Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs ārzemēs

 
Reitings 39
Reģ: 03.11.2015
Sveikas , meitenes.
Vai kāda no jums ir bijusi peļņā ārzemēs? Ja esiet, tad ,varbūt, variet padalīties pieredzē, caur kādu firmu braucāt, kādos apstākļos dzīvojāt u.t.t? Dzīvoju Valmierā, nu jau 3 mēnešus aktīvi meklēju darbu , bet bez rezultātiem, tāpēc nolēmu izmēģināt spēkus darbā ārzemēs. Gribu braukt tīri peļņā, nevis baudīt valstī un tas kultūru. Tāpēc, varbūt, variet ieteikt uz , kuru darbības sfēru labāk skatīties un , kurai mest līkumu. 8-)
09.11.2015 20:05 |
 
Reitings 227
Reģ: 06.08.2013
UP.
16.11.2015 12:39 |
 
Reitings 203
Reģ: 06.08.2014
Ka tev ar valodas zinasanam? Doma stradat kada fabrika? Vispar neieteiktu meklet darbu caur darba iekartosanas agenturam. Ja tev ir kadas pazinas arzemes, tad pirmais jauta viniem, varbut var palidzet. Pati dzivoju arzemes, bet aizbraucu pie drauga, nevis caur darba iekartosanas agenturam. Bet man ir daudz pazinas, kas ir devusies uz arzemem caur firmam. Ja ir labas vacu valodas zinasanas, kaut vai sarunvalodas limeni, tad var meginat par slimnieku kopeju Vacija, dzivesvieta bus, alga +- 1200 eiro. Tad vel var caur so firmu, cik zinu, tad uzticiga http://eurochance.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=103 , si firma loti biezi mekle apkopejus darbam Zviedrija, protams, var ari doties uz UK caur darba iekartosanas agenturam stradat fabrikas, bet ja ir velme iekrat, tad sis nebutu vislabakais variants. Vel man radiniece devas uz Niderlandi caur so firmu http://eurochance.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=103 cik sapratu, tad esot apmierinata, vienigi esot citreiz ta ka kadu nedelu nav darbs, jo nav ko darit. Ceru, ka noderes. :-)
16.11.2015 13:05 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Sīpolu un puravu lauki vienmēr gaida darbiniekus.
16.11.2015 13:05 |
 
Reitings 203
Reģ: 06.08.2014
Ujj, sajuka, man radiniece devas caur so firmu http://www.gpr.lv/
16.11.2015 13:06 |
 
Reitings 39
Reģ: 03.11.2015
Olīvija4 , Ar valodu ir tā,ka labi zinu, krievu un angļu, vācu valodu praktiski nezinu vispār... Ņemot vērā to, ka vēlos braukt tikai peļņā nav būtiski kādu darbu daru, galvenais , lai sanāk kaut ko nopelnīt.. Neesmu izvēlīga, vai princese un no smaga darba nebaidos. Hmm, par to GPR ir tā,ka ir dzirdētas gan labas , gan sliktas atsauksmes.. manuprāt, ar tām firmām vienmēr ir slidens variants. Ar paziņām ir tā,ka ,protams, ir radi un draugi UK , bet nu neviens tā ar izplestām rokām negaida, citiem jau ir ģimenes u.t.t :-/ Šodien pamanīju ,ka NVA piedāvā darbus ārzemēs, bet tur pašam jāsūta CV anģļu valodā un motivācijas vēstule un Lielbritānijas darbā iekārtošanas firmu.. Nu, tad arī saņēmos, pārtulkoju CV un aizsūtīju.. Nezinu, vai tas ko dos.. :-O
06.12.2015 17:47 |
 
Reitings 28
Reģ: 04.01.2016
Es arī gribu prom no šeienes, kura ar manīm? :-D
26.01.2016 22:34 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Ja tīri uz laicinju nopelnīt un gatava darīt melno darbu - ir sēnju fermas, kur maksà minimálà+no salasītà. Es kad aizbraucu uz Īriju gandrīz gadu nostràdàju, lai iekràtu, iemàcītos valodu, nokàrtotu tiesības un varètu meklēt normālu darbu. Zinu, ka piedàvà pat ar dzīvesvietas nodrošinàšanu. Ja ātri stràdà nedèljà uz rokas 500€ var nopelnīt diez gan mierīgi. Lielàkais man bija nedēljà 620€, bet nu - melnais darbs, ātrums vajadzīgs, agri rīti, 48h nedèljà...Vairs es uz turieni neietu, protams. Bet arspēriens bija labs.
20.07.2018 00:09 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Un es nepaliku pastràdàt pèc 48h un negàju brīvdienàs uz darbu, kad prasīja. Gan jau varètu vèl labàk nopelnīt
20.07.2018 00:11 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Dzīvoju sàkumà 2 mēn pie radiem, tad ar pazinju noīrējàm dzīvokli. Braucu zinot, ka darbs jau būs iesàkumam. - lai ir nauda dzīvot un meklèt ko piemērotàku
20.07.2018 00:14 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Ideālākajā variantā ietiktu braukt, ja ir paziņas tajā valstī. Ar aģentūru tomēr var iegrābties.
Jā, var doties lasīt tomātus uz Nīderlandi vai citās fermās un fabrikās strādāt, bet var jau atrast arī citus darbiņus!
Piemēram, mana mana māsīca, kad dzīvoja un strādāja UK, sākumā bija kā istabene lielā viesnīcā, vēlāk kļuva par supervaizeri un vēlāk jau bija viesu nama menedžere, kur bija ļoti lielas priekšrocības, jo bija ļoti laba saimniece un, piemēram, kad viesu namā mainīja TV, darbiniekiem ļāva vecos TV ņemt sev (cik jau nu veci, plakanie vien bija, vienkārši nomainīja uz vēl jaunākiem). Ēdienreizes uz viesu nama rēķina. Protams, lielās viesnīcās tā diez vai būs, bet nopelnīt var. Darbi ir daudz. Bet labāk tomēr caur pazīstamiem cilvēkiem vai radiem.:-)
Es biju reiz aizbraukusi uz vasaru pastrādāt, sākumā tiku viesu namā, bet tur saimniece solīja vienu, bet realitātē bija pavisam savādāk un tad aizgāju uz ātrās ēdināšanas vietu strādāt. Pa 3 mēnešiem atpelnīju gan lidmašīnas biļetes, gan vilcienu biļetes,visus transporta izdevumus, varēju paēst, samaksāt par istabiņu, kurā dzīvojos viena pati, nopirkt sev visu ko, nopirkt savējiem visādas drēbes un štruntiņus, izbraukāt visādas apskates vietas un akvārijus, un muzejus utt. Un vēl atvest pāris simtus latu uz mājām:-) jebkurā gadījumā, nevajag baidīties sākt ar mazumiņu. Ir paziņas, kuri aizbrauca strādāt melno darbu ūdeļu ādas vilka nost), bet beigās iedzīvojās un atrada labu darbu, jo jau bija valoda iemācīta, atrada māju un laimīgi dzīvo!:-)
20.07.2018 09:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Valmiera nav darba?
04.08.2018 16:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits