Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Saiet kopā pēc šķiršanās

 
Reitings 13
Reģ: 17.11.2015
Sveikas! Ļoti vēlos dzirdēt jūsu 'statistiku' :)
1.Vai kādreiz esat sagājuši kopā pēc šķiršanās? (Ja nē, tad pārējo jautājumu vietā uzrakstiet vai ir bijuši mēģinājumi vismaz)
2. Cik ilgi bijāt kopā?
3.Kāds bija šķiršanās iemesls un
4. kurš šķiršanās iniciators?
17.11.2015 11:13 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
1. Jā.
2. 3 gadus bijām kopā pirms šķiršanās.
3. Viņam vajadzēja izskraidīties, atrada citu. Sākumā bija pauze, tad izšķīrāmies.
4. Puisis, pameta caur sms nākamajā dienā pēc pauzes, ar garu nolāpītu sms, ka vaina ir viņā nevis manī.
17.11.2015 11:21 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
1.Vai kādreiz esat sagājuši kopā pēc šķiršanās? (Ja nē, tad pārējo jautājumu vietā uzrakstiet vai ir bijuši mēģinājumi vismaz) - jā.
2. Cik ilgi bijāt kopā? - pirms šķiršanās 4 mēnešus, pēc pauzes - gadu.
3.Kāds bija šķiršanās iemesls un - sabijos, ka viss tik nopietni, nejutos gatava tam, jutos par jaunu nopietnajām attiecībām - muļķe biju, tagad atpakaļ atskatoties :)
4. kurš šķiršanās iniciators? - es, protams. Arī otrajā reizē es, iemesls - atkal tas pats, tikai tad bija laiks doties uz Rīgu studēt un viņs būtu devies man līdzi un arī sācis studēt te - bet es neticēju, ka tā var būt, ka otru atrod tik ātri, un izšķīros. Viņš palika tai pašā pilsētā.

Tas bija pirms 8 gadiem.
Tagad tā padomāju, sailgojos pat. Bet kontaktu atjaunot laikam labāk nevajag, ir precējies jau un viņa sievai es nepatīku (jo nu viņu ļoti sāpināju, divreiz), domāju, ka viņam bez manis ir labāka dzīve, cik redzu soc.portālos - ir laimīgs, veiksmīgi darbojas savā jomā, viss ļoti forši un skaisti. Man ļoti liels prieks par viņu, pasaulē tādus cilvēkus vajadzētu vairāk :)
17.11.2015 11:27 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
1. Jā
2. Pirms šķiršanās 4 gadus,pēc tam 9 mēnešus atkal bijām kopā un pēc tam izšķīrāmies pavisam.
3. Nevarējām vairs sadzīvot,bija zudušas jūtas,cieņa vienam pret otru.
4. Izlēmām abi,bet aizgāja viņš.
17.11.2015 11:28 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
1. Jā
2. Kādus 2 gadus, tad uz gadu pašķīrāmies un pēc tam vēl gandrīz gadu novilkām
3. Daudz kas, īsumā - nevarējām sadzīvot
4. Pirmajā reizē viņš, otrajā es.
17.11.2015 11:34 |
 
Reitings 13
Reģ: 17.11.2015
Kādas 2 nedēļas atpakaļ mani pameta, draugs pēkšņi atrada citu, kura viņam aplipusi apkārt un vairs neatiet ne soli. Mēsvēl dzīvojam kopā, kamēr atradīšu, kur dzivot.. Man ir tāda bezcerība, gribu viņu atpakaļ, bet viņš tagad, protams, pārņemts ar viņu.. Es varu no ādas līst ārā, izmantot viltības, tēlot, ka viss ok vai raudāt, bet droši vien kamēr būs tā pie apvāršņa, tas viss šķiet tik bezjēdzīgi :'-(:'-(:'-( izmisums
17.11.2015 12:56 |
 
Reitings 177
Reģ: 28.10.2015
Visu apkopojot koncentrētāk.
Jā, esmu sagājusi kopā. Pēc 8 gadu attiecībām gadu šķīrāmies un gājām kopā. Tas bija pirms 2 gadiem ap šo laiku.
Pie šķiršanās vainīga galvenokārt biju es, iemesls - es sāku laist pa kreisi, biju stulba muļķe un to nožēlošu visu atlikošo mūžu. Beigās viņš pateica pēdējo nē, ka nespēj uz mani vairs tā paskatīties un neuzticas.

Jā, esmu jaunās attiecībās, viņš ir jaunās attiecībās. Visi laimīgi.
17.11.2015 13:15 |
 
Reitings 177
Reģ: 28.10.2015
Diezgan nesmuki no drauga puses, ka jūs vēl dzīvojat kopā, bet viņš turpat ar citu.
17.11.2015 13:16 |
 
Reitings 336
Reģ: 16.05.2014
1. Jā.
2. primo reizi saejot kopā bijām 2 nedēļas un ar otro mēģinājumu 8 mēnēšus.
3. puisis nokrāpa.
4. uz šķiršanos spiedu es, lai arī cik ļoti puisis to vienu liktenīgo reizi nožēloja un solījās, ka viss būšot ideāli. Kādu laiciņu vēl tā daļēji bijām kopā, teicu, ka centīšos to visu aizmirst un piedot.
Aizmirst nesanāca un kopā būt vairs negribēju. Puisis vēl ļoti ilgu laiku centās visu vērst par labu, pietiekami bija pierādījis, ka var būt citādāks, bet es vairs neko nevēlējos. Tagad nedaudz nožēloju...
17.11.2015 13:28 |
 
Reitings 13
Reģ: 17.11.2015
Uz mājām jau neved, bet viņa darbā pie viņa sēž, tad pēc darba mājās viņš ierados tikai ap 1-2 naktī. Mājās sēž telefonā sarakstās. Tik nežēlīgi sāp. Tā gribas, lai viņam kaut kāds klikšķis notiek, kkas tur noiet greizi, lai atkal pamanītu mani :(
17.11.2015 13:30 |
 
Reitings 169
Reģ: 29.10.2015
Pilnīga Tevis necienīšana (t)
17.11.2015 13:34 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Klikšķis nebūs, saņem sevi rokās. Atgriezīsies, pēc laika atkal viss notiks. Ja vienreiz piedosi, atkal un atkal tad piedosi.
17.11.2015 13:39 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
1. Jā
2. Pirmā škiršanās bija kopā esot 4 gadus, tad sagājām kopā un tagad esam saderinājušies
3. Pirmo reizi es,jo es salaidu šo to dēlī, otru reizi viņš bija uznācis kkāds pizdings :D
17.11.2015 13:40 |
 
Reitings 13
Reģ: 17.11.2015
Teorētiski jau mēs esam šķīrušies, viņš arī "vēloties kārtot un dzīvot savu dzīvi".. Viņam arī nav vēlēšanās skatīties kā es ciešu, tāpēc mudina mani meklēt vietu, kur iet. Bet es tēloju, ka man viss ok, kaut gan iekšēju kliedzu un lūdzos, lai mani apķer nomierina un lai viss ir kā bija, palūdz piedošanu..
17.11.2015 13:41 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Labāk beidz sevi sāpināt, tēlot un sāc meklēt jaunu dzīves vietu, ja tas ir puiša dzīvoklis. Ja īrētais - lai puisis iet pie savas babenes, ja vien vari pati dzīvokli pavilkt. Vispār labāk tev būtu kaut ko citu atrast, lai nav vislaik jādomā, ka tur viņš dzēra kafiju, tur viņš mani ņēma. Nu nebūs. Un tādus atpakaļ ņemt nevajag.
17.11.2015 13:46 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nē ... :)
17.11.2015 13:47 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Tas ir ljoti reti, kad saiet kopaa un viss baigi forshi, cik apkart nav bijushu tadu gadijumu, bet man bija savadak,

1.Vai kādreiz esat sagājuši kopā pēc šķiršanās? Jaa, esam, sobrid esam precejushies.
2. Cik ilgi bijāt kopā? Pirms izskiramies kopaa bijaam gadu.
3.Kāds bija šķiršanās iemesls? Iemesls bija musu dazhadas dzives - vinjam intereseeja baari, izklaides, man to visu negribejas, tad kad pametu un pazudu uz 2 meneshiem, vins mani mekleja un samekleeja, saprata, ka vajag mani un viss. Godigi sakot, vins uz baaru pa shiem pedejiem 2-3 gadiem ir bijis kadas 3 reizes un laicigi naak maajaas.Ir ljoti mainijies un ir lielisks teevs musu bernam!
4. kurš šķiršanās iniciators? toreiz man apnika vinju gaidit majas ar kotleteem un draudiem, ka viss, mes skiramies, sakrameju mantas un pazudu uz 2 meneshiem. Nezinu kadlej iedevu otro iespeeju,parasti ta nedaru :) Jo uzskatu, kas iebrucis ir sabrucis un tur vairs neko. Bet mans viirs ir cilveks, kuram tagad tikai majas pasedet, pastaigat pa parku ar mums, uz kadu restoraninju aiziet, aa sovasar palaidu dazas reizes uz klubu, nu bija peec 2 h majas.
17.11.2015 14:03 |
 
Reitings 452
Reģ: 25.09.2015
1. Jā, bet tas bija pusaudžu gados un attiecības nebija nopietnas un īpaši ilgas, vienkārši kaut kāds emocionāls bums.. Iniciatore šķirties tajos gados biju es, saiet atpakaļ - puisis.

Tagadējos gados - domāju ka tas īsti nebūtu man iespējams. Neapsvēru domu ka varētu šķirties ar tagadējo puisi (4 gadi attiecībās) un pēc tam pēc laika saiet kopā.. Iedomājoties vien, ka tajā laikā viņam varētu būt tikšanās ar citu - nosistu (e)(s):-D Ir teiciens - "Cilvēks nevar iekāpt divreiz vienā un tai pašā upē" - pilnībā piekrītu. Ir jau laimīgie izņēmumi, bet nu tas atkarīgs kā tu sevi nostāj šajā jautājumā.. Es esmu kategoriska (s)
17.11.2015 14:21 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man ir veiksmīga pieredze, bet tavā gadījumā neizklausās, ka tur kas pozitīvs varētu vēl sanākt.
Mēs bijām kopā laikam 6 vai 7 gadus, un pēdējo gadu galīgi nerūpējāmies par mūsu attiecībām, palaidām tās pašplūsmā, pavadījām maz laiku kopā, bijām ierakušies darbos un studijās + nemācējām risināt problēmas. Tas viss noveda pie šķiršanās. Pēc dažiem mēnešiem nejauši satikāmies un abi sapratām savas kļūdas un ļoti gribējām būt atkal kopā, tāds spēcīgs klikšķis tas bija. Un, kad abi vēlas, tad var visu. Tas bija brīnišķīgs laiks, kā tikko iemīlējušies bijām, pēc tam arī drīz sekoja bildinājums un kāzas. Bet tavā gadījumā diemžēl vismaz pagaidām izskatās, ka viņš tevi atpakaļ negrib, vari jau gaidīt, varbūt pārdomās, bet vai tev to vajag?
17.11.2015 14:55 |
 
Reitings 13
Reģ: 17.11.2015
Sāp nodevība, ka nezinu kur likties :'-(:'-(:'-( Tāpēc, saku, ka jā man to vajag. Gribu, lai viņš beidzot novērtē cik daudz esmu darijusi, piedevusi, piestrādājusi, lai koptu un attīstītu mūsu attiecības. Bet te viena neatlaidīgi jau kādu laiku viņu lenca pat no manis nebaidoties.. Piebūra viņu vai kā.. bet nu dabūja savu
17.11.2015 15:09 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Tev vajadzētu saprast, ka tas notika nevis tās meitenes dēl, bet gan tāpēc , ka jums attiecībās kaut kas nebija kārtībā. Saprotu, ka tu esi gatava uz visu šo attiecību dēl, bet vins nav gatavs, vai nu jūtas ir zudušas, vai vienkārši neredz nākotni ar tevi. Jā, varbūt ir aizrāvies ar to meiteni un tas pāries, varbūt sagribēs tevi atpakal, bet labākais ko vari darīt - vismaz tagad parādit, ka tev ir sava pašciena un tev ir labi arī bez vina. Pārējo rādīs laiks.
17.11.2015 15:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits