arī otru pusi. Normāli pieklājīgi cilvēki tā darīs. Neies tak viens skriet uz restorānu? Piekāpsies tak un izmaksās draudzenei to restorānu jo viņa vienkārši to nevar atļauties savādāk. Ja nē, nu tad nav ko čakarēties, ja tik skops ka žēl ikdienā iepriecināt draudzeni tad nav arī vērts.

Bet tas ir ļoti nesmuki iet un teikt "Tu man esi parādā". Pie tāda teksta vien es apdomātu vai man tas ir vajadzīgs un vispār, ja man tā pateiktu es laikam iespītētos, pateiktu ko domāju, apvainotos un ietu projām. Ja skries pakaļ, atvainosies un centīsies to vērst par labu, tad varbūt vel ir jēga, ja nē, tad nav arī vērts. Šādu gan izgājienu es lietotu tikai tad ja tiešām esmu gatava arī no cilvēka šķirties un ir jau līdz brošai tas viss. Ikdienišķi gan tā nedarītu par katru sīkumu.
23.01.2016 00:00 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Tur jau ta lieta, MJ, es jau neprasu, lai visus maksajumus veic, bet tada shad tad palutinashana ar restoranu vai kino man liktos tik jauka.
Par Tevis mineto situaciju, ja man izbeigtos nauda, scenarijs: Man tiktu apmaksats restorans, kino, partika, bet tik lidz es sanemtu algu, man naktos segt musu abu izdevumus lidz mes butu kviti. Ta izpratne, kad netiek daliti dzimumi un sievietes ir izcinijushas savas tiesibas tiek interpreteta shaadi - kapec gan man jamaksa Tava dala.
23.01.2016 00:10 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
mana pieredze rāda, ka tādi vīrieši arī visā pārējā ziņā ir skopi - jūtu, sajūtu utt ziņā Un par ko tur vēl runāt, ja nevar pat kino izmaksāt

Man ir tādi paši novērojumi :-/

Par pāraudzināšanas stratēģijām neņemos komentēt, jo es tādas lietas nepieprotu, bet godīga un atklāta izrunāšanās par to kā tevi tā mūžīgā rēķinu dalīšana un kalkulēšana noskaņo, runas par nākotnes plāniem (ar sarunu par to finansējumu) un tamlīdzīgi, ieviesīs skaidrību. Vienu gan es gribu teikt - pat ja šķiet, ka labs cilvēks un ir jūtas, ja saproti, ka nevarēsi sasniegt savus mērķus, jo viņš nekad nebūs gatavs uz laiku uzņemties vienīgā pelnītāja lomu, tāpēc gadījumā, ja izdomā studēt doktorantūrā, dzemdēt bērnu vai rakstīt grāmatu, tev nebūs aizmugures, tad varbūt labāk nevajag vispār. :-|
23.01.2016 00:13 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
NordicBelle, bernus ir gatavs uzturet, kad paliks vienigais pelnitajs, bet par dokturanturu vai gramatu rakstishanu nevar but ne runas. Mg, sho iemeslu del nacaas pamest, jo nevareju atlauties nestradat pilnu slodzi.
23.01.2016 00:17 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Dokturanturu, gribeju teikt. Atvainojos par kludam, rakstu gulus pozicija un no telefona :-D
23.01.2016 00:18 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Dokto :-D:-D:-D
23.01.2016 00:19 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
PaulaMonro, man tas šķiet nepiedodami :-(
23.01.2016 00:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kas viņam ir blociņš kur pieraksta visus izdevumus savus kurus pēc tam tev prasa atmaksāt? Vai arī viņš ir parādu piedzinējs ka tā dara? Nu tak riktīgi nesmuki tas ir.


Viņam tad arī japasaka tas ka tev tas vienkārši liktos jauki ja viņš kādreiz izmaksātu bez naudas prasīšanas atpakaļ. Jo tas tev liktu justies kā sievietei ka tevi vīrietis lutina un arī kaut ko dod, nevis visu laiku prasa 50/50 variantu kā kaut kādiem čomiem kas sametās priekš šņabja.

Tas ka viņš pielieto vienlīdzīguma kārti nozīmē to ka viņš vienkārši to negrib darīt un konkrēti ir skops.

Padomājot tālāk uz priekšu piemēram kad dzīvotu kopā(ja jau nedzīvojat) parasti jau sieviete lielākoties uzņemas mājas pienākumus, tad kā būtu tad? Tev būtu jāmazgā viņa apakšbikses, jākārto māja, jātaise ēst jums abiem un viss jānovāc pēc tam + vel jāstrādā un vel pusi izdevumus jānosedz? Un kā būs tad kad būs bērni? To arī visu uz pusēm dalīsim?
Un kā būs tad kad bērnu gaidīsi un iespējams strādāt nevarēsi un nauda nebūs? kā tad tev būtu jātmaksā tā puse izdevumu?
Uz papīra varbūt tas 50/50 strādā, bet realitātē tomēr ir vienam jauzņemas vairāk tā mamuta stiepšana mājās un izdevumi. Tas saucas ģimenes apgādāšana un ja viņš jau tagad tev liek visu 50/50 tad viņš nerada iespaidu ka vēlas arī ko nopietnu nākotnē, jo ar tādu attieksmi nopietnu ģimeni nevar veidot jo viņš domā tikai par sevi pašlaik nevis par jums abiem.

Vienlīdzība ir laba lieta, bet šeit tas tiek lietots ar sliktiem nolūkiem.
23.01.2016 00:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
PaulaMonro, man tas šķiet nepiedodami


+++ Tieši tā!
23.01.2016 00:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja vīrietis nav uzņēmies to mamuta nesšanas lomu tad kad sieviete gribēja mācīties/darīt ko lai sevi attīstītu lai nākotnē kaut vai varētu vairāk pelnīt tad tā runāšana par to ka tad kad būs vienīgais pelnītāja viņš visu maksās un uzturēs ir PLIKA DIRŠANA!
Riktīgākais parādu piedzinējs atradies!
23.01.2016 00:33 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Zin, es te joprojām cepos par Paulas nenotikušo doktorantūru un jo vairāk par to domāju, jo vairāk man šķiet, ka tam ir vairāk sakars ar kontroli nevis vienlīdzību. Ja Paulai būs doktora grāds un uzrakstīta grāmata, tad viņa būs spicāka par to veci un vecim no tā acīmredzot bail :-( Citos gadījumos - naudas atprasīšana un sajūtas radīšana, ka tu esi mūžīgi parādā, arī ir kontroles forma (e)
23.01.2016 00:35 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Man kasē priekšā vienreiz iepirkās pāris. Sieviete krāmē maisā, vīrietis stāv pie kases. Kad jāmaksā, viņš viņai pateica kopsummu, un lika noprast, ka viņai jānāk puse jāpieliek. Viņai pietrūka skaidrās naudas, un viņa tika informēta, ka tad jogurtu neēdīs. Aiz viņiem uzreiz stāvēja cits pāris. No tā pāra vīrietis piemeta naudu, pateikdams, lai meitenei jogurts tiek. Varēja redzēt reālas sāpes un pazemojumu sievietes sejā, viņa fiksi visu salasīja un aizskrēja. Viņas vīrietis ar aukstu seju aizgāja prom tā, kā nekas nav bijis. Skumji, patiesībā.:-/
23.01.2016 00:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
NordicBelle Patiesībā jā tā ir ava veida kontrole tiešām! Nu pretīgi vienkārši!

Parasti pāri viens otram palīdz grūtos mirkļos, bet lūk šis vīrietis ir parādījis to ka viņš nepalīdzēs savai sievietei grūtos mirkļos. Labāk lai s attīstīties un palikt spēcīgākai, viņš vienkārši tevi grib nospiest un nelaist prom.
23.01.2016 00:45 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Meitenes, tur jau taa lieta, ka taas nav paris gadu attiecibas, saakas, kad bijam loti jauni un vinsh vel nestradaja. Pec ta bija pozicija, ka pelna parak maz, lai man vel kaut kas atlektu. Un tagad jau atkal parak maz, lai vel pec visu ekstru pirkshanas kaut kas paliktu pari.
Mums ir attiecibas jau gandriz desmit gadus un liela dalja no tam pavadita kopdziivee. Viss, kas mums pieder ir pirkts uz pusem. vina mashina ir pirkta par manu kreditu, vinsh to centigi maksaa, jo ar mashinu pamataa parvietojas vinsh (darbadienas), bet domaju, ka attiecibu partraukshanas gadijumaa vinsh pateiktu, ka nemaksas un man butu vel paradi pie tam.
Kopuma ir taa, ka ir pieradums, juutas, parak ilga kopdzive, lai to partrauktu taa vienaa vezienaa, kur gan es ietu....bet taa necienas sajuta parak grauz mani.
23.01.2016 00:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
PaulaMonro, virtuāls apskāviens no manis... tici man dzīvē visu vēl var pavērst uz labāku pusi ;)
23.01.2016 00:50 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Paldies, meitenes, par atbalstu :)
23.01.2016 00:51 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
PaulaMonro Uz kura vārda ir mašīna un īpašums? Jūs esat precējušies?

Godīgi sakot nē, tur tev nevajadzētu nevis vairs domāt kā šo atrisināt pa labam, bet gan ir vienkārši jādomā - "kā pie velna tikt prom no šī kretīna". .

Es savāktu visu ko varētu, pofig, pat kredītu maksātu, bet no viņa pēc iespējas ātrāk vāktos prom. Nu nav tas normāli, saprotu ka ir jūtas un pieķeršanās, bet reāli, viņš tevi ir iedzinis stūrī, SMAGI un tā nav mīlestība kas viņam to liek darīt! Tas ir apreiķins!!!
23.01.2016 00:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
aprēķins*
23.01.2016 00:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)