Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Operācija uz vecām rētām.

 
Reitings 317
Reģ: 19.02.2011
Labvakar dāmas
Bija opeācija augustā - lapraskopija endometriozei. Palika rētiņa, nepatīk,protams. Ar krēmiem nekā netieku galā - nemainas pilnīgi nekas
Sāku domāt par lāzeriem, bet, ginekoloģe teica, ka pēc gada vajadzēs operēt velreiz. Kā tad īsti ir - vai taisīs jaunas rētas blakus esošajām vai griezīst turpat? Lai nav tā ka salaboju sevi un pēc gada ņemos velreiz.
22.10.2015 19:38 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Don't fix what is not broken! Tev nav sevi jālabo. Tu noteikti esi tikpat skaista kā bez rētas. Labāk saki, ka vēlies sevi `uzlabot`. bet par operācijām neko nezināšu.
22.10.2015 19:48 |
 
Reitings 160
Reģ: 06.03.2009
Man šāda veida operācija bija pirms 2 gadiem. Laika gaitā rētiņas ir palikušas tik pat kā nemanāmas. Pati jau esmu par tām aizmirsusi.
22.10.2015 19:50 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Laparaskopijas rētu?? Es saprastu, ja laparatomija būtu bijusi, bet normā rētiņas tak ir ļoti maziņas (t)
22.10.2015 19:52 |
 
Reitings 317
Reģ: 19.02.2011
Nu man tā situācija bija nedaudz smagāka kā parasti. rētiņas nav lielas, bet ļoti sarkanas un uz āru vērsteas. tāpēc tā jautāju.

Un nav jau arī svarīgi cik tās rētas man ir lielas, galvenais lai es jūtos ērti ar viņām, repsketīvi, uz sejas man ir diezgan paliela rēta, bet tā man dzīvot netraucē, bet, ja es jūtu kā rētiņas uz punča nepatīk un traucēs dzīvot labi - tad es kaut ko daru lietas labā.

Jūs nevarat pateikt cilvēkam - tās rētas tevi nepadarīs ne skaistāku, ne neglītāku - liecies mierā - ja nezinat kā man viņas liek iekšēji justies un manuprāt, skaistums un pārliecība par savu ķermeni nāk tieši no iekšpuses un paŗliecinātības par sevi. Nu ja saprotat ko es domāju.

Man patīk kā šitajā forumā no pīles var uzpūst ziloni. :D
24.10.2015 20:36 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Domaaju jau ka grieziis turpat, vismaz taa vajadzeetu buut. Pirms taisiisanas pajautaa, ka negribi veel papildus citas reetas, bet nu peec butiibas ja nav sarezgiijumu,jaagriez turpat.
24.10.2015 20:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits