Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kopdzīve

 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Sveikas!

Daudzas pārdzīvo, ka viņām nav attiecību, otras pusītes utt. Bet gadās tā, ka tad, kad tev tas ir, sākas lielāki kreņķi un problēmas, nekā tad, kad biji viena un brīva.
Mana problēma - pēc gada ilgas draudzības no Rīgas pārvācos pie puiša dzīvot, kas dzīvo mazpilsētā, turklāt vienā mājā ar vecākiem. No sākuma protams protestēju, jo šādu dzīvesveidu neatbalstu, pati dzīvoju iepriekš viena īrētā dzīvoklī. Kāpēc aizgāju? Nezinu, bija apnicis dzīvot vienai pašai, gribējās pārmaiņas, jaunības maksimālisms. Lieki piebilst, ka man ir 21, viņam 26(!!!). Esmu šeit pie viņa nodzīvojusi vairāk kā gadu, protams, darbu sākumā tā arī šeit neatradu un strādāju Rīgā, braukāju katru dienu. Viņam te viss ir pie vietas, darbs, blakus mājās draugi utt. Man šeit nav nekā.
Runājot par pašu sadzīvi, šeit viņa māte ir saimniece, un uzskatāmi jau man pateica, ka nekāda virtuves dalīšana nebūs, tātad viņa gatavos. Kāda tur kopdzīve, ja uz katra stūra kāds iejaucas? Es jūtos šausmīgi, esmu iesprostota šajā būrītī un nezinu, kā lai tiek no šī visa ārā. Viņš saka, ka neies uz Rīgu, viņš nevarēs izturēt dzīvoklī dzīvot utt. No otras puses, vismaz tad beidzot mēs būtu divatā un dzīvotu normāli, turklāt viņš atrastu normālu darbu, ar lielāku algu savā profesijā. Mēs visu laiku strīdamies par šo, jo es vairs nevaru...man arī nav tādu līdzekļu, lai es viena īrētu dzīvokli. Es nezinu, ko man darīt...
Un pats galvenais - tā ir mīlestība no puiša puses, ja viņš sievietes dēļ nav gatavs pacelt pakaļu no savas komforta zonas?
Ko darītu Tu?
23.11.2015 15:30 |
 
Reitings 212
Reģ: 26.06.2015
Nav jēgas ar tādu neko turpināt.Labāk laikus pārtrauc attiecības, lai pēc tam nav jānožēlo.Šāda rīcība pierāda to,ka viņš nav īsts vīrietis!
23.11.2015 15:37 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Loģiski, ka viņam tur ir ļoti ērti...mamma taisa ēst, darbs ir, draugi ir, sekss ir - viss kārtībā! Kāpēc lai viņš gribētu pacelt savu pakaļu no tik ērtas vietas? :-D
Katrā ziņā, ja mans mērs būtu pilns un vīrietis nepiekristu nekādam kompromisam, es ietu prom...
23.11.2015 15:37 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Man liekas, ka man tas mērs jau sen ir pilns, vienīgā problēma, ka nav, kur iet uz sitiena. Baidos, ja iešu īrēt dzīvokli, vai spēšu pavilkt viena. :( Iepriekš vismaz vecāki palīdzēja, bet vairs jau netaisos dzīvot uz vecāku rēķina.
Turklāt viņa māte neapzināti viņu šeit grib pieturēt, viņai viņš šeit ir vajadzīgs, jo pašas vīrs no darbiem nejēdz pilnīgi neko. Ta kā mēs esam konkurentes.
23.11.2015 15:41 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tad iesaki vinam iegadaties maju kada cita miesta,kur tev ari butu darbs. Nav jau ta,ka riga butu vieniga vieta,kur ir darbs. Nav jau japerk jauna maja. Kaut vai atjaunojama iesakumam. Manuprat,vinam vnk ir erti dzivot mammitei pie saniem un nav jauznemas atbildiba par dzivi,jo tapat mamma visu nosaka. Iesaku tev tities prom. Kaut vai pie saviem vecakiem,kamer atspersies dzive. Bet ar puisi izrunajies. Varbut galigi nav plinti kruma jamet
23.11.2015 15:41 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Sany, viss jau ir simtiem reižu atrunāts un izrunāts, mēs ne pie kā nenonākam. Es saku, ka šādi nedzīvošu, iešu prom, viņš saka, ka nedzīvos dzīvoklī, un viss.
Par māju, nav tādu līdzekļu, un es arī neredzu tādu vajadzību, tās būs vēl lielākas izmaksas.
23.11.2015 15:45 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nu varbūt tad meklē kādu ar ko kopā īrēt, ja negribi prasīt palīdzību vecākiem ;) sliktākajā gadījumā meklē izdevīgu mīļāko, kuram nav žēl Tevi izmitināt :D
23.11.2015 15:45 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Šāda rīcība pierāda to,ka viņš nav īsts vīrietis!

Es gan tā neuzskatu, bet tomēr neticu, ka jums izdosies atrast kompromisu.

Tas, ka vīrietis dzīvo pie vecākiem, ne vienmēr nozīmē, ka viņš nav vīrietis. ir vairākas situācijas, kurās tieši vecāki ir tie, kuriem vieglāk ir, ja vīrietis ar savu dāmu apmetas pie viņiem, sevišķi ja vecākiem ir veselības un/vai finansiālas problēmas. Teksta nekas par to nav minēts, tāpēc nevar tā spriest.

BET. Autori acīmredzami neapmierina šāda situācija un tās jau ir visnotaļ fundamentālas nesaskaņas. Tas, savukārt, nozīmē, ka kompromiss šeit īsti nebūs iespējams un kādam nāksies piekāpties. Vīrietis, varbūt, nav pilsētu cilvēks, bet autore ir diezgan neapdomīgi pati sevi iedzinusi situācijā, kurā šobrīd jūtas nelaimīga. Saprotu, ka nekādu iekrājumu, ko izmantot šajā situācijā, arī nav, un līdz ar to sanāk strupceļš. Nu, ko darīt? Pirmkārt, pieņemt šo par dzīves mācību. Otrkārt, iekrāt naudu lai tad, kad būs par daudz un konflikts samilzīs, vismaz būtu plāns B. Treskārt - runāt, runāt un runāt ar vīrieti par so tēmu. Mierīgi, konstruktīvi jāizskaidro, kā jūties un tas jādara regulāri. Neko citu ieteikt nevarēšu.
23.11.2015 15:46 |
 
Reitings 212
Reģ: 26.06.2015
Ìsts vīrietis meklētu kompromisu,nevis spītētos kā mazs bērns!
23.11.2015 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tu saki, ka esi iesprostota, bet pati jau izvēlējies. Pirmām kārtām, vajag padomāt, pirms iet dzīvot kopā ar vīrieša vecākiem. Es to nekad, ne pie kādas vislielākās mīlestības nedarītu. Un man apkārt nav pozitīvu piemēru, kur šī sadzīvošana abas puses apmierinātu.
Par to, ka nav kur iet - tu taču teici, ka iepriekš dzīvoji viena. Tad sanāk, ka varēji pavilkt. Ja neatrodas tik lēts dzīvoklis, īrē istabu. Īrēt dzīvokli kopā ar kādu strādājošu meiteni tomēr ir kas cits, kā dzīvot mājā ar sievieti, kuras virtuvē tu nedrīksti pat gatavot.
Bet čali nav jēgas spiest. Tā jūs tur raustīsiet viens otru - tu gribi to, viņš to. Nav jau nekur zelta vidusceļš, jo abos gadījumos kāds būs neapmierināts.
Tāpēc jau kuro reizi drillēju kā veca plate - tādas lietas ir jāizrunā - kur gribas dzīvot, kā utt. attiecību sākumā, nevis pēc "ilgstošas draudzības".
23.11.2015 15:50 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Iepriekš vismaz vecāki palīdzēja, bet vairs jau netaisos dzīvot uz vecāku rēķina.

Kur vecāki dzīvo? Rīgā? tu tagad strādā vēl strādā Rīgā?
23.11.2015 15:51 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
es nesaprotu, kā māte var neatļaut gatavot VISPĀR?
pilnīgs murgs!

da nu nafig tādu čali, kas, pretēji mīļotās sacītajam, dara, kā viņam ērtāk.
23.11.2015 15:52 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Pārsliņa, varu konkrētāk pateikt. Vecākiem nav nekādu veselības un finanšu problēmu. Māte ir ģimenes galva, pērk ēst, maksā rēķinus utt, tēvs vispār nesaprot savu lomu dzīvē un pa savu algu izlieto tikai savās interesēs, neko vairāk no viņa nevar sagaidīt, labi, ja malku vienreiz gadā nopērk. Visādi citādi rīcībā grūti ar viņu, pat puisis ar viņu strīdas par sadzīviskiem jautājumiem, kur un kā darīs mājā to un šito, kādu apkures sistēmu un ūdeni pieslēgs. Virtuvē aizvākt aiz sevis nejēdz neko, visur miskaste. Kā jau minēju līdz ar to vienīgais darītājs mājā ir mans draugs, kas protams mātei ir ļoti nepieciešams, jo bez veča rokas viņai arī būtu grūti. Bet kāpēc man dēl tā jācieš, nezinu.
23.11.2015 15:53 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tev nav jācieš. Tev jākravā čemodāns un prom. Tas, ka nenotiek pēc tava prāta, nenozīmē ka tās nu ir baigās ciešanas. Draugam viss patīk, ne kur citur viņš nevēlas būs un dzīvot. Tātad problēma esi tu pati. Tiec nu galā.
23.11.2015 15:56 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Nav jau tā, ka neatļauj, bet vnk man variants - vispirms gatavo viņa, un tad virtuvē nāku gatavot es, liekas pilnīgs stulbums. Es labāk vispar nejaucos tur, kur nav mana kārtība, pat tualeti vasarā ar puisi izremontējām, es izdomāju, ko un kā taisīsim, sapirku pēc savas gaumes visus nepieciešamos aksesuārus un še tev bija, māte ņem un iebliež uz savu galvu jaunajā tualetē paklājiņu, kas protams, neiederas manis izveidotajā interjerā. Pēc šādas situācijas atkal izplūdu asarās, jo vienmēr iejaucas ar savu degunu visur. Gribēju rudenī pastrādāt dārzā kopā ar draugu, viss forši, abi darbojamies, kopā zāģējam malku ut un šeku reku, atkal mamma klāt un tā atmosfēra atkal izjaukta. apmēram šādi tas notiek..
23.11.2015 15:59 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
chikachika, nu beidz, šitā bļaut nepazīstot cilvēku, nav māksla.

Kā jau minēju līdz ar to vienīgais darītājs mājā ir mans draugs, kas protams mātei ir ļoti nepieciešams, jo bez veča rokas viņai arī būtu grūti. Bet kāpēc man dēl tā jācieš, nezinu.

Nu, re, arī Tava atbilde. Vai tiešām Tu domā, ka šajā jautājumā nakotnē gaidamas jebkādas izmaiņas? Diez vai. Es pat domāju, iespējams, arī vīrietis Tavs ir situācijas ķīlnieks. Tomēr, kā tas palīdz Tev? Nekā. Kā jau Selīna teica:

Tev nav jācieš. Tev jākravā čemodāns un prom.
23.11.2015 16:01 |
 
10 gadi
Reitings 6199
Reģ: 01.04.2009
Es ietu prom un par to dzīvošanu nav jāsatraucas - var īrēt dzīvokli ar kādu kopā. Man arī ir bijusi situācija, kad nebija nekā un vajadzēja atkal sākt dzīvi vienai pašai, īrēt istabu utt., ar laiku viss nokārtojās.
23.11.2015 16:02 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Autore, pēc pēdējā komentāra ir skaidrs, ka problēma šoreiz nav drauga, bet Tava nespējā pieņemt citā namā jau sen pirms tevis iedibinātos noteikumus un drauga māti. Ta situācija ar tualetes paklajiņu vispār liekas galēji stulba, atvaino. Kāpēc, lai cilvēks savā mājā nevarētu novietot jebko, kas viņam ienak prātā?
23.11.2015 16:03 |
 
Reitings 164
Reģ: 16.07.2014
Mans iepriekšējais draugs bija tieši tāds pats.
Es gan nevācos pie viņa dzīvot, jo uzreiz sapratu, ka negribu no vieniem vecākiem pārvākties pie citiem. Paciemoties forši, bet dzīvot - nē paldies. Man pat pa nakti neomulīgi palikt bija.
Žēl tādu puišu īstenībā. Bet divām saimniecēm vienā mājā vieta nekad nebūs.

Sāc pati īrēt dzīvokli, nebaidies. Sliktāk nebūs.
23.11.2015 16:04 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Nu, protams, viņš jūtas arī atbildīgs par māti, zin, kāda ir situācija mājā, un varbūt arī jūtas atbildīgs, ka nevar viņu te pamest vienu ar to veci. Bet kā tad cilveks lai izveido attiecības? Vai ir vispār tāda meitene kaut kur, kura ar lielāko prieku būtu manā vietā? Es neticu. Viņam nebūs attiecību manurprāt, kamēr viņš no šīs mājas neaizies.
23.11.2015 16:04 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Nu, bet to viņam pašam jāsaprot. Nav taču bērns, pieaudzis cilvēks. Kāpēc sevi moki tā, ja reiz šāda situācija sagādā tādu vilšanos?
23.11.2015 16:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!