Tikko bez tabu

 
Reitings 154
Reģ: 21.03.2014
Tikko pa Bez tabu rādīja sižetu, kur kaut kāds slims kroplis fiziski skolā iespaidoja skolnieci, nezin kāda kā viņam vārdā, gribētu paskatīties uz ''mačo'' :-)
01.10.2015 19:50 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Ja mans bērns apceltu kādu citu un tam būtu pierādījumi tad tomēr mans bērns ar norautos ka tā uzdrīkstas darīt jo līdzcilvēki ir jāciena, tam nav nozīmes vai tam otram bērnam ir tās krutākās botas vai nē.


Šim es piekrītu. Protams, arī man būtu sašutums par tāda tēva nekontrolētu vardarbības izpausmi, un es par to runātu (ar pašu tēvu, visticamāk), bet vēl vairāk laikam man būtu kauns, ka es esmu izaudzinājusi tādu izlutinātu bērnu, kuram pieklibo ar attieksmi pret pasauli, tas nozīmē - reizēm smadzeņu un runas centri nesaslēdzas. Jo tomēr es paļaušos uz loģiku, ka par vieglām apvainojošām frāzītēm jau neviens tēvs neskrien uz skolu un neriskē ar savu dzīvi, reputāciju, karjeru utt. Tas nozīmē, ka terors ir bijis vai nu pamatīgs, vai vismaz ilgstošs.
01.10.2015 21:47 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Ai, kakjiti, droši varēsi sist gan savus, gan svešus bērnus.
Indie, Tu gan man patīc. :-D:-)
01.10.2015 21:46 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Taču, vispār pēc šīs diskusijas vairs nepārsteidz, kāpēc arī daudzās citās situācijās par vainīgu tiek uzskatīts upuris. Ja sieva dabū pa seju no vīra - pati vainīga, bija pelnījusi. Ja sieviete tiek izvarota - pati vainīga, uzprasījās. Ja svešs tēviņš atnāk uz skolu sist skolnieci - viss normāli, pelnījusi, vajadzēja vēl vairāk sadot.


Kārtējā dramatizēšana. Te vairums skaidri norāda, ka vīrieša rīcība nav bijusi korekta, tajā pašā laikā vērš uzmanību uz meitenes darbībām pret klasesbiedreni, kas nedrīkst palikt bez ievērības. Kādēļ jānosoda tikai noteikta rakstura vardarbība, proti, pieaugušais - bērns, bet jāignorē vardarbība skolā?
01.10.2015 21:45 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.09.2015
Ja svešs tēviņš atnāk uz skolu sist skolnieci - viss normāli, pelnījusi, vajadzēja vēl vairāk sadot.

nu bet ne jau taapat vien! Bija tac pamats,kapec atnaaca,taa bija atriebiiba un paarmaacishana!Pati vainiga!
01.10.2015 21:44 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Ne vieta, ne laiks, ne apstākļi nebija īstie, bet tai skuķei vajadzēja ierādīt vietu. Nekas, izskatās, ka dzīve ne tā vien viņu izmācīs ;)
(Kad lasīju, ka 13 gadīgas meitenes, ne tuvu nebiju iztēlojusies to, ko ieraudzīju... šausmas :D)
01.10.2015 21:44 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Šodien uzzināju kaut ko jaunu par sevi - ja man bērnu fiziska ietekmēšana neliekas normāla un attaisnojama, tātad skolā esmu ģērbusies kā ielasmeita un citus apsaukājusi.
Wow... cosmo reizēm patiešām pērles var par sevi uzzināt.

Taču, vispār pēc šīs diskusijas vairs nepārsteidz, kāpēc arī daudzās citās situācijās par vainīgu tiek uzskatīts upuris. Ja sieva dabū pa seju no vīra - pati vainīga, bija pelnījusi. Ja sieviete tiek izvarota - pati vainīga, uzprasījās. Ja svešs tēviņš atnāk uz skolu sist skolnieci - viss normāli, pelnījusi, vajadzēja vēl vairāk sadot.
01.10.2015 21:42 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vecākiem jau arī tas ir tā ka viņu bērns vienmēr būs tas labis un nebūs vainīgs, bet reizēm arī gribētos lai vecāki varētu no malas redzēt kā viņu bērni uzvedās ar citiem jauniešiem, tāda sajūta var rasties ka tu skaties uz svešu bērnu.

Ja mans bērns apceltu kādu citu un tam būtu pierādījumi tad tomēr mans bērns ar norautos ka tā uzdrīkstas darīt jo līdzcilvēki ir jāciena, tam nav nozīmes vai tam otram bērnam ir tās krutākās botas vai nē.

Un tēvam vajadzēja savādāk tikt ar šo situāciju galā, tas tak arī bija neprāts iet ar siksnu sist kāda cita sīko, lai gan varbūt pat negribēja tā sist, drīzāk iebaidīt, bet velns viņ sazin kā tur bija.
01.10.2015 21:38 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Labi, ka neesmu eksperte un nezinu, kādas pēdas no kā paliek. Es tikai nesaprotu, ko tu gribi ar to pateikt, ka nekas tāds nav noticis? Vai ka fiziska ietekmēšana skaitās tikai tad, ja paliek zilumi? Nu, tā nav.


Nevajag no mušas uzpūst ziloni, pataisot agresoru par upuri. Kāpēc pārējos bērnus neaiztika tas "psihopāts"? Ok, nerīkojās adekvāti, bija emocionālā stāvoklī, bet mālēt to skuķi baltu nevajag. Ko neiemāca māmiņa ar tēti, to iemāca sveši ļaudis!
01.10.2015 21:35 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.09.2015
uniqueღ bl bla bla,beerniem ir tikai tiesiibas.......taape ari izaug taadas 13gadigas mamzeles.
Ko tad Budes teemaa neviena neshausminajas par to,ka kaut kaada siikaa saaka raudaat par to,ka vinai veltits neglaimojosh komentars?Sanaak tada pati nunna un taa teeva lamuvardiem pilns komentrs ir tikpat neadekvats parinodarijumam!
01.10.2015 21:35 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Vecāki noteikti ne sitīs, ne lamās, ne ko. No kā tad tie bērni mācās.
01.10.2015 21:33 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.09.2015
Wolf to sauc par paaraudzinaashanu!Agraak piedraudeeja ar zhagariem,noslaaniija un bija mazaak taadas izdzimtenes,kuras atlaavaas agjiteet visu klasi pret vienu,turklat vel taadaa tonii runaat ar pieaugusho,suutot dirst. Pati vainiga!
01.10.2015 21:32 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Izklausās, ka te dažas labas sašutušās par tēva rīcību, arī ir bijušas tādas pašas kā šī 13 gadīgā dāma.
Jau sen atzina,ka siksna vai ne siksna nebija tas pareizais variants, bet runa ir par skuķa rīcību vispārīgi. Paskatieties uz viņu un tad padomājat vēlreiz.
Es dzīvoju pie skolas, kur katru dienu redzu šādas dāmas un man ir tikai viena doma - vecāki viņas tādas tiešām izlaiž no mājas vai viņiem ir pilnīgi pie kājas un liekas normāli, ka 13gadīga meitene izskatās kā brutāli ma*ka uz gadiem 30?! un tad tik staigā ar degunu mākoņus stumdot.
01.10.2015 21:32 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Nu tad lai tie vecāki iet pēc stundām, błjin, ne jau tad, kad citi redz. Tas nav kauns, vienkārši papildus pagale ugunskuram. Citi varēs parēkt, ka vecāki uz skolu nāk. Tu laikam skolā neesi gājusi.
01.10.2015 21:32 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Veča loģikā ir caurumi - viņa bērnu apcelt nedrīkst, bet viņš iet un fiziski ietekmēt citu bērnu drīkst un tas nav nekas īpašs. Kaut kā neloģiski, jo ja apsaukāties ir slikti, tad, piedodiet un atvainojiet, sist skolnieci arī ir slikti. Sist nav attaisnojamāk un labāk nekā apsaukāties.
01.10.2015 21:29 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.09.2015
Vispār, ja meitene tiks cauri sveikā, tad tas būs kā iedrošinājums visiem šādiem indivīdiem stulbi uzvesties. Bērniem ir tikai tiesības, pienākumi absolūti nekādi.

tiesh taa,loti ceru,ka arī taas skolnieces vecaaki riktiigi dabuus truukties par savas atvases bezkauniigo un visatlautigo uzvediibu.
01.10.2015 21:29 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Labi, ka nepateici, ka tikpat kā nositis. Ārsti nav varējuši atrast miesas bojājumus, pat zilumu ne. Ja sit ar siksnu, pēdas vienmēr paliek.


Labi, ka neesmu eksperte un nezinu, kādas pēdas no kā paliek. Es tikai nesaprotu, ko tu gribi ar to pateikt, ka nekas tāds nav noticis? Vai ka fiziska ietekmēšana skaitās tikai tad, ja paliek zilumi? Nu, tā nav.
01.10.2015 21:29 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Vispār, ja meitene tiks cauri sveikā, tad tas būs kā iedrošinājums visiem šādiem indivīdiem stulbi uzvesties. Bērniem ir tikai tiesības, pienākumi absolūti nekādi.
01.10.2015 21:26 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Jā, lol, tas nu gan ir briesmīgi - pasūtīt dirst svešu vīrieti, kurš tikko iezvetējis ar siksnu. Tiešām īstais brīdis, kad būt pieklājīgai! Un viņš arī par to bija ļoti sašutis un jautāja, vai tas (lamuvārds) ir normāli. Bet pats savā rīcībā neko nenormālu nemana?


Labi, ka nepateici, ka tikpat kā nositis. :D Ārsti nav varējuši atrast miesas bojājumus, pat zilumu ne. :D Ja sit ar siksnu, pēdas vienmēr paliek.
01.10.2015 21:24 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Viena meitene ir sliktā un viens tēvs konkrētāk. Gribētos tomēr atpakaļ tos laiku ka ja kādu apceļ tad tomēr citi klasesbiedri palīdz to apcelšanu pārtraukt nevis iedrošināt. Kā manā skolas laikā bija, ka jā bija tās pāris apcēlājas, bet tad kā es tā arī citi nostājās pret viņām nevis ar viņām un to ātri vien pārtrauca.
01.10.2015 21:22 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.09.2015
uniqueღ un kam tad stuchiit par to,ka tiec emocionaali pazemots?Ja uchenes kaa strausi ar galvaam smiltiis, tad vienigais variants ir vecaaki!Un tikai taadas kaa tu nunnas var padomaat,ka vecaaki skolaa ir kauns!Lose,pieaudz beidzot,ja?
01.10.2015 21:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits