Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stāšanās uzskaitē

 
Reitings 519
Reģ: 16.03.2010
Tātad, pirms nedēļās taisīju testu - pozitīvs, vakar arī nodevu analīzes Gulbī, viss notiek :-) Pieteicos uz vizīti pie savas ginekoloģes, pie kuras eju vairākus gadus. Bet nu tagad sākas mans jautājums - viņa strādā privātā klīnikā un nav līgums ar NVD, nevaru izdomāt vai stāties uzskaitē pie viņas vai meklēt kādu valsts apmaksātu ārstu. Kā jūs izlēmāt, pie kāda ārsta stāties uzskaitē?
(l)
07.11.2015 14:52 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu mana pirmā vizīte pie ginekologa bija saistīta ar grūtniecību, gāju uz poliklīniku teicu, ka gribu tagad un tulīt pie ginekoloģes , samaksāju 15ls , pagaidīju 10 min un viss , pie viņas arī paliku ...
07.11.2015 15:04 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es savu atradu pateicoties atsauksmēm, kuras meklēju google. Man ir valsts apmaksāta ginekoloģe, strādā privātpraksē. Esmu dzirdējusi, ka valsts apaksātie ārsti tik ļoti neiedziļinās grūtniecības norisē..nezinu, tas laikam ir kā paveicās, jo par manu dakteri man sūdzību nav. Nav vienaldzīga attieksme.
Bet, ja man būtu laba daktere, pie kuras es ietu jau sen (par maksu), tad es turpinātu un lieki nemeklētu.
07.11.2015 15:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits