Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

izdegšana, depresija?

 
Reitings 6
Reģ: 04.12.2015
Sveikas, meitenes!
Šobrīd esmu nonākusi ļoti grūtā situācijā. Ik pa laikam esmu cīnījusies ar depresīvu noskaņojumu (pati saviem spēkiem), bet pēdējā laika stresa, slodzes un citu apstākļu dēļ esmu nonākusi krīzes situācijā, no kuras, kā man šķita, kad biju pašā zemākajā punktā, nav ceļa atpakaļ, vismaz ne uz to dzīvi, kāda tā bija pirms brīža.
Varbūt šeit ir kāda, kas var padalīties pieredzē par savu cīņu (un uzvaru) vai kas vienkārši vēlas papļāpāt un varbūt mēģināt palīdzēt viena otrai?

Jautājums publiskai diskusijai - kur ir robeža starp depresiju kā slimību un vienkārši depresīvu personu/raksturu? Vai otrais vispār eksistē? Vai arī cilvēki, kas, cik sevi atceras, nav bijuši īsti laimīgi un drīzāk depresīvi, visu mūžu ir dzīvojuši vieglā depresijā? Vai arī varbūt tā ir izlaidība, slinkums vai vēl kas cits?
04.12.2015 18:33 |
 
Reitings 6
Reģ: 04.12.2015
Saprotu, ka šis nav tas populārākais temats, it īpaši brīvdienās, bet neticu, ka nevienai nav vēlmju parunāties.
05.12.2015 18:46 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Neieslīgšu tajā visā, bet strādājot tikai ar sevi, cīnoties vienai, tas nedos tik ilgstošu efektu kā tad, kad apkārt ir cilvēki, kam vari uzticēties. Galvenais ir nenoslēgties, mainīt kaut visu dzīvi uz otru pusi. Zini, ja pa to dzīves ceļu, pa kuru ej, tev nekas labs nav, nomaini virzienu, paņem kādu sānu ieliņu. Ja arī tur nebūs labi, tad nebūs arī par ko nožēlot - iepriekš nebija labāk :)
05.12.2015 18:49 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Neesmu gan eksperte, bet cik esmu novērojusi, tad ir cilvēki, kuru depresiju drīzāk var raksturot kā nelaimīgu dzīvi - neapmierinātība ar apstākļiem, sevi, apkārtējiem...jebko. Un tas ir paša spēkiem maināms.

Slimība jau ir kas nopietnāks, sakne tam visam ir tik dziļi (bērnība, pāridarījums..) ka nepieciešama speciālista palīdzība.
05.12.2015 18:53 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
shea.shea kopš pusaudžu gadiem cīnos ar depresiju (to varētu saukt par iedzimtu), ir bijuši smagi depresijas uzplūdi, kad pati saviem spēkiem nespēju rītos izkāpt no gultas, esmu izdzīvojusi šajos periodos medikamentozu ārstēšanu. Un- tā palīdz, ļoti palīdz. Bet ir viens BET. Antidepresanti izmaina hormonu sastāvu, sačakarē vielmaiņu. Ja ķeras klāt tādai alternatīvai, jārēķinās ar sekām- pazemināts vai paaugstināts svars, hormonālā fona izmaiņas, bla bla bla.
Es sliecos domāt, ka Tu esi vienkārši grūtā dzīves situācijā un tā nav depresija. Ja gribi parunāt, vari rakstīt privāti.
05.12.2015 20:50 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man gadiem ilgi au ir mokosa konstata depresija , kas mijas ar agresijas leekmeem. Domaju, ka tiesam tikai idz dzivesvida maina viss reaali jaaamaina Jaastraaa ar sevi, jaatrod dives jega, lidz ari iemilesanas Jaatrod kaut kas pie kaa pietureeties un, protams, jaabut kadam uzticiibas cilveekam, kam pazvait kad galigi sikti
05.12.2015 20:55 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Neesmu gan eksperte, bet cik esmu novērojusi, tad ir cilvēki, kuru depresiju drīzāk var raksturot kā nelaimīgu dzīvi - neapmierinātība ar apstākļiem, sevi, apkārtējiem...jebko. Un tas ir paša spēkiem maināms.
07.12.2015 16:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)