Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mazliet sāpe

 
Reitings 2
Reģ: 13.01.2016
9. klasē man bija pirmā mīlestība. Tas bija viens no maniem puišu draugiem, sauksim viņu par A.. Mums bija tik superīga draudzība un es nebiju nekad piedzīvojusi sirdssāpes, tāpēc atzinos viņam mīlestībā. Puisis nebija gatavs tādam pavērsienam un mani atraidīja.. Tas sāpēja tik traki un man bija tāds kauns, ka mums draudzība pajuka un mēs vairs tik bieži nekontaktējāmies.. Vidusskolas pēdējā gadā mēs atkal atsākām draudzēties. Mēs abi bijām vienā kompānijā un viss bija ļoti forši, daudz kontaktējāmies un ballējāmies kopā. Tad vienreiz mēs svinējām mūsu kopīgā drauga dzimšanas dienu tā puiša laukos. Ballīte kā ballīte, kad pēkšņi mēs ar A. abi attapāmies uz šķūņa jumta, kur kopā piedzīvotas daudzas atmiņas.. mēs tur sēdējām ilgu laiku, runājot, smejoties un pavisam aizmirsdami pasauli, kas palika tur lejā uz zemes. Es biju mazliet par daudz iedzērusi, lai domātu cik labi vai slikti bija priekš manis tā viņam atvērties, bet tas viss bija tik dabiski.... Viņš aplika man apkārt roku.. es to jutu kā elektrību izejot cauri visam ķermenim un uz sekundi pat aizsitot elpu.. Viņš man teica, ka nav aizmirsis visu foršo, ko esam piedzīvojuši.. un teica, ka arī to nekad neaizmirsīs.. tajā brīdī es sapratu, ka nekad viņu nespēšu atlaist... bet tas būs jāizdara.. un tā apziņa atnāca pie manis tajā brīdī kad viņš pateica, ka pēc vidusskolas brauks prom mācīties uz Nīderlandi.. milzīga sāpe pakrūtē, bet es neko neteicu, tikai to, ka jādodas atpakaļ uz ballīti...
Pagāja pāris mēneši un brīdī, kad man likās, ka es nekad nebūšu laimīga, uzradās E.... E. es jau pazinu ilgi, bet pēdējos 2 mēnešus mēs spēlējām vienā grupā. Viņš bija mūsu soloģitārists. Pēkšņi viņš atklāja, ka viņam pret mani ilgi jau ir jūtas un es ,zinādama, ka viņš ir burvīgs cilvēks, piekritu randiņam. Pēc kāda laiciņa mums izveidojās attiecības.
Esam kopā joprojām, viņš ir fantastisks, lieliski satiek ar manu ģimeni, rūpējas par mani un mīl mani ļoti.. es viņu arī! Bet ir mazliet tukšuma sajūta... kad skūpstamies.. nav tā dzirkstele.. protams, es to izbaudu un man tas patīk, bet nav tas galvu reibinošais apjukums un milzīgā kaisle, ko gribētos.. varbūt tas ir sevī kaut kā jāpamodina.. es nezinu.. kaut kāda dzirkstele jau ir! Bet ne tuvu tāda ,kāda man bija ar A...
Par A. cenšos vairs nedomāt.. tagad esmu beidzot laimīga .. mēs joprojām esam vienā kompānijā un lieliski satiekam.. un es vēlos ,lai viņš ir laimīgs... bet pēc 3 mēnešiem viņš brauc dzīvot citur... un doma, ka es viņu vairs neredzēšu mani biedē līdz panikai... laikam kaut kur zemapziņā es cerēju, ka varbūt pastāv iespēja, ka viņš pret mani kaut ko jūt un, ka viņš paliks... un mums ir lemts... un tagad es tikai saprotu, ka jāatmet visas šīs domas... jo man taču ir E.! Un es esmu laimīga...... es esmu...
bet ja es būtu... vai es rakstītu to visu šeit..?
Piedodiet par garo tekstu ,meitenes.. man vienkārši vajadzēja to kādam pateik..
13.01.2016 03:02 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Oi meitenīt, kā es tevi saprotu.
Man bija ļoti līdzīga situācija. Es gan negribētu to visu šeit izklāstīt, tāpēc, ja ir interese vari man vēstulīti uzrakstīt. ;-)
13.01.2016 09:07 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Mēģini A. aizmirst, jo E. noteikti sāpina fakts, ka domā vēl par bijušo. Es pēc 3 gadiem tik aizmirsu pilnīgi bijušos :D
13.01.2016 12:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Gan jau nākotnē uzradīsies U. (vai kāds cits mr.X).. kas izsitīs no galvas A. un E. :)

Patiesi laimīgās attiecībās vajadzētu pazust apsēstībai pret citu vīrieti.. manuprāt :)
13.01.2016 12:46 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Ar laiku aizmirsīsi, katram cilvēkam tas ir dažāds laiks.
Man 1gads lai miers būtu sirdī un atlaistu un reti kad domas aizklīst vai arī sapnī aizsklīstu.
1gads un arā no sirds cilvēks.
13.01.2016 21:57 |
 
Reitings 351
Reģ: 07.11.2013
Neesi Tu laimīga ar to E, nemīli Tu to E. Labāk atrak atlaid viņu un ļauj atrast meiteni , kas nedomā par citu. Kā jau iepriekš minēja - atradīsi Tu citu un nebūs jādomā ne par kādiem A, E ..
13.01.2016 22:05 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
pirmā mīlestība. Nu ko lai saka. Tās jau parasti atceras uz mūžu.
13.01.2016 22:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Man ari savulaik bija vienas attiecibas,kuras bijam abi apsesti. Bija traki,jo kopa but nespejam,bet skirti ari ne. Godigi sakot pagaja gandriz 6 gadi,kad tiesham negribeju vinu atpakalj. Tagad man ir virs un berns un tas puisis no galvas lauka.musu attiecibas tagad varbut nav sajuta ka toreiz,bet uzskatu,ka katrA milestiba ir savadaka. Toreiz to nevaretu nosaukt par milestibu. Ta bija ka apmatiba. Katrs nakamais puisis tika salidzinats tikai ar to,bet ta ari netika aizmirsts. Ilgi cietu tiesha varda nozime. Man laikam sevi vajadzeja lidz pedejam iemit zeme,lai saprastu to,ka nebus nakotnes un lai ieraudzitu cilveku realam acim
31.01.2016 23:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits