Tikko bez tabu

 
Reitings 154
Reģ: 21.03.2014
Tikko pa Bez tabu rādīja sižetu, kur kaut kāds slims kroplis fiziski skolā iespaidoja skolnieci, nezin kāda kā viņam vārdā, gribētu paskatīties uz ''mačo'' :-)
01.10.2015 19:50 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
L.- tieši tā. Tāpēc arī tas vīrietis pēc tam stāstija ka tā meitene ir garīgo slima un godígi sakot,pēc tādas arī izskatījās. Normāla,gudra meitene vismaz saprastu ka bija pelnījusi,atvainotos un nožēlotu izdarīto
01.10.2015 23:26 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
Es esmu teva puse. Meitenei bija jadoma pirms veikt emocionalo teroru. Zel, ka visdrizak sodu sanems tikai tevs, bet meitene turpinas nirgaties par citiem.
01.10.2015 23:30 |
 
Reitings 19
Reģ: 08.09.2015
Palasot šeit un citos forumos komentārus par situāciju slikti metas. Nu kā var aizstāvēt to psihopātu? Kādiem mēsliem jābūt galvā, lai domātu, ka ir pieļaujami, ka kaut kāds tēvains sit bērnu? Un man vienalga kā viņa izskatās. Kaut uz visiem 30, tas nemaina faktu, ka viņa ir tikai bērns.
Un tie vīrišķa aizstāvji jau arī labie. Visi kā viens runā par to, kā viņus skolā apsmēja un tātad ir normāli, ja kāds sit bērnu, jo viņa to esot pelnījusi. Prāta jums vispār kaut kripatiņas ir? Neviens nav vainīgs, ka nespējāt par sevi pastāvēt. Un tas vien, ka esat tik nožēlojami tārpi, ka netiekat pāri skolas laika problēmām, neattaisno tā veča uzvedību.
Publisks fuj tam varmākam un visiem viņa aizstāvjiem!
Starp citu, vai kāds iedomājies, kāda dzīve tagad būs tā psihopāta meitai? Visu mūžu viņa būs pazīstama, kā TĀ ar to nenormālo tēvu. Tas dižais aizstāvis sabojāja dzīvi savai meitai. Ja arī Sāra bija iniciatore, viņa tagad būs redzama tikai kā cietēja un psihopāta meita kā ļaundare un sūdzambībele.
01.10.2015 23:32 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Neizskatās, ka meitene ir kaut ko jaunu iemācījusies. Visu ar tādu prieku stāstīja, ka varēja padomāt, ka pašai prieks par notikušo.


Tas, ka meitene kameras priekšā pasmaida, nav nekāds rādītājs. Es pati sāku smaidīt vai muļķīgi ķiķināt, kad nervozēju, un tā jau no bērnības.

Vispār vienīgā informācija, ko varēju atrast par sistās meitenes nodarījumiem, ir tas, ka viņa iepriekšējā vakarā čatā saraudinājusi otru meiteni. Nav zināms ne tas, ko viņa teica, ne kādas vispār ir to meiteņu attiecības. Būtībā viss negatīvais ir izsecināts no tā, ka viņa ir uzkrāsojusies un apģērbusies kā pieaugusi sieviete un ka neveikli pasmaidījusi kameras priekšā. Atļaušos norādīt, ka viss pārējais ir interpretācija.

Pat ja viņa ir visa ļaunuma sakne, adekvāta rīcība no tēva puses būtu runāt vai nu ar skolas vadību, vai arī ar otras meitenes vecākiem. Ja viens nelīdz, tad ķerties pie otra. Ja vēl nekas neuzlabojas, tad galēja izmisuma gadījumā pateikt meitenei kādu stingrāku vārdu, bez rupjībām un draudiem, bet tā, lai saprot. Viss pārējās ir pāri jebkurām robežām, un es godīgi nespēju saprast, kā kāds var tādu rīcību attaisnot. Diez kādu dziesmiņu dziedātu, ja svešs tēvainis nāktu sist jūsu meitu, jo viņējā bija kaut ko pastāstījusi? Un vai dažām komentētājām nešķiet, ka nodarbojas ar to pašu, pie kā vaino meiteni - mobingu un emocionālu vardarbību virtuālā vidē? Pieļauju, ka viņa lasa komentārus ziņu portālos un visur citur.

Godīgi sakot, man metas šķērmi, ka tik daudzi atbalsta kaut kādu nožēlojamu barbarismu, rokas pacelšanu pret svešiem bērniem un nepilngadīgām meitenēm, balstoties tikai uz saviem pieņēmumiem, jo "caca" taču pilnīgi noteikti ir absolūti degradēta būtne (t)
01.10.2015 23:36 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tagad noteikti tēva meitu neabižos , nu tāds sviests pati nevar pa muti sadot, aizkrien pie vecākiem un tie arī , kā pierē sisti skrien kādu pārmācīt .... :D :D i kuda mir katjitsa !?
01.10.2015 23:42 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Godīgi sakot, man metas šķērmi, ka tik daudzi atbalsta kaut kādu nožēlojamu barbarismu, rokas pacelšanu pret svešiem bērniem


Man ir bijusi saskare, ka aizstavu radinieci (14 gadi) no agresivas meitenes glasee, kura uzsaka pret vinu teroru. Vecaki sava starpa runaaja, es runaju gan ar meiteni, pedagogiem, citiem klases biedriem - iedomajies - nekas nelidzeja!!!!! Vecaki bija skirusies un vinji teica - nu mes meginasim kaut ko darit. Skolotaja "atrisina" situaciju uz vienu dienu, direktors bridina, soc pedagogi meginaaja runaat, nu nekas nepalidzeja, lidz cieteja aizgaja no skolas!!! Iemesls kadelj tas notika, jo radinieka meita patika kadam puisim, kursh patik varmaakai. Ja nebutu saskarusies ar sho situaciju - nesaprastu teevu, ejot cauri tam, kam gaajaam - reizem, laikam cita varianta, kaa siksna nav...
01.10.2015 23:43 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu kuras ir tad tās visas kuras atbalsta to ka tēvs sita to meiteni? Kuras? Neviena tā no visas sirds to neatbalsta! Visas atdzīst ka tas bija par traku ne nevajadzēja tā darīt!

Jēēzus tak palasiet ko citi arī raksta.
01.10.2015 23:44 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Neviena tā no visas sirds to neatbalsta!


Neviena jau neatbalsta, bet ja cita risinajuma nav??? Es ari neatbalstu, bet...(e)
01.10.2015 23:45 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
tās kas aizstāv to sīko padauzu- jūs uzskatat ka meitene tagad varēs atlauties darīt visu,kas ienāk prātā un vinu nedríkstēs ne sist ne sabārt ne ko citu,tikai tapēc ka ir bērns??? Vīrietis darīja to ko jebkurs m,īsts vīrietis darītu- Aizstāvēja savu meitai un ierādija tai slampai savu vietu!!!
01.10.2015 23:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tieši tā! Ja visu var atrisināt normālā ceļā tad tas tā arī ir jādara, bet cik ir redzēts, tā saudzīgā izturēšanās nepalīdz!
01.10.2015 23:47 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Aizstāvēja savu meitai un ierādija tai slampai savu vietu!!!


Ka tik tā slampa pēc tam to skuķi nenolinčo , ne jau tēvam katru dienu uz skolu jāiet- bērni ir nežēlīgi !
01.10.2015 23:49 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Tur jau tā lieta- aizstāvēt meiteni principa pēc jau visi gudri,bet zinot cik debīla ir musdienu jaunatne,tur citu variantu vnk nav!!! Turklat džeks vinai tikai 1x užšāva ar siksnu pa muguru,cita lieta būtu ja būtu ar kulaku sitis pa seju vairākas reizes,tad tas būtu par traku,jā.
01.10.2015 23:50 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Wee- Manā laikā,ja kas tāds notiktu,tad turpmāk tai meitenei baidītos darīt pāri,jo zinātu ka vinai tēvs ir "apasnijs" un tur joki mazi...
01.10.2015 23:53 |
 
Reitings 19
Reģ: 08.09.2015
Manā laikā to, manā laikā šo. Kas jūs visi miruši, ka jūsu laiks jau beidzies?
01.10.2015 23:54 |
 
Reitings 149
Reģ: 12.05.2014
Tieši tā! Ja visu var atrisināt normālā ceļā tad tas tā arī ir jādara, bet cik ir redzēts, tā saudzīgā izturēšanās nepalīdz!


Un tāpēc var skriet un sist?? Nopietni? Un šajā gadījumā vai tas vecis vispār kaut ko cilvēcīgi mēģināja atrisināt? Nē. Vienkārši gāja un sita. Ja viņam būtu bijis līdzi nazis un viņš būtu to meiteni sadūris? Tas arī būtu attaisnojams, jo viņa bija pelnījusi? Kā vispār var pateikt, ka jauna meitene ir pelnījusi fizisku aizskaršanu ar argumentiem par viņas ģērbšanās stilu un nepārbaudītiem tekstiem no otra skuķa. Kur teikts, ka otra nav, piedodiet - dirsēja un nav pārspīlējusi situāciju?
01.10.2015 23:54 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Wee- Manā laikā,ja kas tāds notiktu,tad turpmāk tai meitenei baidītos darīt pāri,jo zinātu ka vinai tēvs ir "apasnijs" un tur joki mazi...


skolās kurās es mācījos , tā tētuka meita pati pametu skolu, viņas dzīvi padarītu neciešamu un tā, ka skaidri nevarētu pierādīt pat kurš tas bija ....
01.10.2015 23:55 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
vainīgi ir nevis bērni, bet skolotāji.


Ak tā. Skolotāji vainīgi, ka vienai, atvainojos, bet sakrāsotai mamzelei vecāki nav iemācījuši uzvesties un šī domā, ka terorizēt citus ir pieļaujami.
Un jocīgi- viņa ir tāds bērns un nabadzīte, bet kāpēc līdz sabiedrībai visu iznest viņa pati, nevis viņas vecāki? Vecākiem vienalga?
01.10.2015 23:56 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu kuras ir tad tās visas kuras atbalsta to ka tēvs sita to meiteni? Kuras? Neviena tā no visas sirds to neatbalsta! Visas atdzīst ka tas bija par traku ne nevajadzēja tā darīt!

Jēēzus tak palasiet ko citi arī raksta.


Bet lūdzu! Nemācēšu komentēt, kuras no visas sirds, kuras tikai nedaudz, lol.

Es ne tikai ar siksnu ierastos skolaa ja manam bernam daritu pari un vienalga, vinam 7 vai 13 gadi.

iisteniibaa par to attieksmi dereetu to skolnieci riktiigi noslaaniit,tikai,lai to izdara pashas vecaaki.
Taada bezkauniigaa @@@,atlaujas veel vecaakam cilveekam kaut ko d virsuu.Taadas tikai siksna paarmaaciitu!

Nevajag no mušas uzpūst ziloni, pataisot agresoru par upuri. Kāpēc pārējos bērnus neaiztika tas "psihopāts"? Ok, nerīkojās adekvāti, bija emocionālā stāvoklī, bet mālēt to skuķi baltu nevajag. Ko neiemāca māmiņa ar tēti, to iemāca sveši ļaudis!

nu bet ne jau taapat vien! Bija tac pamats,kapec atnaaca,taa bija atriebiiba un paarmaacishana!Pati vainiga!

Varat noriet,bet uzskatu ka vīrietis pareizi rīkojās.paskatoties uz to meiteni,skaidrs kapēc gints bude nodirsa mūsdienu jaunatni. Sagērbusies kā ielasmeita vai wannabe "pieaugusi" sieviete un tik deguns gaisā un noliks "prastākas" meitenes. Un tā dirst sūtišana jau uzreiz parādija cik "gudra" un "pieaugusi vina ir. Dažreiz tiešām tādām prasās kārtīgi uzšaut.

Es esmu teva puse. Meitenei bija jadoma pirms veikt emocionalo teroru. Zel, ka visdrizak sodu sanems tikai tevs, bet meitene turpinas nirgaties par citiem.

Vīrietis darīja to ko jebkurs m,īsts vīrietis darītu- Aizstāvēja savu meitai un ierādija tai slampai savu vietu!!!
01.10.2015 23:56 |
 
Reitings 19
Reģ: 08.09.2015
skolās kurās es mācījos , tā tētuka meita pati pametu skolu, viņas dzīvi padarītu neciešamu un tā, ka skaidri nevarētu pierādīt pat kurš tas bija ....


+++

Tieši par to jau rakstīju savā pirmajā komentārā. Ievu dzīvu apedīs. Un nav jau jēga mainīt skolas, reputācija tāpat ies pa priekšu.
01.10.2015 23:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
nakts_nakts kuro reizi var teikt, es šo gadījumu neatbalstu un bija jādara savādāk! Vispār ja kādam to meiteni ar siksnu būtu jāsit tad tikai vecākie, bet mūsdienās jau pat tasnav pieļaujams.

Bet tomēr tādiem cilvēkiem kam patīk apcelt citus tomēr reizēm vajag mazliet iebaidīšanu pašiem lai liek mierā, ne ar fizisku vardarbību protams, bet runāšana ar skolas psohologiem un vadību arī neko nedod.

Es personīgi vispār neko neesmu izteikusies par tās meitenes ģērbšanās stilu tā kā tur mani nejauc iekšā. :D
01.10.2015 23:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits