Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
Sveiki
Vēlētos uzklausīt citu viedokli par sekojošo dzīves problēmu

sākšu ar to, ka esu pro sportists (pelnu ar to iztiku), ar ilgadējo draudzeni sagaidījām pirmdzimto- viss skaistu un smuki bet jau pēc pāris dienām sākās problēmas.
Ņemot vērā manu ikdienas režīmu (fiziski treniņi 2x dienā, starp treniņiem paēdu un 2-3h guļu lai spētu atjaunoties otrajam treniņam), arī naktīs labi jāguļ. Tiklīdz neizguļos tā uzreiz jūtu ka enerģijas trūkst un rezultāti krītās. Reāli bērnam man laika paliek labi ja 1-1,5h dienaktī.

Sieviete uz noguruma fona sāk jau man netieši pārmest ka tik maz varu palīdzēt. Bet nezinu k iesākt. Pamest sportu ar kuru pelnu iztiku un kurā esu ieguldījis 11 gadus smaga darba un kaudzēm naudas lai sasniegto šo līmeni? - muļķigi. Ok pat ja pametu - kur ietu strādāt - man vispār nav nekāda darba pieredze - kopš bērna kājas jau esu iekšs sporta.
Trenēties uz puslodzi?- kur tad būs tā nauda jo ar puslodzi līmeni nenoturēsi.
algot diendienā aukli-palīgu, tik bagāts nēesu.

Iesakat, varbūt pavīd kāds labs ieteikums
Paldies
31.12.2015 15:58 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Parunājies ar savu sievu par šo visu. Meklējiet kādu kompromisu! ;)
31.12.2015 16:16 |
 
Reitings 287
Reģ: 13.06.2014
Varbūt neguli pats katru dienu starp treniņiem, bet atļauj sievai pagulēt un pieskati tajā laikā bērnu.
31.12.2015 16:17 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Tas jau ir tikai loģiski, ka bērna nākšana pasaulē liek kaut ko mainīt tavā dzīvē. Kā tad pirms bērna piedzimšanas atradi laiku draudzenei, kur nu vēl bērnu uztaisīt, ja ir tikai treniņi un gulēšana? No kaut kā ir jāatvadās. Kā citi sportisti var gan ģimeni panest, gan savu nodarbošanos?
31.12.2015 16:20 |
 
Reitings 36
Reģ: 30.12.2015
Pamest sportu ar kuru pelnu iztiku un kurā esu ieguldījis 11 gadus smaga darba un kaudzēm naudas lai sasniegto šo līmeni? - muļķigi.

Kas tas ir par tādu līmeni ka auklīti nevar atļauties? Man vairāk izklausās kā nevēlies mainīt savu dzīvi un vecos hobijus un ieradumus.... kāpēc tad veidoji ģimeni un uzņēmies atbildību?
Ok pat ja pametu - kur ietu strādāt - man vispār nav nekāda darba pieredze - kopš bērna kājas jau esu iekšs sporta.

Darbs ir ja meklē...pie tam, izlasot kāds tev grafiks ir pašreiz tad mierīgi vari strādāt divos darbos un būs tas pats, tikai auklei vēl sanāks...
31.12.2015 16:24 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Kad mums piedzima meita, mans virs panjema 2 nedeljas atvalinaajumu + 2 nedeljas teeva brivlaiku (nezinu kaa pareizi vins latviski sauktos). Bija menesi kopaa ar mums maajaas. Saakuma pa naktiim virs ar beernu, man ljava guleet, modinaaja tikai tad, kad jaabaro. Tad saakaam dalit, pus nakti es ar bernu, pus nakti vins, ja vajadzeja. Tadas lietas, kaa tiiru maaju, vakarinjas, izmazgatas drebes man virs nekad nav prasijis un neprasija. Vins tik teica, kaa berns gulj, lai pati arii eju guleet.

Tu tieshaam strada 7 dienas nedeljaa?? Jo ja manam viram nakama diena bija briva, vins laava man guleet pa nakti un pieskatija bernu. Un manam viram ir ljooooti atbildiigs darbs, ja vins pielauj kadu kljuudu, taa kompaanijai var izmaksat vairakus desmitus tukstoshus.

Jums nav kadi radi? Mes sheit esam 2 vien un izturejam, domaaju, ja jums ir radi, omes, masas braalji, tad var palidzet....
31.12.2015 16:27 |
 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
Kate.M
Jau minēju ka ir jāguļ arī sytarp treniņiem savādāk krītas rezultāti - nespēju atjaunoties. un ja nav rezultāti nav arī naudas.

L..
Jua minēju ka ir arī brīvais laiks bet tās ir 1-1.5h. Nu gulāt ar draudzenmi ta gājām vienlaaikus kad nebija bērns un tad arī uztaisījām.
Kā dzīvo citi ? - redz te jāskatās kāds sporta veids. Ir sporta veidi kur pats treniņš tikai paņem laiku un pēc treniņa nav fdizisks nogurums un jāatjaunojās.
Sporta veidā kur es startēju cik pazīstu citus ar bērniem - katram tie apstākļi ir citādāki bet neviens kurš ir augstā līmenī nevar atvēlēt ģimenei daudz laika. Cik nu mums vispār ir Lv tie pro sportisti. Konkrēti Lv šajā sporta veidā kuyr esu tādi nopiteni ir tik daži.
Nu paskaties kautvai uz tiempašiem bobslejistiem - mājās viņi vispār pa gadu ir labi ja pāris mēnešus. Te jau pat to 1h dienā nevar atvēlēt
31.12.2015 16:28 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
mājās viņi vispār pa gadu ir labi ja pāris mēnešus.


neskaties uz citiem, skaties uz savu bernu un savu gimeni!! Ko tu domaji? Berns uz baterijaam? Berman un sievai vajag daudz uzmanibas un palidzibas, ko tieshi tu majas esi sodien izdarijis? Esi nomazgajis traukus, nomainijs pamperus? ielicis velju veljas mashina? Tas elementaras lietas, bet patikamas sievietei... Un, ja ir pavisam mazs zidainis, vins tak tik daudz gulj pa dienu. Noliec bernu blakus, draudzenei saki, lai iet paguleet.
31.12.2015 16:31 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un kā jūs plānojāt audzināt bērnu pirms grūtniecības, ja tagad nevarat sadalīt pienākumus? Vai tad nebija skaids, ka sieviete viena to visu nepavilks?
Un kas tas par sportu, ka diendusa jāguļ obligāti?
31.12.2015 16:31 |
 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
Story
Man treniņi ir katru dienu 2x dienā, vienīgās dienas kad ņemu 1 dienu brīvu ir tieši pirms sacensībām un arī tad man jāizguļas ja vēlas sacensībās parādīt maximumu. Attiecīgi modelis ka pieskatu bērnu ja man brīva nākoša diena - atkrīt. Radi- 90% radi dzīvo ārzemēs kā jau daudziem Latvijā.

Zilganzaļi
Tāds līmenis ka nepelnu tik daudz vēl, lai pelnītu vairāk ir vēl jātrenējās. Kādēļ veidoju ģimeni? - jo vēlējāmies abi, kā tad es varēju zināt kā būs ar bērnu pirms tas nepiedzima?
2 darbos pa mūsdienu Lv standarta algu nenopelnīšu vairāk kā šobrīd pelnu sportā
31.12.2015 16:34 |
 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
Esu garo distanču skrējējs, jā diendusa pro līmenī ir ikdiena, arī Prokopčukai ir ļoti līdzīgs režīms un arī viņai laiks bērnam tikpatkā nav

Par to cik man laiks un spēki sieviete zināja, ja vi;nai tas tajā laikā apmierināja tad ok.
31.12.2015 16:36 |
 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
Story
Pa kuru laiku to visu? izmazgāt drēbes un nomazgāt traukus nav problēmas.
31.12.2015 16:37 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
sportmens

nu jamans virs straadaatu gandriz 30 dienas menesi, un ka gimenei atliek 1,5 h es vinjam prasitu taadu mamutu majas nest :-D

A tu pat aukliti nevari atlauties??

Panem nedleju atvalinaju, nekas nenotiks. Bet nu pec taa kaa tu runaa, salidzini visas gimenes, izskatas, ka tu neko negribi palidzet un mainiit....

Un tad es varu teikt - āmen! kaa man paveicies ar savu viiru!
31.12.2015 16:39 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
sportmens, kadi ir tavas draudzenes ikdienas pienakumi? Vai bez berna kaut kas ietilspt vinas ikdienas pienakumos- studijas/darbs/nespejiga radinieka apkopsana/majas uzkopsana/est gatavosana?
31.12.2015 16:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Par to kā reāli ir ar bērnu pirms bērna var izlasīt kaut vai šajā forumā, vai jebkur citur internetā. Atstāt bērnu pilnībā uz vienas sievietes pleciem ir neprāts un nekaunība! Ja nevēlies ziedot savu karjeru vai ņemt pauzi, tad meklē iespējas noalgot palīgu.
31.12.2015 16:39 |
 
Reitings 36
Reģ: 30.12.2015
Esi nomazgajis traukus, nomainijs pamperus? ielicis velju veljas mashina?

Neticu ka problēma ir īsta, jo sēdēt pie datora un veidot diskusiju + aktīvi piedalīties komentēšanā liecina ka laiks ir pietiekami... vismaz šo stundu būtu pavadījis ar bērniņu un būtu 2h ne 1h.
31.12.2015 16:41 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
2 darbos pa mūsdienu Lv standarta algu nenopelnīšu vairāk kā šobrīd pelnu sportā


Un nevari pusslodzes auklīti noalgot? Beidz dirst :D
31.12.2015 16:43 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
kad bērns bij jātaisa, tad jau mierīgi varēji locekli izvilkt no biksēm un miegs nenāca... kad bērns jāauklē ai ai ai, sākās jau atrunas :D bet ja tiešām, meklē darbu (nodarbošanos) kurai bērns nettraucēs, sieva jau ziedoja sevi, savu ķermeni, savu laiku, tagad tava kārta mazais :)
31.12.2015 16:45 |
 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
Story
1 ned''ela bez treniņiem ir regress ko lai atgūtu vajadzēs 2-3 mēnešus, sporta veidā kur startēju tie rezultāti ir tik blīvi ka pat šads itkā nieks var maksāt ļoti daudz.
ja neko negribētu tad te nerakstītu pēc padoma, meklēju iespējas.
Par auklīti, ja man vienam ir jāapmksā ikmēnesā izdevumi uz 1000 eur + jāatliek vēl nauda treniņnometnei katru gadu vismaz 1 pa ziemu tad saprastu ka nav man lieki tie 200-300 eur katru mēnesi. Vot ja tagad 1-2 gadus kārtīgi patrenētos tad iespējams būtu.

Vatsons
Draudzene ir kopsanas atvajinājumā, no 4 ēdienreizēm 2 gatavoju es, pa lielam 95% ikdiena bērnam.

Neons
Jā visko var izlasīt, jau palasīju, katram tā pieredze ir savādāka, vienai bērns vispār neraud citam raud caurām dienām
31.12.2015 16:48 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Atstāt bērnu pilnībā uz vienas sievietes pleciem ir neprāts un nekaunība!


Ja virietis nes mamutu, sievietei vajadzetu but spejigai tikt gala ar vienu bernu.
Atceros, ka ar pirmo bernu pirmas divas nedelas pec slimnicas nesapratu kaa lai tiek galaa ar majas soli, virs palidzeja, bet ari vins tapat ka es bija nostradajies kaa zirgs. Tas viss vienkarsi ir no taa, ka jaunie vecaki sava berna vajadzibas vel nezina un nesaprot. Iepazistot savu jauno bernu labak, vecaki saprot kas bernam ir vajadzigs, uzzina vina dienas ritmu, gulesanas ipatnibas uc. un vecaki zinot zidaina dienas ritmu speej saplanot savu laiku citam lietam.
Jaundzimusais prasa nepartrauktu mates klatbutni, bet ne darbu un pienakumi ir loti minimali- iedot labi paest, nomainit pampi, nolikt gulet un iziet iisaa pastaigaa, viss.
31.12.2015 16:49 |
 
Reitings 37
Reģ: 31.12.2015
t-bone
ko viņa ziedoja? darbu? - nēe var atgriesyies kur strādāja... naudu?- nē maksā pabalstu... ķermeni? - smiekīgi es savu veselību un ķermeni ziedoju katru dienu - sportam un nesūdzējos par yto līdz šim visus šos 11 gadus... man neviens pabalstu nemaksās ja veltīšu vius bērnam.
31.12.2015 16:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits