Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepazīšanās

 
Reitings 12
Reģ: 01.11.2015
Sveiki! :)
Vēlējos uzzināt jūsu domas attiecībā uz vīriešu uztveri.
Pirms kāda laika sarakstījos ar puisi aplikācijā Tinder. Nebija nekas nopietns, tik laika pavadīšana čatojot. :D It kā viss bija ok, līdz brīdim, kad viņš vēlējās runāt par ''interesantākām'' tēmām jeb par to, kāda ir mana attiecību vēsture. Man noslēpumu nebija, tāpēc izstāstīju visu kā bija, jeb ka man nemaz nav bijuša puiša. Pati uzskatu, ka tas nav nekas nosodošs un vēl pie tam, ja man ir tikai 18. Baigi jau arī par to nepārdzīvoju. Pēc tā sekoja vairāki jautājumi-nu kā, Tev vispār nav neviens bijis un tā? Neesi bijusi ar nevienu kopā? Nu labi, it kā jau saprotu, ka mūsdienās lielākajai daļai jau ir attiecības manā vecumā, bet neuzskatu, ka man arī tādām būtu jābūt.;d Tikai dažreiz izbrīna zēnu attieksme tādā ziņā.Vēlējos pajautāt, ko jūs par to domājat. Varbūt īstajā dzīvē satiekot meiteni zēniem ir citi uzskati, ja ēl rodas simpātijas, tad nav īpaši svarīgi, vai ir vai nav bijuši puiši. Bet vai virtuālajā vidē zēni nedomā tā, ka kaut kas uzreiz nav kārtībā ar meiteni?:D
01.11.2015 11:35 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
imaginehotwo, redzēsi, atradīsies puisis, kurš ļoti novērtēs to, ka viņš ir Tavs pirmais!
01.11.2015 11:50 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Virtuāli cilvēku var iepazīt tikai caur jautājumiem. Reālajā dzīvē arī, protams, šādi jautājumi var iezagties, bet tu cilvēku iepazīsti no kustībām, sejas grimasēm un citām niansēm. Ir tomēr atšķirība, vai pļāpā tikai sarakstoties vai saruna notiek aci pret aci. Neuzskatu, ka puisis šos jautājumus uzdeva, jo liecies dīvaina, bet, ja viņam interesē ar tevi komunicēt, kaut kā jau saruna ir jāturpina.
01.11.2015 11:51 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Zēni. :D
01.11.2015 11:51 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Tev viss ir kārtībā! Tāda attieksme viņam ir tāpēc,ka mūs gluži vienkārši izbrīna tas, pie kā mēs neesam pieraduši! :) Šajā gadījumā viņu izbrīna attiecību neesamība tavos 18, jo tādu meiteņu nav daudz.
01.11.2015 11:51 |
 
Reitings 12
Reģ: 01.11.2015
Paldies par atbildēm!
Dažreiz pat šķiet, ka puiši uzreiz nodomā, ka meitene neko nezina par attiecībām, ja pašai tādas nav bijušas. :D Bet es par to nesaspringstu. :D
Protams, tās, kurām ir bijušas attiecības, spēj objektīvāk uz tām skatīties, bet domāju, ka arī nepieredzējušās var būt ļoti labas. :D
01.11.2015 12:02 |
 
Reitings 12
Reģ: 01.11.2015
Es nenoturējos un tajā pašā brīdī viņam pajautāju, vai tas ir tik dīvaini, ka nav bijuša puiša? :D Viņa atbilde-es nezinu, vēlējos tikai noskaidrot. :D
01.11.2015 12:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits