Nemāku veidot attiecības ar puišiem

 
Reitings 53
Reģ: 07.11.2013
Sveikas,
Problēma tāda,ka nemāku galīgi uzsākt ne sarunu,ne normālas attiecības ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Tā tiešām sāk kļūt par problēmu,jo ja kāds puisis ir vienkāršs jauks pret mani , centīšos izlikties normāli,bet mana slimā domāšana čukstēs "varbūt tu viņam patīc? " Es zinu,ka neesmu nekāda dieva dāvana visiem Latvijas puišiem,tāpēc nesaprotu kur tādas paralizējošas domas rodas. Jo uzreiz esmu neveikla un ne es pati viņu tuvumā. Mani tas puisis pat kā cilvēks var pilnīgi neinteresēt,bet tas stulbās domas nemaina. Kā varu mainīt šo uzvedību? Zinu,ka kosmietēm patīk būt līdz kaulam godīgām,bet nu varbūt kāds skarbāks vārds man noderēs. :'-(
10.12.2015 22:48 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu neko, vismaz atzīsti, ka nekas cits nespīd ;)
13.12.2015 21:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
13.12.2015 21:35 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
nu nekas, aizbraukšu uz UK dzīvot, sākšu visu no nulles un drāzīšu turienes meitenes nevis tās stulbenes kas LV
13.12.2015 21:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
13.12.2015 21:36 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
neuzskatu meitenes, kuras piedāvā tiešām kvalitatīvu seksu, tādu kuru draudzenes visas nav spējīgas dot.. es nesauktu to par apkaunojošu nodarbi.. drīzāk dzīves stilu ;)
Daudzas no šīm meičām saņem 500eur par tikšanos. izvēlās partneri, un izbauda kad viņas tiek drāztas, kā pēdējās kuces, apkaunotas sekssā.. Bet ne dzīvē ;)
Tā ir sava veida profesionalitāte, un kvalitātes , kaislība, mīlestība pret dzīvi.
13.12.2015 21:46 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es gan šaubos, vai viņas to ļoti izbauda :D + jūs neko vairāk par Rumbulas grūtnieci atļauties nevarat (sorry par neētisko salīdzinājumu).
13.12.2015 21:47 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
runājot par prostitūtām un kāpēc viņas ir labākas par cosmietēm

1)lētākas
2)iedod pist
3)pēc seksa var aprunāties un saņemt padomu par attiecībām, meitenēm/sievietēm, kā apieties utt nevis kā cosmo - izveido tēmu un tevi nodirš par trolli bļe
4)foršākas
13.12.2015 21:54 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
Es gan šaubos, vai viņas to ļoti izbauda + jūs neko vairāk par Rumbulas grūtnieci atļauties nevarat (sorry par neētisko salīdzinājumu).


Manuprāt vaginālais orgasms ir labs rādītājs, lai es varētu apgalvot, ka dāvāju baudu sievietei ar kuru man ir sex. Lai arī šī sieviete pēc sexa no manis saņem 250 eur lielu pateicību par viesmīlību. Tas paliek tikai starp mums.. Cilvēkiem kuri novērtē baudu, un kuri nenorobežojās no vajadzībām- es- seksuālās tieksmes, mazliet hard core vajadzībām.. viņa no naudas, un emocijām, iespējai pakļauties, un tikt izdrāztai.
so , abpusēji labs darījums.. nekad neesmu nožēlojis naudu, kuru esmu iztērējis par šāda veida pakalpojumiem.. tas ir viens no retajiem tēriņiem, kurš sniedz tādu baudu un gandarījumu.
13.12.2015 21:54 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.11.2013
wow dāmas un kungi, tagad ienākot, biju pāsrteigta, ka diskusija uzpeldējusi atpakaļ, tad domāju, ka mājaslapa gļuko, jo pēdējās 3 lapas galīgi nav par virsrakstā minēto tēmu, tad sapratu, ka tomēr manas acis mani neviļ! bet ko nu tur, lai jums jauki kašķi


Ligahh nesaprotu,kur ir problēma. Man patika tā mulsinošā sajūta,kad iespazinos ar draugu.Arī jutos neveikli. Tagad jau nav tādu emociju!! bet,ja tas tevi tā biedē gan jau pāries!!


paldies par atbildi! nebūtu problēmu, ja tā nebūtu ar visiem puišiem, ne tikai ar simpātiju! nevar būt nekāds draugs, ja bail ar kādu no visiem pat uzsākt sarunu (t)
13.12.2015 21:55 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
vēl kas ....

Es protu izvēlēties kvalitatīvu sexu, ja man tas ir vajadzīgs. Meiteni kura mani aizrauj gan izskatā, gan seksuāli padara traku..
jājiens ar mīļoto ir kruts. ir bijis tāds, kas nes 7tajās debesīs. un ne reizi vien.. bet pirkts sex arī var būt vnk perfekts! Ja vien zin ko dara, ko izvēlās, un apzinās savas seksuālās vajadzības, un nav kompleksu :S
13.12.2015 21:57 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.11.2013
Man ir tieši tas pats. Kā kāds paskatās vai uzsmaida, tā uzreiz domāju, ka kādam ir simpātijas. Laikam no tā tik ātri nevar tikt vaļā. Tā kā esmu pārāk kautrīga un tādā ziņā vēl ne tik sabiedriska, lai varētu komunicēt ar pretējo dzimumu, vajag pašai pārliecināties, ka nu tiem puišiem nemaz nepatīku.


Njā, laikam jau bez runāšanas un pārliecināšanās nekādīgi :)

Lai jaukas sarunas par prostitūtām! (l)
13.12.2015 21:58 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
+ jūs neko vairāk par Rumbulas grūtnieci atļauties nevarat


tā ir ka neorientējies cenās, prostitūtu var atļauties jebkurš vidusmēra vīrietis Latvijā - cena no 20-200 pa h vai divām
13.12.2015 21:58 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.11.2015
OneOfAkind
Erdijs

pff ar ko tad tās ielas meitas ir labākas,baudas ziņā-kas tad viņām ir tik īpašs,ko nemācētu normāla meitene? par to ka viņas gūst baudu, pie viņām tak iet arī resni,neglīti vīrieši!Kur tad no kā tāda baudu var dabūt! un es jau domāju biežāk iet tādi vīrieši,kuri īsti nevar nocopēt normālu,kaislīgu sievieti!
13.12.2015 22:00 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
Patiesībā Maskačkā, arī Rumbulā ir ko izvēlēties.. Ja cilvēks pārzinās to, kā meitenes strādā, tad atradīs Maskačkā kādu maziņo, kura tikko uzsākusi, kura ir perfekta gan izskatā, gan seksuāli traka. Dažas krievuškas ir gadījušas vnk perfect! (l) tas gan vēl laikos, kad bija lati.. Atceros ka pa 50 ls , maskačkā dabūju meiteni, kura bija vērta vismaz 300ls , jau tajā laikā. tas sex bija vnk bomba. Palikām draugi, tikāmies patstāvīgi.. Un viņa nedrāzās vairākas dienas, ja zināja ka es nākšu, uzreizināja cenu x3. tagad gan viņa ir Vācijā, un nenodarbojās vsp ar prostitūciju. Ir arī sakarīgas meičas situācijās, kad to piķi vajag.. un nav tik aizspriedumainas, ir gatavas iet arī šadu ceļu.. es to saucu par iešanu uz pilnu banku.
nez kāpēc esmu ievērojis.. ka skaistās šo pakalpojumu sniedzējas, vnm dzīvē sasniedz mērķus, kļūst finansiāli stabilas, pēcāk atrod labu darbu, vīrieti kurš viņu mīl. Ceļo pa visu pasauli, šopingo utt ;)
Nereklamēju prostitūciju, reklamēju uzdrošināšanos
13.12.2015 22:06 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
manā gadījumā viņas ir īpašas ar to-

Viņas sevi ļoti kopj, pucējās, piedomā pie attieksmes, arī pie dzīvokļa iekārtojuma. Lai klientam būtu patīkami ..
Viņas ir atvērtas neķītriem piedāvājumiem.. Es piemēram varu sasiet viņu... izdrāzt arī dibenā, ja sagribās. iepļaukāt.. iespļaut mutē.. beigt uz sejas utt.

Ok, parastās meičas arī ir dirty.. Bet ja ar parastu meiču, kuru ej uz randiņu ir šāds sex.. tad gribot negribot kādam radīsies pieķeršanās, vajadzība pēc tā utt. Bet ja es neesmu gatavs attiecībām, tad es varu sāpināt kādu, vai tikt sāpināts.. un vienīgais kas no tādām attiecībām tad paliks pāri.. būs dirty sex.. un 3 caurumi, par kuriem pārmetīs, ka tas esot bijis viss, kas mani interesējis ;)
13.12.2015 22:10 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.11.2015
Un vīriešiem tiešām tādas patīk? nepazīstu vīrieti,kurš sev gribēs mauciņu par sievu!Tiešām parasti izvēlās skaistas,gudras un tikumīgas sievietes! bet nu katram jau ir savs viedoklis!es labāk darītu kādu melno darbiņu,nekā šādā veidā pelnītu-šopingiem,ceļojumiem. Jo tomēr tas ir kauns,kauns ģimenei,draugiem un galu galā pašai sev. Ja gribi naudu-jāstrādā,ja gribi baudu,tad to var iegūt arī ar savu otro pusīti!
13.12.2015 22:15 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
vēl kas.

Meiča kura ir skaista, kura ir seksīga. Un uzdrošinājusies sniegt šo pakalpojumu vīrietim. Tajā laikā kad tas notiek, dažas robežas tiek nojauktas.. Tas ir tā- tev vajadzēja naudu, un tu darīji to, kas varbūt nav saskaņā ar morāli, ētiku. Varbūt pati sevi sāpināji, pārkāpi pāri, juties pretīgi brīžiem.. Bet tikai stipras meičas to visu var..
Un vēlāk dzīvē tas sasodīti palīdz ;) tieši tas , ka mazas grūtības, var pārvarēt, atrast risinājumus, ja ir kādreiz iets cauri tam..
Te es nerunāju par galvā tērētām , lētajām staigulēm.. Bet meitenēm kuras ir to darījušas dēļ tā, lai virzītos uz priekšu..
Un tās meičas apturēt ir praktiski neiespējami.. Un tajām godīgajām, uz tām viņas var skatīties no augšas. pavisam droši :)
13.12.2015 22:17 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
arī attiecībās esot, var visādi vērtēt meiteni, ar kuru kopā :) Un vērtēt tieši viņas vajadzības, untumus, reakcijas uz dāvanām kaut vai :D uz neapmierinātību, ja kaut kas netiek izdarīts. uz to kā viņas tiecās pēc vērtībām materiālajām ;D vien žēl, ka mīlestība ir akla brīžiem.
Neviens nav perfekts, tikai tas kuru mīli :D Kaut gan patiesībā, parasta staigule vien ir!
13.12.2015 22:23 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.11.2015
pff nu nav tas normāli.nav naudu var nopelnit citos veidos. Vajag tikai domāt,un darīt. atceros ka mācijos Rīgā nebija naudas,nācās stopēt uz mājām.Nostopēju veci,kurš kāpjot man ārā piedāvāja''pēcskolas piestrādāt'' dos man visu ko es gribēšu. Goda vārds, ja situācija nebūtu tāda,ka viņš mani veda-iekrautu ar kādu pudeli pa pieri. uhh man šī tēma nepatīk,vēl vairāk uzvelkos!
13.12.2015 22:32 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
varbūt man nevelk meičas, kurām patīk pašam rauties par darbiņiem, un prātīgi domāt par visu :)
man labāk patīk mauka, kuru es nevaru atļauties :P
13.12.2015 22:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits