Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sasniegumi, ceļš uz tiem

 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
vēlētos šo tēmu veltīt, lai parunātu ar veiksmīgām sievietēm, kuras ir sasniegušas ko īpašu. protams, saprotu, ka sasniegumi ir subjektīvi un grūti izmērāmi, bet šeit vaiāk par pašas veidotu karjeru (tālāk var aiziet arī subjektīvi cik katra sevi par veiksmīgu uzskata :) )

vai no paša sākuma ir bijis skaidrs mērķis?
vai apzinājāties, ka konkrētajā jomā ir ķēriens un talans?
plānveidīgi virzījāties pa savu izvēlēto ceļu vai viss notika pēkšņas veiksmes vadīts?
10.01.2016 22:36 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Mani čomi bērnībā gribēja kļūt par kosmonautiem, bet Es, vispār neko nedarīt! Es biju vienīgais no visiem, kas sasniedza savu mērķi!

Brīnumi notiek, galvenais neatlaidīgi tiekties pēc sava sapņa realizēšanas! :)
10.01.2016 23:14 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
mērķi nospraudu. Pa kalniem un lejām un vēl apejot šķēršļus īstenoju.
10.01.2016 23:19 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
mērķi nospraudu. Pa kalniem un lejām un vēl apejot šķēršļus īstenoju.


Un beidzot tagad arī neko nedari? :)
10.01.2016 23:21 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
10.01.2016 23:43 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
up
11.01.2016 13:02 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.10.2015
Manā skatījumā sasniegumi nav kāds konkrēts punkts, kuru esmu izdomājusi, un jā, wow tagad sasniegusi un realizējusi. Nē, tas drīzāk ir kā ceļš, lai atskatoties, ko esmu izdarījusi man būtu tāds iekšēja sajūta, ka dzīve ir bijusi tik krāsaina, cik nu iespējams.
Vienmēr, pie sevis iekšēji nodomāju, ka "tas būs labs ieraksts biogrāfijā" :D
Uzskatu, ka cilvēkam sasniegums jau ir brīnišķīga dzīve- kas gan var būt labāks par to-interesanta, piepildīta un patīkama, šoreiz nedomājot, pēc klišejiskās normas: dzīvoklis, laba mašīna, ģimene. Nē, drīzāk tieši tāda dzīve, kāda konkrēto indivīdu apmierina.

Par mērķiem, tas jau ir cits stāsts, mērķi ir konkrēti. Manā gadījumā, ir tikai pāris mērķi, kurus neesmu sasniegusi, un tagad skatoties, nodomāju, labi, ka tā, nebūtu tur, kur esmu, izvēloties, to, ko vēlos :)
Manā dzīvē mērķa izvēle ir parasti negaidīta, to pat nevaru izskaidrot īsti saprotami, itkā esmu mierīgas dabas, ļoti pārdomāju, katru nākamo soli, rīcību, visu strukturēju, klasificēju, bet ir tie mērķi, kuri, ir kā zibens no skaidrām debesīm.
11.01.2016 13:26 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Vidusskolas beidzamajā klasē nebija ne jausmas vēl par ko vēlos kļūt. Taču noslēgumā sāku virzīt domas uz finanšu jomu. Iestājos augstskolā. Līdz pat pēdējam brīdim bija šaubas vai esmu īstajā vietā.
Pec 2 gadu mācībām sāku praksi bankā, tad arī sapratu, ka tas ir priekš manis un man tas patīk. Pat nepabeidzot praksi., pēc mēneša jau, mani paņēma darbā. Pa pusotru gadu esmu paspējusi nomainīt nodaļu uz ko daudz labāku un tīkamāku sev. Tagad esmu mierā, ka pamazām virzos uz priekšu. (l)
Taču tas ir tikai sākums. Priekšā vēl daudz mērķu. Vēlos augt un augt. (l)
11.01.2016 14:08 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es vispār dzīvoju šodienai un par nākotni baigi neiespringstu, jo man ir pierādījies, ka viss tāpat notiks tā, kā gribēs notikt. mana darba dzīve ir nebeidzamu sakritību, veiksmes un pārsteigumu virkne, kur lielāko lomu ir spēlējusi tieši mana personība vai profesionālās prasmes, kas ir aizvedušas visādos notikumos no kuriem radušās daudzas izdevības. šobrīd jūtos gana samācījusies, sadarījusi un pamēginājusi, lai ar pārliecību sāktu darīt to, ko man tiešām gribētos darīt - tādi mērķi sāk rasties tikai tagad īstenībā. brīdī, kad saproti, kas tev patīk, kas nepatīk, ko gribi un kur sevi redzi. man liekas, ka tie sasniegumi ir tiiik subjektīvi un ar tik lielu diapazonu katram no mums, ka to veiksmīgumu vispār nevar noklasificēt. bet, jā, neatlaidīgs darbs un iešana uz mērķi nav manā gaumē :D es izdomāšu shortcutus, apkārtceļus un sazin ko vēl, lai dabūtu to, ko gribu asap :D
11.01.2016 14:23 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
patīk Rossalie viedoklis, ļoti pozitīva attieksme pret dzīvi :) kaut vai pati redzu lietas diezgan pretēji - man ir bijuši ļoti daudz piedzīvojumu, ļoti daudz pieredzes, tas viss ir kaut ko devis un mācījis, bieži vien esmu kā "stāstnieks", bet par sasniegumu to arvien nedēvētu.
bet forši, meitenes, vispār prieks, ka cilvēki sevi "atrod".. vienalga vai ar konkrētiem paņēmieniem vai šaujot tumsā :)
12.01.2016 00:02 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Kaadeel tie beegli iipashi neraujas uz citaam araabu valstiim, pie "saveejiem"? Kaadeel tik loti tiecas uz zemeem, kuru kultuura( pasaules uzskati, manieres, geerbshanaas stils un kaut vai sveetki) aizskar vinu juutas un ir tik loti pret vinu parazhaam?
Varbuut, taadeel, ka pie "saveejiem" vinus aatri pieliktu pie vietas, rokas nocirstu par konkreetiem izgaajieniem?
Kaut kaads dubultstandarts sanaak vinu dzelzhainajos uzskatos? Nu kaa vispaar var savu kaaju spert zemees, kur sievietes, piemeeram, uzvedas supernetikli?
:-O

Vispaar zheel, ka deel lielakaass dalas shiis publikas, ciesh tie, kuri tieshaam ir inetigenti cilveeki, kas nonaakushi gruutos apstaaklos.
12.01.2016 14:40 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Pardon, shis attiecas uz citu diskusiju.
12.01.2016 14:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits