Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā kļūt pašpārliecinātākai?

 
Reitings 2
Reģ: 18.10.2015
Sveikas!

Esmu cilvēks, kas lielākoties visu slikto par sevi pateikto ņem pie sirds, ātri apvainojos, pēc tam ilgi pārdomāju, varbūt tiešām tā ir taisnība, kopumā vispār sevi moku. Šī sajūta ir jau ļoti nogurdinājusi. Neesmu īsti pārliecināta ne par sevi, ne savu uzskatu pareizību.

Kā iegūt pārliecību, noticēt sev? Brīžiem vispār ir bail sarunā ko teikt, ja nu pateikšu kaut ko stulbu, lai gan es tā domāju.
Vienmēr esmu apbrīnojusi visas spēcīgās, par sevi pārliecinātās sievietes, kuras zina, cik daudz ir vērtas.

Ar ko Jūs man ieteiktu sākt?
18.10.2015 22:49 |
 
Reitings 132
Reģ: 07.09.2015
Čau!:)

Ieteiktu tev pieteikties modeles kursiem - domāju tas palīdzētu. ( daudzas draudzenes ir teikušas, ka palīdz)
No savas pieredzes varu pateikt to, ka noteikti palīdzētu Teātra skola/kursi. Pirms iestājos biju ļoti kautrīga un klusa, bet jau pagājuši 6 gadi un mani apklusināt nevar. :-D
It īpaši tev vel noderētu Improvizācijas teātris! ;-) Ļaujs atvērties un brīvi komunicēt ar citiem.
Pie tam vari vel atrasts jaunus draugus/domu biedrus un atklāt jaunus horizontus sev apkārt!

Pabeidzot teātra skolu/kursus ir iespēja turpināt spēlēt teātrī un tad jau nākotni saistīt ar to. :)
18.10.2015 22:54 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Principā jeb kas, kas liks Tev iziet no savas komforta zonas, ļaus tev pamanīt kādu jaunu labu īpašību sevī, kas arī cels tavu pašapziņu, un, jā, par teātri varu tikai piekrist un pasvītrot - ir labs! :)
18.10.2015 23:12 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Vari pamainīt sevī ko vizuāli - jo vairāk patiksi sev, jo augstāka pašapziņa būs. Otrs ko varētu ieteikt ir tas, ka esi vienmēr pārliecināta par savu viedokli. Savs ir savs viedoklis un nekad nedomā sliktu par sevi. Draugi par stulbām frāzēm pasmiesies kā draugi, un par citiem nav vērts domāt. Vienmēr, tiešām vienmēr būs vismaz viens cilvēks, kam tu nepatiksi, jo visiem jau nevar izdabāt. Tā kā nevajag pārdzīvot par tiem, kas nav tavi tuvie ;)
18.10.2015 23:17 |
 
Reitings 2
Reģ: 18.10.2015
Paldies, meitenes!

Es skolas laikā esmu bijusi divās improvizācijas teātra nodarbībās, taču atmetu ar roku, jo man likās, ka man nesanāk. Iespējams, ja es būtu gājusi ilgāk, būtu iedzīvojusies, taču tad kārtējo reizi nobijos..
Hmm, iespējams, ir vērts sākt no jauna :-)
18.10.2015 23:26 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Modeļu kursi drīzāk iedzīs kompleksos kā cels pašapziņu, jo tur ievēro tikai meitenes ar potenciālu (ne tikai izskats), pārējās piepilda telpu un maksā par nodarbībām.
Teātra nodarbības gan varētu palīdzēt :)
18.10.2015 23:28 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Julia, tu vari piedalīties gan teātra nodarbībās, gan izlekt ar gumiju, gan saņemties un spontāni pieiet pie svešinieka, lai pateiktu, ko jauku vai smieklīgu, jeb ko, kas liks tev sajust to, ka esi tikusi sev pāri un nedaudz augusi. Nav nozīmes, ko tieši, galvenais, lai tu pārvarētu bailes, to es no pieredzes saku. :)
18.10.2015 23:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits