Tikko bez tabu

 
Reitings 154
Reģ: 21.03.2014
Tikko pa Bez tabu rādīja sižetu, kur kaut kāds slims kroplis fiziski skolā iespaidoja skolnieci, nezin kāda kā viņam vārdā, gribētu paskatīties uz ''mačo'' :-)
01.10.2015 19:50 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.09.2015
Wolf to sauc par paaraudzinaashanu!Agraak piedraudeeja ar zhagariem,noslaaniija un bija mazaak taadas izdzimtenes,kuras atlaavaas agjiteet visu klasi pret vienu,turklat vel taadaa tonii runaat ar pieaugusho,suutot dirst. Pati vainiga!
01.10.2015 21:32 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Vecāki noteikti ne sitīs, ne lamās, ne ko. No kā tad tie bērni mācās.
01.10.2015 21:33 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.09.2015
uniqueღ bl bla bla,beerniem ir tikai tiesiibas.......taape ari izaug taadas 13gadigas mamzeles.
Ko tad Budes teemaa neviena neshausminajas par to,ka kaut kaada siikaa saaka raudaat par to,ka vinai veltits neglaimojosh komentars?Sanaak tada pati nunna un taa teeva lamuvardiem pilns komentrs ir tikpat neadekvats parinodarijumam!
01.10.2015 21:35 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Labi, ka neesmu eksperte un nezinu, kādas pēdas no kā paliek. Es tikai nesaprotu, ko tu gribi ar to pateikt, ka nekas tāds nav noticis? Vai ka fiziska ietekmēšana skaitās tikai tad, ja paliek zilumi? Nu, tā nav.


Nevajag no mušas uzpūst ziloni, pataisot agresoru par upuri. Kāpēc pārējos bērnus neaiztika tas "psihopāts"? Ok, nerīkojās adekvāti, bija emocionālā stāvoklī, bet mālēt to skuķi baltu nevajag. Ko neiemāca māmiņa ar tēti, to iemāca sveši ļaudis!
01.10.2015 21:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vecākiem jau arī tas ir tā ka viņu bērns vienmēr būs tas labis un nebūs vainīgs, bet reizēm arī gribētos lai vecāki varētu no malas redzēt kā viņu bērni uzvedās ar citiem jauniešiem, tāda sajūta var rasties ka tu skaties uz svešu bērnu.

Ja mans bērns apceltu kādu citu un tam būtu pierādījumi tad tomēr mans bērns ar norautos ka tā uzdrīkstas darīt jo līdzcilvēki ir jāciena, tam nav nozīmes vai tam otram bērnam ir tās krutākās botas vai nē.

Un tēvam vajadzēja savādāk tikt ar šo situāciju galā, tas tak arī bija neprāts iet ar siksnu sist kāda cita sīko, lai gan varbūt pat negribēja tā sist, drīzāk iebaidīt, bet velns viņ sazin kā tur bija.
01.10.2015 21:38 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Šodien uzzināju kaut ko jaunu par sevi - ja man bērnu fiziska ietekmēšana neliekas normāla un attaisnojama, tātad skolā esmu ģērbusies kā ielasmeita un citus apsaukājusi.
Wow... cosmo reizēm patiešām pērles var par sevi uzzināt.

Taču, vispār pēc šīs diskusijas vairs nepārsteidz, kāpēc arī daudzās citās situācijās par vainīgu tiek uzskatīts upuris. Ja sieva dabū pa seju no vīra - pati vainīga, bija pelnījusi. Ja sieviete tiek izvarota - pati vainīga, uzprasījās. Ja svešs tēviņš atnāk uz skolu sist skolnieci - viss normāli, pelnījusi, vajadzēja vēl vairāk sadot.
01.10.2015 21:42 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Ne vieta, ne laiks, ne apstākļi nebija īstie, bet tai skuķei vajadzēja ierādīt vietu. Nekas, izskatās, ka dzīve ne tā vien viņu izmācīs ;)
(Kad lasīju, ka 13 gadīgas meitenes, ne tuvu nebiju iztēlojusies to, ko ieraudzīju... šausmas :D)
01.10.2015 21:44 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.09.2015
Ja svešs tēviņš atnāk uz skolu sist skolnieci - viss normāli, pelnījusi, vajadzēja vēl vairāk sadot.

nu bet ne jau taapat vien! Bija tac pamats,kapec atnaaca,taa bija atriebiiba un paarmaacishana!Pati vainiga!
01.10.2015 21:44 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Taču, vispār pēc šīs diskusijas vairs nepārsteidz, kāpēc arī daudzās citās situācijās par vainīgu tiek uzskatīts upuris. Ja sieva dabū pa seju no vīra - pati vainīga, bija pelnījusi. Ja sieviete tiek izvarota - pati vainīga, uzprasījās. Ja svešs tēviņš atnāk uz skolu sist skolnieci - viss normāli, pelnījusi, vajadzēja vēl vairāk sadot.


Kārtējā dramatizēšana. Te vairums skaidri norāda, ka vīrieša rīcība nav bijusi korekta, tajā pašā laikā vērš uzmanību uz meitenes darbībām pret klasesbiedreni, kas nedrīkst palikt bez ievērības. Kādēļ jānosoda tikai noteikta rakstura vardarbība, proti, pieaugušais - bērns, bet jāignorē vardarbība skolā?
01.10.2015 21:45 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Ai, kakjiti, droši varēsi sist gan savus, gan svešus bērnus.
Indie, Tu gan man patīc. :-D:-)
01.10.2015 21:46 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Ja mans bērns apceltu kādu citu un tam būtu pierādījumi tad tomēr mans bērns ar norautos ka tā uzdrīkstas darīt jo līdzcilvēki ir jāciena, tam nav nozīmes vai tam otram bērnam ir tās krutākās botas vai nē.


Šim es piekrītu. Protams, arī man būtu sašutums par tāda tēva nekontrolētu vardarbības izpausmi, un es par to runātu (ar pašu tēvu, visticamāk), bet vēl vairāk laikam man būtu kauns, ka es esmu izaudzinājusi tādu izlutinātu bērnu, kuram pieklibo ar attieksmi pret pasauli, tas nozīmē - reizēm smadzeņu un runas centri nesaslēdzas. Jo tomēr es paļaušos uz loģiku, ka par vieglām apvainojošām frāzītēm jau neviens tēvs neskrien uz skolu un neriskē ar savu dzīvi, reputāciju, karjeru utt. Tas nozīmē, ka terors ir bijis vai nu pamatīgs, vai vismaz ilgstošs.
01.10.2015 21:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Neviens vardarbības veids nav pieņemams, ne vīrietim kas sita meiteni, ne arī jauniešiem savā starpā, jo tie jaunieši reizēm var būt tik pat nežēlīgi un vel nežēlīgāki nekā tā siksna pa dupsi.
01.10.2015 21:47 |
 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
Nu jā, tagad sīkie tikai savas tiesības zin, pienākumus nē, emocionāli apvainot klasesbiedreni tak ir jautri - tas taču moderni, bet kad kārtīgs tēvs grib aizstāvēt savu meitu, tā sākās apvainojumi par necilvēcību, cilvēktiesību pārkāpumiem, kā vispār vīrietis ko tādu varot. :-D .
01.10.2015 21:51 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Iedomāsimies tagad citu situāciju. Vidusskolēnu pāris. Meitene sms aizraksta draugam, ka patēvs to mājās atkal terorizē, pazemo, uzmācas, meitene saka, ka vairs to nevar izturēt. Draugs atskrien uz meitenes dzīvokli, iedod patēvam pa seju, pasakot, ka, ja vēl reizi meitenei kaut ko nodarīs, nositīs. Cik no Jums čali par varoni sauktu? Cik nosodītu? Kura skrietu patēvu žēlot?
01.10.2015 21:53 |
 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
Agrāk deva ar siksnu, dzina kaktos un izauga kārtīgi cilvēki, nevis tādi mīkstie, kas zvana kaut kādiem numuriem, tiklīdz viņiem kāds skaļāk uzbļauj virsū, tajā pat laikā ņirgājoties par skolotājiem un vienaudžiem
01.10.2015 21:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vajag atpakaļ tos laikus ka skolotājas varēja ar lineālu pa nagiem dot ja neklausa, tad vismaz tie bērni būtu kārtīgi iebaidīti, mācītos un nekādi iphoni un planšetītes nebūtu aktuālas. Un visi aiz muguras būtu kā viens vesels jo viņiem visiem būtu viena kopēja lieta, naids pret skolotāju :D Lai gan vēlāk dzīvē tomēr novērtētu un teiktu - "Jā! tā skolotāja bija pats nelabais, bet vot iemācija mums ko vismaz!" :D
01.10.2015 21:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Iedomāsimies tagad citu situāciju. Vidusskolēnu pāris. Meitene sms aizraksta draugam, ka patēvs to mājās atkal terorizē, pazemo, uzmācas, meitene saka, ka vairs to nevar izturēt. Draugs atskrien uz meitenes dzīvokli, iedod patēvam pa seju, pasakot, ka, ja vēl reizi meitenei kaut ko nodarīs, nositīs. Cik no Jums čali par varoni sauktu? Cik nosodītu? Kura skrietu patēvu žēlot?


Es teiktu ka tam puisim drosme liela :D Bet nu tas arī nav prāta darbs, kā ne kā to puiku ar var nosist. Tādos gadījumos tad tomēr ir jāvēršas attiecīgās iestādēs un diemžēl jācer ka tas ko arī mainīs.
01.10.2015 21:56 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
visi aiz muguras būtu kā viens vesels jo viņiem visiem būtu viena kopēja lieta, naids pret skolotāju


Huh?

"Manos laikos" retu reizi pie vienas otras dāmas pa nagiem ar lineālu dabūt varēja, bet naida pret skolotājiem nebija. Vienu otru bargo kundzi cienīja un mīlēja vairāk, kā dažu labu pielaidīgo un smaidīgo. Lai gan, arī, atkarīgs no skolotāja personības.
01.10.2015 22:06 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Uj, nu gan no mušas zilonis uzpūsts... Gan tas tēvs pāršāva biku pār strīpu ar sodu, gan meitene iznesot to visu publiski - parādīja, cik kopumā situācija ir fufelis...
01.10.2015 22:14 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Vispār jau tajā sarunas ierakstā var dzirdēt, ka meitene vīrietim uzdod pretjautājumu, jautājot vai viņš zin, kā runā viņa meita (konkrēti neatceros kā viņa to pateica, taču uz to pusi bija), līdz ar to, kamēr tiek parādīts tikai vienas puses viedoklis, nebūs iespējams uzzināt kam ir un kam nav taisnība. Nekur nav teikts, ka pati vīrieša meita arī nebija vienā maisā bāžama ar otru, kā nekā tika teikts, ka konflikts starp abām bijis sen. Varbūt vainīgas abas, taču vīrietis izlēma vainot tikai vienu pusi - kā nekā vecāki savus bērnus vienmēr aizstāvēs, pat ja tie arī būs vainīgi.
01.10.2015 22:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits