Aizdegunes mandeles

 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
čau, čau. Ārstu forums te noteikti nav, bet varbūt kādai ir bijusi pieredze saistībā ar aizdegunes mandelēm un to izgriešanu/piesaldēšanu?(t)

Man vnk liela problēma ir, ka bērns vismaz reizi mēnesī slimo ar angīnu. Tāpēc aizdomājos varbūt risinājums būtu tāda veida operācija. Protams ar ārstu notiks konsutlācija utt, bet mani interesē tieši jūsu pieredze ar angīnām un mandelēm :D
10.12.2015 09:05 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Nu es par to, ka bliež antibiotikas teicu, jo man pirms tam jautāja kā es zinu, ka tās visas ir angīnas :D Jo ārsts to pasaka. Es jau nestrīdos par tām antibiotikām, ja tiešām tur nav citu variantu, bet nu reizi mēnesī un cittreiz pat biežāk dzert viņas(t) labi, neesmu ārsts, tāpēc man nav tiesību kko pašai izdomāt utt :D

Un jā, zāles izdodu līdz galam vienmēr.

Es jau visu laiku ar neko negribēju ne griezt, ne saldēt, bet nu man vnk ir izmisuma stadija iestājusies.

Domājiet, ka es bērna rokas nemazgāju, imunitāti nestirpinu, vitamīnus nedodu un pliku laižu laukā? :D nu nē taču, tas viss tiek darīts, bet nu slimot vienalga slimo un ļooti bieži:-(
11.12.2015 11:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits