Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vaksācijas kursi

 
Reitings 5
Reģ: 09.12.2010
Sveikas, meitenes! :-)

Es vēlos iziet vaksācijas kursus! Gribēju uzzināt, vai kāda nav ar to saskārusies un cik viegli vai grūti ir praktizēties pēc kursu iziešanas?! Cik skatos, max kursu ilgums ir divas dienas! Tik īsā laikā jau nevar ''piešaut'' to roku un vajaga ilgāku praksi. Gribētos ko vairāk par to uzzināt! Un cik viegli ir pēc tam darbiņu dabūt!
Internetā ir ārkārtīgi maz informācijas!
14.01.2016 18:55 |
 
Reitings 175
Reģ: 20.08.2010
Es esmu gājusi vaksācijās kursos,bet sen,pirms pieciem gadiem. Tajā laikā strādāju salonā par administratori un mums vaksācijas meistare dekrētā gāja,izlēmu,ka varēšu piepelnīties.
Tas nav grūts darbs,piešāvos ātri,praksei izvaksēju visas frizieres un arī priekšnieci,bet ilgi ar to nenodarbojos,jo atradu citu darbu.
Varbūt paskaties kādus darba sludinājumos,kāds pieprasījums pēc meistariem.
14.01.2016 19:07 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Zinu, ka paziņa izgāja vienas dienas laikā - 8h. Un praktizēt vari kaut uzreiz, jo dod sertifikātu. Tikai sameklē klientus un praktizējies, pelni naudu :D
14.01.2016 19:10 |
 
Reitings 5
Reģ: 09.12.2010
Bet kur tieši, lai praktizējas! Nepieciešama telpa! Mājās jau īsti nav kur! Salonā nez vai ļaus tā nākt uz praktizēties! Vai tomēr... :-)
14.01.2016 19:32 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Visatbildigakais ir vakset uzacis un ausghlupu. Jo ja kartigi nenostiepj uzacim apkart aadu var palikt zilumini, mazinji, atri noiet, bet var. Agshlupa atkal baigi sap (arsvaraa visiem). Kajas, paduses ir pats vieglakais. Galvenais nostiep aadu un rauj matinus pareizaa virzienaa. Nekas traks vaksacija nav. Aaa, nu veel bikini, bet tur arii tie veidi ir tik daudz, ka nezinu kadu bikini gribetu praktizet.
14.01.2016 19:34 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Bet kur tieši, lai praktizējas! Nepieciešama telpa! Mājās jau īsti nav kur! Salonā nez vai ļaus tā nākt uz praktizēties! Vai tomēr...


Nu, kā, kā.. Tu taču saproti, ka tādu darbu darītāji kā kosmetologi, vaksācijas/manikīra/pedikīra meistari, frizieri, masieri +/- ir pašnodarbinātas personas un strādā savā labā. Līdz ar to jāūt savam klientu lokam, kas nesīs Tev peļņu.. Protams, ka ar laiku var iznomāt telpas un sniegt pakalpojumus tur, bet atkal - Tev jāmeklē klienti. Kā meklēt? Visprimitīvākais - ss.lv sludinājumi, informē par saviem pakalpojumiem drauggus, radiniekus, paziņas, var uztaisīt reklāmu fcb. Neviens Tev neko nepienesīs.. Protams, salonos tas pats.. var īrēt vietu, bet tev būs jāmaksā saimniecei vai nu %, vai cietā īres maksa mēnesī - bet atkal, apmaksāt to varēsi tikai gadījumā, ja būs klienti.
14.01.2016 19:37 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Un par to praktizēšanos.. Nu, nedarīsi taču to bezmaksas.. Nezinu, ja nejuties baigi droša, tad pāris mēnešus vari ņemt mazāku samaksu, informējot klientus, ka tikai mācies, tāpēc cena vēl nav tik liela.. Ja darīsi savu darbu labi, tad nāks cilvēki atkal un cenas pieaugums nākotnē nebiedēs..
14.01.2016 19:39 |
 
Reitings 5
Reģ: 09.12.2010
Tas tā kā skaidrs, klientus es dabūtu! Bet vai mani salonā kādā ņems,ja esmu izgājusi vienu dienu kursus? Jo vēl jau atļauties telpu, kur strādāt, es nevarētu uzreiz. Līdz ar to man vajadzētu strādāt, iesākumā, salonā. Bet vai tur kādam vajaga tādu ''zaļu'' gurķi?! :-D
14.01.2016 19:58 |
 
Reitings 5
Reģ: 09.12.2010
Story paldies par noderīgo informāciju! :-)
14.01.2016 20:06 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tas tā kā skaidrs, klientus es dabūtu! Bet vai mani salonā kādā ņems,ja esmu izgājusi vienu dienu kursus? Jo vēl jau atļauties telpu, kur strādāt, es nevarētu uzreiz. Līdz ar to man vajadzētu strādāt, iesākumā, salonā. Bet vai tur kādam vajaga tādu ''zaļu'' gurķi?! :-D


Nu, ja Tu viņiem maksā ikmēneša maksu par vietu vai viņu noteikto %, tad kāda salonam starpība, cik zaļa vai oranža esi
14.01.2016 20:16 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
neatkarīgi no tā, maksā īri vai procentus, strādājot salonā, darot sliktu darbu, neslave cel SALONAM kopā ar meistara vārdu.

katrs sāk KAUT KĀ, praktizējies uz ģimeni, draudzenēm, cilvēkiem, kuriem nav bail un vajag vaksāciju un vismaz pakrāj pieredzi. kad jūties gatava strādāt salonā, meklē vietu. viss.
14.01.2016 20:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits