Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā to maigi pateikt?

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Man ir 24 gadi un beidzot esmu izlēmusi ka nekad mūžā negribu pēcnācējus, jo vēlos savu dzīvi piepildīt ar citām lietām, kā arī jā esmu pamatīga egoiste un negribu savu firgūru izbojāt.Tulīt mani noēdīs ar sāli, bet laikam vnk nojūgtos, ja man būtu strijas uz vēdera, liekais svars utt. Man bieži ir garastāvokļa maiņas, ja esmu kādu kg uzēdusi,vai nejūtos formā, labāk nemaz nedomāt ko darītu, ja būtu stāvoklī.
Manī nav pilnīgi nekādas mātes jūtu, kaut gan esmu ļoti sievišķīga, palasot iepriekšējās diskusijas, meitenes stāsta, ka pēc bērnu piedzimšanas viņām nerādās nekāds mīļums vai siltas jūtas pret dzīvībiņu,tāpēc negribu radīt vēl vienu bērniņu, kuru mamma nemīl.
Esmu ar draugu kopā 4 gadus un viņš ir minējis, ka gribētu pēc kādiem 3-4 gadiem domāt par ģimeni. Kā lai viņam maigi iestāstu, ka es nekad negribu būt māte viņa bērniem? Mazlietiņ ir bailes, ka viņš varētu mani pamest:-/
Viņš ir labs cilvēks, bet bailes iedomāties kāds viņš būtu tēvs. Mani ļoti tracina, ka cilvēki domā es tikai koķetēju par to ka nevēlos bērnus. Es viņam vairākas reizes jokojot esmu teikusi, ka gribu modernu ģimeni, sieva+vīrs+suns+kaķis :-D:-D:-D, bet viņš tikai atjoko, ka es noteikti būšu super mamma. Tas, ka es esmu mīļa, jauka, gādīga meitene nenozīmē, ka es gribu būt mamma(e)
Kā, lai arī iestāsta ģimenei, lai vienreiz beidz jautāt par mazbērniem. Bailes iedomāties, kas notiks, kad man būs 30 gadi. :'-( Man vecāki ir ļoti vecmodīgi un arī uzskata, ka sievietes dzīves jēga ir būt gādīgāi mātei (t)
12.11.2015 01:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Esmu ar draugu kopā 4 gadus un viņš ir minējis, ka gribētu pēc kādiem 3-4 gadiem domāt par ģimeni. Kā lai viņam maigi iestāstu, ka es nekad negribu būt māte viņa bērniem? Mazlietiņ ir bailes, ka viņš varētu mani pamest


Diemžēl šādā situācijā, manuprāt, ir visgudrākais risinājums šķirties. Vīrietim ir tiesības gribēt bērnus, tāpat kā Tev.. negribēt viņus.
Ja jūs abi uz nākotni raugaties pretējos virzienos.. varbūt vajag šo to dzīvē pamainīt?

Pēc savas pieredzes.. agrāk biju pilnībā pārliecināta, ka nevēlos bērnus, lai gna biju ilgstošās attiecībās. Kopš iepazinos ar tagadējo draugu, ģimenes dibināšana sāka šķist ļoti pievilcīga :)
12.11.2015 01:51 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Kā lai viņam maigi iestāstu, ka es nekad negribu būt māte viņa bērniem?


Nu tā arī pasaki, ka neredzi sevi kā māti - ko tur vēl pušķot. Nu un tad skaties kāda ir drauga reakcija, bet nu esi gatava iz visu.
12.11.2015 02:16 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Taa ir tava izveele un tas noteikti jaapasaka viirietim ar kuru tu esi kopaa-maigi ,vai nemaigi,bet vajag pateikt.Protams ,nevajag to pasniegt kaa joku.Domaaju ar siim lietaam nejokojaas,tas ir nopietns leemums.Viirietim buus skaidrs tavs naakotnes dziives modelis.
12.11.2015 02:16 |
 
Reitings 116
Reģ: 10.11.2015
vnk atver kompi, un iedod viņam izlasīt šo sevis izveidoto tēmu.
12.11.2015 02:18 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Nekad nav ienaakusi doma galvaa,ka kaut kas taads vareetu saistiities ar "modernu gimeni".
12.11.2015 02:23 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
paturi prātā, ka domas var mainīties :)
zinu tādus 2 pārus. laikā no 20-30 dāma par bērniem neko dzirdēt negribēja. Tagad vienai ir 33, un jau veselu gadu mamma, otrai mazajam tikai 6 mēnesi :)
12.11.2015 02:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!