Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

prieks

 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
Labrīt (man tikai vēl rīts) šajā pelēcīgajā dienā!

Dāmas, kāds ir jūsu dzīvesprieka avots, kad dzīvē viss iet šķērsām? Kā jūs uzmundrināt sevi, saņematies un novēršat uzmanību no negatīvā, pārslēdzoties uz pozitīvo? Esmu izlasījusi visas V. Siņeļņikova grāmatas- man palīdz tās, bet tiklīdz paiet laiks, tas viss aizmirstas. Kāda ir jūsu recepte tvert un baudīt dzīvi neatkarīgi no ārējiem apstākļiem?
Es esmu sapratusi, ka esmu tik hiperjūtīga, ka mani satricina pat sīkumi, nemaz nerunājot par nopietnākām problēmām.
Iesakiet, lūdzu, kaut ko priekam :) Cilvēkam, kuram nav mājdzīvnieku, bērnu un sakārtotas privātās dzīves.
20.11.2015 12:52 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Vienkārši jādzīvo ar cerību par to, ka kādu dienu viss mainīsiesuz labo pusi.
Āmen!
20.11.2015 12:56 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
Vienīgā lieta, kas palīdz man, ir skaisti saģērbties, uzkrāsoties un labi izskatīties. Bet nav ko vilkt un nav iespējas arī doties šopingā :D Tāpēc meklēju citus avotus.
20.11.2015 12:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Lielu prieku sagādā palīdzēt citiem :) Pamēģini iepriecināt kādu cilvēku.. :)
20.11.2015 12:58 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
Cormeum- man bija doma doties uz dzīvnieku patversmi utt, bet man liekas ka tur man sāksies lielais raudiens un es nevarēšu aiziet mājās, nesavācot līdzi visus zvēriņus (lieki piebilst, ka arī mājas man šobrīd ir pagaidu, tā ka es tur nevienu nevaru atvest) :-D
Bet doma laba.
20.11.2015 13:00 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Mērķus dzīvē vajag. Studijas, sports, attiecības, bērni, hobiji, kādi kursi.

Man agrāk lielu prieku ikdienā sagādāja attīstība darbā un sports, pašlaik vairāk pievēršos attiecībām, laikam ar vīru, atpūtai un dzīvokļa iekārtošanai, tas viss sagādā vislielāko prieku.
20.11.2015 13:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Dzīvnieku patversme arī ir labs risinājums.. Kaut vai pavadīt laiku ar vientuļu kaimiņtanti :) Palīdzēt iepirkuma maisu vecai kundzītei panest.. :)
20.11.2015 13:03 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
Kampanella- īpaši atzīmēju- bez attiecībām, bez bērniem, bez vīra :) Alternatīvie prieka ieguves avoti. Mīļās dāmas, lūdzu nerakstiet man neko par prieka smelšanos attiecībās, šobrīd tas mani tikai saraudinās. Es ticu, ka ir taču dzīvē kas vairāk par to un tas nav galvenais mērķis.
20.11.2015 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 73
Reģ: 23.03.2012
Viens no maniem galvenajiem dziivesprieka avotiem ir savu negatiivo emociju neignoreesana, veltot taam beznosaciijuma klaatbuutni. Sajuutas ir dala no Tevis, iipasi jau negatiivaas, kuraam akuuti nepieciesama Tava uzmaniiba un iejuutiiba. Aareejie apstaakli biezi atspogulo to, ko pasi sevii negribam redzeet. Es pat nezinu, vai ir iespeejams atrast aareju dziivesprieka avotu, ja ieksaa kriize.
20.11.2015 13:10 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Vislabāk es spēju sevi izlikt iepērkoties. Varu pirkt vienalga ko, drēbes, kosmētiku, ķīmiju, mēbeles, remontdarbiem, citiem dāvanas.. vienvārdsakot , iepirkšanās nodzen manas negācijas :)
20.11.2015 13:45 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pievērsies karjerai! Lasi, interesējies par savu jomu. Tiecies ar draudzenēm. Nopērc kaķi.
20.11.2015 13:47 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
Mana recepte būtu tāda-
Pagatavo garšīgu, saldu dzērienu, siltu. Noskalo seju, un dodies atpakaļ uz gultiņu, spēlējies ar sevi ;) Dari to tā, it kā pati vēlētos sevi iekārot visos caurumiņos. Dari to tā, it kā būtu iemīlējusies sevī, un nevienā citā. Izbaudi. Tad ej dušiņā, apģērbies ;)
Ja īpašās dienas, kas iespējams tā arī ir, dēļ tavas nomāktības.. Tad iesaku paņemt pc. un pievienoties mums skype cosmo čatā.. uzaicinājumu sūti uz - girts263
20.11.2015 13:52 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Ar draudzenem shoppings, maltite, kads pasakums, koncerts vai izrada.
Ar draudzenem izdejties un satikt jaunus cilvekus ;)
20.11.2015 13:53 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Domāju, ka nav tādu universālu lietu, kas visiem sagādātu prieku.
Man, piemēram, nepatīk iepirkšanās, neaizraujos ar kosmētiku, negaršo suši un vīns. Toties ir simtiem citu lietu, kas sagādā prieku (neuzskaitīšu, jo vairums ir saistītas ar attiecībām).
20.11.2015 13:53 |
 
Reitings 27227
Reģ: 11.02.2015
Nu ja pats no sevis uznāk depresīvais, kad neko negribas, tad tam arī jāļaujas - iecienītā mūzika, vīns, sveces un mierīgs vakars mājās. Nez, man agrāk palīdzēja bēdu izrakstīt ārā - dzejoļos, prozā. Bet nu jau ilgu laiku, tfu, tfu, tfu, tādai grūtsirdībai nav bijis iemesla :D

Piekrītu, ka vajag vienkārši atrast hobijus, nodarbes, tad nebūs lieka laika domāt, kas savā dzīvē nepatīk vai neiet. Arī atbalstu patversmju (vai jebkuru citu labdarību) apmeklēšanu, iesaistīšanos kā brīvprātīgajai. Tas dod lielāko gandarījumu, ka kādam izdevies palīdzēt.

Un nav tik traki, es arī agrāk baidījos, ka dzīvnieku patversmē tikai raudāšu un visus gribēšu paņemt mājās. Bet realitātē tomēr ieslēdzas veselais saprāts, kad redzi tur daudzus dzīvniekus un saproti, ka visus taču nesavāksi. Bet vari palīdzēt citādā veidā - izvest pastaigā, samīļot, padzīvoties ar tiem dzīvnieciņiem. Arī tas viņiem sniegs pozitīvas emocijas un prieku. Savukārt īpašajiem mīluļiem, ko gribētos, bet nevari paņemt pie sevis, vari iesaistīties "reklāmu akcijās" - sabildēt skaistas bildītes un ar foršiem tekstiem izvietot soc portālos, sabiedriskās vietās utml.

P.S. Šādā veidā ir arī lieliska iespēja iepazīt jaunus, foršus, līdzīgi domājošus cilvēkus, varbūt pat atrisinātos attiecību jautājums.. :D ;) Vai, ja tas nav aktuāli, jaunus draugus, kas arī palīdzēs kliedēt grūtsirdību.
20.11.2015 14:03 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
saldumi, sekss, pašapmierināšanās, alkohols, filmas, datorspēles, pucēšanās..
tās varētu būt dažas no lietām kuras uzlabo garastāvokli..

Ja sliktais noskaņojums slēpjas vientulībā.. Tad iesaku sareģistrēties iepazīšanas portālos, čatot ar kādu kurš patīk, tikties.
Der arī variants vnk. iziet uz kādu pasākumu, iedzert . .Kaut vai esi viena.. Iedzerot noteikti vakaru nebeigsi viena ;)
20.11.2015 14:07 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Laba grāmata, filma, silta tēja vai kakao. Mūzika. Skriešana. Pastaiga svaigā gaisā. Vanna. Skapja revidēšana. Mājas uzkopšana. Vienvārdsakot - sevis nodarbināšana ar kaut ko!:-)
20.11.2015 14:15 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ja godigi, es pilnvertigi jutos tikai nesen,kad man ir virs un berns. tagad ar prieku atsaku studijas. Mani ipashi nevar satricinat areji notikumi. Nu iznemums varetu but parizes notikumi. Bet ta sveshas problemas nenesu savas majas. Ari ieprieks,kad stradaju,speju norobezhoties no apkartejas ietekmes,jo darba daudz visadu problemcilveku. Padoma mam isti nav,jo pati zinu,kaa tu juties.
20.11.2015 15:45 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Daudz mācīties - lasīt, skatīties labu kino, klausīties intervijas ar gudriem cilvēkiem, internetā ir pieejamas bezmakas lekcijas par visām iespējamām tēmām - gan coursera, gan tai pašā youtube. Tas viss mani iedvesmo. Jebkura veida labdarības aktivitātes, dāvanu un īpašu svētku/pārsteigumu sagādāšana tuvajiem un ne tik tuvajiem. Vienkārši tāpat. Kūku cepšana. Vīns un sarunas. Mākslas galerijas lietainās otrdienās. Pasaulē ir tik daudz kā ārpus mūsu mazajām egocentriskajām pasaulītēm. Un pilnīgi noteikti ārpus romantiskām attiecībām, kurās noteikti var smelties spēku un iedvesmu, bet tās nebūt nav un nevar būt visas pasaules centrs. Un nē, es neesmu vecmeita. :-P
20.11.2015 17:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits