Cik dārgas dāvanas otrajai pusītei?

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Cik dārgas dāvanas jūs pērkat savai otrajai pusītei uz svētkiem? Es domāju, dzimšanas dienas, Ziemassvētkus. Kādā summā apmēram?

Tagad tuvojas Zsv un domāju par dāvanu draugam. Mums šie ir pirmie kopīgies Zsv, tāpēc nav vēl iedibinājušās nekādas dāvināšanas tradīcijas.

Ir doma iegādāties draugam pulksteni. Bet tie būtu vairāki simti. Man absolūti nav žēl, ne par to ir stāsts. Bet man nav ne jausmas, ko viņš man varētu dāvināt. Ja nu tas būs tikai nieciņš, tad es ar savu dārgo pulksteni varētu viņam likt justie neērt :)

Kādas ir jūsu domas par to? Un ko vislabāk dāvināt puisim uz Ziemīšiem?
19.11.2015 10:54 |
 
Reitings 7
Reģ: 19.11.2015
Turpmāk izvairīšos dāvināt dārgas dāvanas ;) Īpaši attiecību sākumā.
Ir dāvinātas dāvanas vērtībā virs 1000eur , jau attiecību sākumā. Un tā, diemžēl, ir liela kļūda :D
19.11.2015 16:18 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Man brālis reiz uzdāvināja Alpu kalnus vārda dienā. Pats tobrīd tur bija, piezvanīja un teica: "Mās, es tev dāvinu Alpus šodien!"

TIK forši!!! (l)
19.11.2015 16:26 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kļūda ir rēķināt, cik esi iztērējis attiecībām. Dāvināšanas prieks ir puse no dāvanas. Jā, iespējams man būtu jānožēlo viena otra 3-4 ciparu summa, kas iztērētas dāvanās exdraugiem, bet daļa no tā joprojām ir pie manis - es joprojām atceros to prieku, ar kādu dāvanas tika saņemtas. :) Ja sāc attiecības ar domu, ka tajās nevajag ieguldīt, jo var nekas nesanākt, nesanāks arī. Protams, var nesanākt arī tad, ja par to nedomā, taču, kamēr attiecības ir labas, Tu dāvini ne tikai dāvanu otram, bet arī prieku sev par to, ka otrs ir laimīgs. Esmu redzējusi, kā viens un tas pats cilvēks priecājas gan par dāvanu vairāku simtu vērtībā, gan par kafiju, ko atvedu viņam no benzīntanka pēc nostrādātas naktsmaiņas. Jā, attiecības neizdevās, mēs jau sen esam kopā ar citiem cilvēkiem, bet es nenožēloju nevienu santīmu, ko iztērēju, lai viņam būtu prieks. Tobrīd tas bija forši :)
19.11.2015 16:27 |
 
Reitings 269
Reģ: 17.05.2015
Kaut kā muļķīgi dāvināt pulksteņus u.c. lietas, kas ir gaumes lietas.
19.11.2015 16:28 |
 
Reitings 7
Reģ: 19.11.2015
Alexxa

Tu izklausies smieklīga :D Dāvināšana ir puse prieka.. To var kaut kā izmērīt?

Protams ir jauki iepriecināt cilvēku, kurš ir mīļš draugs, vai arī mīlestība. Un vienīgais prieks, ir viņa prieks :) Bet dažreiz tam nozīme pazūd, attiecības izveidojas līdz pat naidam utt. Gadās visādi, un tam mirklim nozīme ir dzisusi. Protams dzīve ir dzīve. Nāk un iet, gan dienas, gan cilvēki, daži paliek :)
Dārgās dāvanas attiecību sākumā īpaši neieteiktu, slikta pieredze ;) Ok, var pieradināt, var noturēt ar to visu, var izlutināt, radīt nepareizu priekšstatu utt.
Attiecību sākums ir domāts lai izbaudītu pieķeršanos, vēlmi vienam pēc otra, iepazīšanas. Dāvanas var to pabojāt
19.11.2015 16:48 |
 
Reitings 7
Reģ: 19.11.2015
Man tāds priekšstats , ka dārgās dāvanas ir pusmūža vīriešu padarīšana. Sevis izrādīšana, sava gaumīguma izrādīšana, maka biezuma utt. Uzskati iespējams tad mainās, un vīrietis saprot to, ka meičas ir kā žagatas, un ar ko visātrāk viņu sejās dabūt smaidu, un pēcāk arī paplest kājiņas.. ja vien ir gaume D
19.11.2015 16:53 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja Tev nav prieks par to, ka otrs ir priecīgs saņemot dāvanu, jāpadomā, kāpēc vispār dāvini. Lai izrādītos? Tāpēc, ka jādāvina? Tāpēc, ka dabūsi pa tāsi, ja nedāvināsi? Kāpēc? Es dāvinu tāpēc, lai otrs būtu priecīgs. Ciparam nav nozīmes, kamēr tas neplēš manu maku. Ņemt kredītu, lai otram kaut ko uzdāvinātu, neesmu gatava, tas gan tāpēc, ka arī sev kredītā reti ko pērku un tad, kad to daru, ņemu lietas, bez kurām nekādi nevaru iztikt, nevis visas iegribas.
19.11.2015 17:02 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
cik ilgi esat kopá? es pirmo dávanu péc 2 méneshu pazíshanás dávináju smarzhas -apm 70 eiro vértíbá (dzimshanas diená) nebútu dávinájusi neko daudz dárgáku. tagad - dzimené uzdávináju celjojumu mums abiem - 2000 eur apméram.
més k-ká ípashi neiespringstam uz dávanám, Ziemsvétkos varbút vispár neko nedávinásim viens otram...
19.11.2015 17:07 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Mani arī nomoka šis pats jautājums un mums arī šie būs pirmie svētki kopā. Tikai draugs ir skaidri pateicis, ka viņam nepatīk saņemt dāvanas, ka man viņam neko nevajagot dāvināt, bet zinot to, ka es dāvaniņu no viņa saņemšu, liekas jokaini neko neuzdāvināt.

Tagad var iegādāties tās dāvanu kartes no dāvanu servisa, kur ir visādas aktīvas atpūtas u.c Uzdāvināšu tādu 2 personām, un teikšu, lai ņem līdzi draugu un atpūšas no sievām. :-D Ceru, ka patiks. (l)
19.11.2015 17:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Logisdki nav ka nav mulkigi, jon savu viriertis jau pazist kas patik un kas ne. Davinam visos svetkos viens otram davanas, kas nu tobrid otram butiskaks.
19.11.2015 17:12 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Es gan esmu no tām, kurām dāvanas tiešām ir svarīgas. Man nepatīk, ka man dāvina kut kādus niekus, piem, krūzes un zeķes, kā arī es pati nedāvinu tās draugam un citiem mīļajiem cilvēkiem. Parasti ar draugu iekļaujamies aptuveni 120 eiro robežā viens otram, bet man tiešām aiziet širmis ciet ar dāvanām.. Es pērku un neredzu robežu - man tā kā atkarība, kas ir ļooti kaitīga. Esmu ļoti dāsns cilvēks un ja ieraugu, ka draugam kaut kas var noderēt, uzreiz pērku, pat ja pēc tam nebūs par ko vakariņas nopirkt :D Bet tāds nu man niķis ir. Pirms manis draugs tērēja mazas summas dāvanām, tā viņam ģimenē pieņemts, ierados es un ieviesu korekcijas - nu ne jau, ja es dāvinu pa 100 eiro, šis man dāvinās pa 20 eiro. Nu tā, kas nu kuram patīk. Man dāvanas patīk :D
19.11.2015 17:13 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Draugam dārgas dāvanas nepirktu, vīram pirktu.
19.11.2015 17:15 |
 
Reitings 7
Reģ: 19.11.2015
ceļojums diviem skaitās kā dāvana ?? :D Manuprāt tā ir normāla nepieciešamība, un normāls atvaļinājumu, brīvdienu tēriņš. Tad jau visus tēriņus var sākt skaitīt par dāvanām :D
19.11.2015 17:16 |
 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
Jā, šī tēma man arī pašlaik aktuāla. Nevaru saprast vai dāvināt kaut ko noderīgu, kā labu ādas maku, kreklu, vai arī vairāk kaut ko paštaisītu. Un nezinu, ko viņš man paredzējis, jo negribas tā, ka es iztērēju daudz, bet tad viņš nebūs neko baigi padomāji un kaut ko uz ātro būs nopircis. Negribas, lai pēc tam nejūtas slikti. Lai gan man pēc tam tiešām ir dzimšanas diena un varēs uzdāvināt kaut ko vērtīgāku, ja viņš jutīsies slikti. Bet ceru, ka nē, jo nevajadzētu jau. :-D
19.11.2015 17:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man vispar patik davinat, un ari sanemt davanas. Davinat ir tik feini, ieriecinat otru, (l)
19.11.2015 17:17 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Bet meitenes, jūs par to nerunājat? Es nesaprotu, jūs līdz Zsv vispār neapspriežaties kas, ko un kā? neizsakiet vēlmes viens otram? Mēs ar draugu jau pat tagad esam vienojušies, kādā summā dāvinam, ko apmēram gribam sanemt un ko nedāvināt. Ja man vajadzētu zīlēt kafijas biezumos, es arī neko nezinātu. bet es pat nespēju iedomāties, ka tas netiek no sākuma apspriests. Vnk tak var pajautāt - nu, ko dāvinam viens otram? cik lielus tēriņus plānojam?
19.11.2015 17:27 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mes ar apspriezam, jo mums abiem patik sanemt ko gaidam kas vajadzigs, nieki un kaut kadi kalendari, kruzites tracina. To var pasniegt ka mazu prezentu ikdiena ko ari daram. Nu ja ieraugu nieku kas manejo iepriecina panemu, vins tapat. Un ari parejie radi ta dara, tas navc davanas.
19.11.2015 17:34 |
 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
Mums piemēram ir attiecību sākums, kopā nedzīvojam, es ciemojos pie viņa pa brīvdienām. Par tādām lietām nerunājam un zinu, ka viņš teiktu, lai es netērējos, jo esmu studentiņš, bet viņš pelna, tāpēc variants par prasīšanu atkrīt. :-/
19.11.2015 17:35 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Pirmajos kopīgajos Ziemassvētkos draugam uzdāvināju veiksmes pogu un vēl kādus nieciņus, un šī poga vēl joprojām stāv īpašā vietā nolikta.
Šobrīd viens otram dāvinām ceļojumu jau otro gadu. Tieši tādā veidā tas arī notiek, ka vienojamies, ka netērēsimies dāvanām un nezīlēsim kafijas biezumos, bet dāvanām paredzēto naudiņu iztērēsim skaistā kopīgā braucienā, kura mērķi tad arī norunājam Ziemassvētkos. Nedomāju, ka tas ir slikti, ja tas ir tas, ko abi vēlamies.

Dāvanas cenai nav nozīmes, nozīme ir dāvanas jēgai. Lai tā sagādā prieku saņēmējam, lai noder un ir vajadzīga, un lai pašam dāvinātājam prieks. Ja gribi dāvināt to pulksteni, tad dāvini, bet es gan nešautu tā uz dullo, nezinot, ko šie svētki viņam vispār nozīmē, jo cilvēki ir ļoti dažādi, kāds no prieka lēks gaisā par tādu dāvanu, cits apvainosies, bet kāds nokaunēsies, ka nv tik daudz naudas ieguldījis, kāds vispār nesapratīs..

Un pievienojos GOLDEN, arī man dāvanu pirkšana ir atkarība.. Es mīlu dāvināt un saņemt dāvanas, plānot pārsteigumus, saiņot un pirkt un izvēlēties. Tad nu arī uz pārējiem ģimenes locekļiem un draugiem izpaužos :)
19.11.2015 17:43 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Nu nezinu gan par to - summai nav nozīmes. Tikpat labi vīrietis var gribēt dārgu auto, ne jau tāpēc es to viņam dāvināšu. Es neuzskatu, ka man vīrietim jādāvina ļoti dārgas dāvanas, bet tajā pašā laikā dāvinu noderīgas dāvanas un to, ko viņš tiešām gribētu. Bet es arī skatos, ko varu atļauties, agrāk tas bija līdz 100eur, pašlaik no 100-300 varētu būt vidēji.

Man tieši tāpat. Nu labi, varbūt 300 eur man būtu mazliet žēl, ja vien tas nebūtu kaut kas abiem noderīgs :D
19.11.2015 17:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits