Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apjukums, ko darīt ar savu karjeru

 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Kā jums meitenes, vai esat apmierinātas ar saviem sasniegumiem karjerā?
Man pienācis tāds periods, ka esmu galīgi sadrūmusi šajā sakarā - visu mūžu ir interesējusi viena sfēra -t.i mūzika, bet diemžēl nebija iespējas gana izgītoties un vecāku atbalsta, pati esmu kaut kā situsies, bet sapratu, ka nav vairs motivācijas. Un tagad tāda sajūta, ka visu dzīvi esmu pie kaut ka strādajusi un tā bijusi mana identitāte un tagad jāatrod kaut kas jauns. Vai šeit ir kāda , kas tuvu 30 mainījusi karjeras virzienu vai sākusi studēt kaut ko jaunu? Esmu strādājusi dažādus darbus, bet tieši fakts, ka nevaru neko radīt mākslinieciskā veidā, nogalina. :-/
11.11.2015 21:04 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Varbūt maini to virzienu pamazām, iesākumā hobija līmenī?(t)
11.11.2015 23:58 |
 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Mūzika nav sliktākā izvēle. Tu tiešām sapņo [ar biroju no deviņiem līdz pieciem?
12.11.2015 00:04 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
šobrīd sajūta ir tāda, ka nežēlīgi gribas par kaut ko kļūt, bet nav nojausmas par ko - it kā kaut ko būtu nokavējusi :-/ Jocīgi ari tas, ka mana lielā aizraušanās ar mūziku un visas dzīves sapni ar to saistīt dzivi un degsme to darīt, ir galīgi pazudusi.
12.11.2015 00:09 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
steal dream, birojs man būtu murgs [: Bet tieši mūzikas zinā uz skatuvi jau vairs netēmēju, instrumenti nav īsti man, dziesmu rakstīšana - jā - bet tur nekāda nauda nenāks. Gribētu tomēr lai varētu ar savu sirdsdarbu pelnīt naudinu, bet diemžēl šis karjeras virziens ir slidens.. (t)
12.11.2015 00:15 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
esi mēģinājusi freelancot un radīt mūziku pasūtītāja mērķiem (reklāmām, klipiem, utml)? tas varētu būt tuvu tavam sirdsdarbam (jārēķinās gan, ka pārdosi mūziku, ko no tevis prasīs, nevis to, kas tev vislabāk patīk), bet reizē arī ienesīgi. vai varētu darboties ar mūzikas pēcapstrādi?
man zināmie mūziķi, kas nav vēl izsitušies parasti dara ko līdzīgu un atrod laiku arī saviem mēģinājumiem un radošajiem darbiem :)
12.11.2015 00:20 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Man ljoti lidzigi, sava ''sapnu'' sfera nespeju atrast darbu un ilgi pardzivoju,veljoprojam dazreiz jutos ka neveiksminiece. Shobrid esmu bez darba,atveru gan savu etsy veikalinju un ir iedvesma. Laikam saprotu,ka ''karjera'' iet uz citu virzienu neka biju domajusi,bet es kka nepardzivoju,viss buus ka tam jabut.:-)
12.11.2015 00:23 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Nu, es neredzu ne mazākā iemesla, kāpēc karjeras soļus citā virzienā nevarētu sākt spert arī ap 30 :)
Cits jautājums par motivāciju - ja neesi droša, kas un vai tevi interesētu, tad būs sarežģīti. Varbūt tev vienkārši posms tāds, kad rokas nolaidušās un tikai jāpārdzīvo šis brīdis.

Zinu vairākas meitenes, kuras strādā savu sirdslietu, bet vienlaikus piestrādā arī klientu apkalpošanā, "lai ar abām kājām stāvētu uz zemes" - respektīvi, dara vēl ko papildus, tāpēc ir papildus ienākumi. Visām trim, kas tā dara, sirdslieta ir kaut kas mākslas virzienā - jo tādu modeli viegli apvienot darba grafiku ziņā.
12.11.2015 00:25 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
TalisQualis Esmu jā, arī iesaistijusies šādos tādos projektos, ik pa laikam kads ieminas par kādu iespeju vai caur paziņām (dzivoju arzemes, jo latvijaa neveelos ar to nodarboties). Bet mana attīstība ir kaut kā apstajusies, nejūtos par sevi droša vairs, varbut tam ir sakars ar to, ka man vispar nav iedvesmas - mans gals ir tas skumjais un salkanais, jautru muziku es iisti nemaku radiit. Varbut vienkarsi japiespiez sevi atsakt darboties? Jo parasti, tas bija viegli, nepiespiesti, bet tagad ar grutībām :-O
12.11.2015 00:26 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
koala_bear Izklausaas labi! Es jau redzu visādas iepējas apkārt, savs bizness vai kada cita makslas nozare, skaistumkopsana, zurnalistika, astroliogja. It kā interesē, bet visu laiku šaubos un baidos, bet kops palika 28, domāju ka beidzot kaut ko npopietnāku jāpasāk, visu laiku ari jūtu spiedienu no drauga un gimenes.
12.11.2015 00:30 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Man atkal otradak-es pati uz sevi izdaru spiedienu,bet viirs saka,ka nav ko pardzivot,kad zinasi ko gribesi tad bus.
Man palidz tas,ka vismaz zinu ko negribu-ofisa darbu,klasisko 9-5.
12.11.2015 00:34 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
scarllet, es teiktu, ka jā, jāpiespiežas :) arī tiem, kas ikdienā nodarbojās ar savu sirdslietu laiku pa laikam ir sevi jāpiespiež, lai neapstātos.
vienmēr prātā manas pasniedzējas teiktais, ka amatieri no profesionāļa atšķir tas, ka amatieris gaida iedvesmu, bet profesionālis sēžas klāt un dara. viņa gan bija rakstniece, bet var attiecināt uz visām radošajām jomām. es vismaz cenšos to attiecināt arī uz sevi, kad grūti iet.
12.11.2015 00:42 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
peec savas pieredzes, nekad nav par veelu mainit savu karjeru un dziivi.
12.11.2015 01:05 |
 
Reitings 12
Reģ: 19.11.2015
scarllet, cik pazīstama sajūta! Nepamet sajūta, ka nevaru atrast savu vietu dzīvē. Šobrīd strādāju pašvaldības struktūrā, bet to daru tikai finansiālu apsvērumu dēļ. Un tas stipri grauj pašvērtējumu. Ļoti gribētu izmēģināt spēkus interjera dizainā, sfērā, kas man vienmēr ir patikusi un interesējusi, bet man nav atbilstošas izglītības, kursus un studijas manā pilsētā nepiedāvā un izbraukāt praktiski nav reāli darba grafika dēļ. Dizaina salons arī tikai viens, diez vai kādam tur vajadzēs tādas neprašas :)
21.11.2015 20:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man arī ir vēlme mainīt sfēru (vai apgādāties ar papildsfēru, kurā ir vēl nenormētāks darba laiks), bet nu, gan izbraukāšana, gan kursu cenas - viss bremzē. Vasarā atliku uz rudeni, rudenī uz ziemu, tagad vel šādi tādi s**i dzīvē, atlieku uz nākamo rudeni :)
21.11.2015 20:41 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
dīvaini ja ko tādu sauc par karjeru.. tā ir vienkārša laika izniekošana uz vietas.
21.11.2015 20:42 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Manā radu lokā ir viena mūziķe - dziedātāja un kordiriģente. Strādā gan bērnu mūzikas skolā, gan vada korus, gan pati dzied koros (kuros par dalību maksā algu), dzied operetēs u.c. izrādēs, spēlē ērģeles kāzās utt. Strādā 7 dienas nedēļā, visvairāk tieši vakaros un brīvdienās. Gandrīz nekad netiek uz nekādām viesībām, draugu, ģimenes locekļu jubilejām, jo tās parasti ir nedēļas nogalēs, kad viņai izrādes, koncerti utt. Ar visu šo trako grafiku alga viņai tā arī nesasniedz četrciparu skaitli mēnesī.
Līdz ar to gribētos teikt, ka, lai ar mūziku pelnītu, ir jābūt vai nu slavenam mūziķim vai mūzikai ir jābūt milzīgam hobijam.

Ja Tev neviens no šiem neatbilst, tad tieši tagad ir īstais laiks pārorientēties uz citu profesiju, nekad nav par vēlu arī mācīties.
22.11.2015 11:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits