Tikko bez tabu

 
Reitings 154
Reģ: 21.03.2014
Tikko pa Bez tabu rādīja sižetu, kur kaut kāds slims kroplis fiziski skolā iespaidoja skolnieci, nezin kāda kā viņam vārdā, gribētu paskatīties uz ''mačo'' :-)
01.10.2015 19:50 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Vienā citā rakstā:

"Ņirgāšanās, sadisms, piekaušana… Vardarbība skolās jau ir kļuvusi teju vai par ikdienu. Skolasbiedri nežēlastībā kritušo vienaudzi bāž tualetes podā, liek laizīt zemi un aizdedzina viņiem džemperi. Kā izskaust vardarbības epidēmiju ir norūpējušies ne tikai vecāki un pedagogi, bet arī tiesībsargs un policija." http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/204901/sokejosa-vardarbiba-skola-bernu-baz-tualetes-poda-aizdedzina-un-liek-laizit-zemi

Laikam tas tēvs atrada līdzekli. :D
01.10.2015 20:43 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
klusums. Velns tagad man gribās redzēt kā tās 13 gadīgās izskatās :D
01.10.2015 20:43 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
japiekrit direktorei

Šobrīd bērni pārāk daudz laika pavada viedtālruņos un datoros, kur šī komunikācija ir citādāka. Mūsdienās bērni nemāk komunicēt.


Un skolotajs jau tur ipasi nevar iejaukties vai uzraudzit, ko tur skoleni savos chatos dara. Mobbings un aprunasana interneta, nav nemaz jabutklat. Traki.
Un tas no nobastotas stndas. Skolas laika mes visa klase medzam bastot stundas visi kopa :D
01.10.2015 20:44 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Miss Joker, ahaaaa,ievilināju :D gan jau,ka skaties.lv vai tvplay.lv kkur var apskatīties :)
01.10.2015 20:45 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Elizabete. +++++

Lai audzina pats savu sīko. Viņam nav nekādu tiesību ierasties skolā, lai sistu svešu bērnu kaut kāda čata dēļ. Vienkārši, nav tiesību. Būtu padomājis apgriezu situāciju - vai viņam liktos pieņemami, ka cits tēvs ierodas klapēt viņa sīko? Diez vai.

Problēmas var risināt savādāk, nevis šādā veidā. Tas, ka papucis spējīgs aizdomāties tikai līdz šādam risinājumam vien kaut ko parāda.

Ja sistā būtu mana meita, es tam vecim elli parādītu un kaut vai tiesā sūdzētu, jo viņam nav tiesību palaist rokas pret svešu bērnu.
01.10.2015 20:46 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Nav teevam viss kaartiiba. Nevar taa vienkaarshi ienaakt klasee un saakt sist sveshu beernu. Pieaudzis, sapraatiigs cilveeks taa nekad nedariis. Taa vietaa labaak buutu iemaaciijis savai meitai nepinjnjaat par katru vinjas virzienaa ne taa pateikto vaardu un pashai iemaaciities aizveert apceelaajiem mutes. Dziivee pashai vien sevi buus jaaaizstaav, vienmeer nestaavees aiz muguras teevs ar siksnu rokaa.
01.10.2015 20:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
klusums. TVplay tikai beztabu sižetu ieliks apmēram pēc pāris stundām :(
Skaties.lv gan nekad neesmu mēģinājusi :D
01.10.2015 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Neizskatās jau arī tik pieaugušas. Man šokējoši nelikās.
Jo es agrāk savos 20 esmu redzējusi savas mazpilsētas klubiņos 15gadīgas meitenes izskatāmies tā -
:D
01.10.2015 20:51 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Vai jūs kādreiz skolā apsmēja par bastošanu? Par ko apsmej - par drēbēm, par sociālo stāvokli, par zubrīšanos, par resnumu/tievumu/lielām/mazām krūtīm/garumu/deguniem utt.


Tieši tā. Tām,kas saka, ka būtu jāiet pie direktora, jāizsauc vecāki utt. Jūs ko, skolā nekad neesat gājušas? Mums arī bija tādi indivīdi, kuriem patika apsmiet citus un izcelties darot pāri, un nekādas sarunas ar skolotajiem, vecākiem, direktoriem nelīdzēja. Šādām personām smadzenes vietā var iestādīt tikai ar viņu pašu gājieniem.

Nabaga skuķim tagad būs trauma, jo apvainoja klasesbiedru prieksā? A kur tad šī dāma apcēla otru? Protams, ka gan jau tās pašas klases un klasesbiedru priekša. Bet nu jā, ak šī nabadzīte, aizskrēja uz Bez Tabu, ielika netā un tagad ir nabaga upuris. Uhh, kā man riebjas šādas dāmas, mūsu skolā bija ļoti daudz šādas stilīgās, kuras atļāvās smieties par tām meitenēm, kurām nebija tik krutas kurpes, mati, kosmētika vai apģērbs kā viņām.
Jā, ar siksnus nebija tas pareizākais, bet ierašanās gan, jo skolotaji neko lietas labā nedara un nedarīs.
Vīrs arī, skatoties teica, ka ja mūsu meita būtu tā, kas apsaukātu vai apsmietu citu, viņa atrautos pēc pilnas programmas, un tāpat būtu, ja kāds apsaukātu viņu - arī atrautos tieši tā pat.
01.10.2015 20:52 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.09.2015
Dziivee pashai vien sevi buus jaaaizstaav, vienmeer nestaavees aiz muguras teevs ar siksnu rokaa.
un tagad atgriezhamies pie diskusijas par Budi.Vina veltitie it kaa asie komentari pilnigi noteikti ir ziedini! Ko tad taa meietene saaka pinksheet? Dziivee pashai vien sevi buus jaaaizstaav, vienmeer nestaavees aiz muguras teevs ar lamvaardiem un draudu pilnu komentaaru.
01.10.2015 20:54 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.09.2015
ar siksnu sveshu beernu sist bija lieki,bet parunaat pa nopietno gan vareetu,pie tam iesaistot ari skolotaju un direktori.
01.10.2015 20:55 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
but par skolotaju ari ir liels izaicinajums. Draudzene macijas par skolotaju un pasniedzeji stastija stastus no Rigas skolam, ko vecaki uzdrosinas pret skolotajiem, jo berni visadas lietas sastasta. Nevar paris dienas tas pasas drebes uzgerbt jau skaitas netireli. Ja ieliek sliktas atzimes, vecaki iet draudet, pret masinu tiek mesti akmeni, uz skolotaju splauj... skumji.
01.10.2015 20:56 |
 
Reitings 273
Reģ: 11.04.2009
Neattaisnoju tēvu, iespējams, ka dusmu uzplūdā mazliet pārspīlēja, bet tās pusaugu meitenes ir ļoti pretīgi radījumi. Parādi savu vājumu un metīsies virsū kā hiēnas. Ja vecāki nespēj mājās kaut ko iemācīt un skolā vēl nejauki uzvedas, tad tēvam tiešām vajadzēja sadot. Varbūt beidzot apjēgs, ka princesei par visatļautību ir jāmaksā.
Paskatoties kā staigā pamatskolas meitenes, tā kā mazgadīgas mau*eles uz čakenes. Kur nu vēl gaidīt kaut kādu pieklājīgu uzvešanos un saprašanu, ka citi nav jāaizskar.
01.10.2015 20:57 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.09.2015
kur kaut kāds slims kroplis fiziski skolā iespaidoja skolnieci,

un es gribetu redzeet to slimo kropli meiteni,kas njirgaajaas par savu klasesbiedreni.Taa tev!
01.10.2015 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu normāla situācija būtu bijusi, ja meitene par apsaukāšanu pateiktu vecākiem jau agrāk. Tad vecāki iet uz skolu, runā. Soc darbinieki, psihologi utt. tālāk runā ar meiteni, kura apsaukājas, pārējiem bērniem, kas ir liecinieki utt. Mēģina risināt situāciju ar kaut kādu noliktu termiņu, kura laikā kaut kam ir jāmainās. Ja nemainās un princese turpina apsaukāties, tiek izslēgta no skolas, lai meklē citu. Viss, problēma atrisināta. Pārējiem izlutināto bērnu vecākiem arī mācība, ka līdz 18 gadiem tomēr viņi ir atbildīgi par savu bērnu rīcību. Ja negrib laicīgi risināt sava lutekļa uzmanības deficīta problēmas, lai nodarbojas ar skolu mainīšanu ik pāris mēnešus.
01.10.2015 21:00 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
so.so, par klubu apģērbu un padsmitgadīgaj jau ir cits stāsts.
Nē,nu nav jau viņa kkā slikti apģērbta vai kā,bet nu tik pieaugusi izskatās. Jau acis sakrāsotas,augstpapēžu kurpes utt..nekas negatīvs,vnk tas kādas meitenes bija 13 gados tad un kādas ir tagad :)
01.10.2015 21:00 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
http://skaties.lv/latvija/sabiedriba/tevs-kurs-ar-siksnu-parmacija-meitas-klasesbiedreni-es-dariju-to-apzinati/#foto-13

Es tieši šo ainu redzēju uz pāris sekundēm. Cerams,ka māku caur telefonu ielikt linku. (s)
01.10.2015 21:03 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Pieauguša vīrieša cienīga rīcība - iet un sist nepilngadīgu meiteni par to, ka nav iemācījis savējai pastāvēt par sevi. Bravo. Īsts vīrietis.
Cik tērētam ir jābūt lai prātā ienāktu doma sist svešu bērnu???? Kas tālāk? Kāds uz viņējo ne tā paskatīsies un tiks sagaidīts aiz stūra pie skolas un piesists tā kārtīgi, bez lieciniekiem?
Man šķiet, ka jau izlasot situācijas pamatu ir saprotams, ka tas nav normāli. Nav pieļaujams, ka vecāki sit savus bērnus, kur nu vēl iet uz skolu sist svešu. Tur kaut kas nav kārtībā ar galvu, ja vardarbība pret bērnu liekas normāla un ja vēl var pateikt, ka bērns to ir pelnījis, tā viņai vajadzēja utt.
01.10.2015 21:05 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
klusums. - nē es saprotu, ko tu gribi teikt. Bet tas tā tagad ir. Mana mazā māsīca 10. klasē par to, kā krāsot acis, pareizi ietonēt dabiska izskata biezās uzacis zina vairāk kā es. Pilns instagrams ar bildēm ar šampanieša glāzēm un zemenēm, kamēr man instagrama vispār nav, un pilns feisbuks ar citātiem par īstiem vīriešiem un īstām sievietēm. :D Bet nu mēs jau arī pieaugām ātrāk nekā mūsu mammas droši vien.
01.10.2015 21:06 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
mūsu skolā bija ļoti daudz šādas stilīgās, kuras atļāvās smieties par tām meitenēm, kurām nebija tik krutas kurpes, mati, kosmētika vai apģērbs kā viņām.


Jā es arī redzēju savā laikā kā klasesbiedrenes apcēla citas ne tik "populāras" meitenes, nu ko es godīgi tad arī gāju un aizstāvēju to meiteni kuru apceļ, nez kaut kā mani neviens nekad neaiztika un ja es pateicu ka tā nevar, tad uz kādu laiku vismaz aizskaršana norimās.

Nevarēju ciest ka apceļ meiteni kura pēc rakstura bija super jauka un neko ļaunu nevienam nevēlēja, a šeit miss popularitātes gan varējadarīt ko grib. . Godīgisakot viņas izskatījās kā izlutinātas palaistuves un ģērbās arī attiecīgi.

Un jā ir arī piedzīvots tas ka tomēr pasniedzēji un vadība ne sūda neko neatrisina, vienkārši pašiem vien jātiek ar to galā, bet nu varēja tas tēvs atnākt un tai meitenei vienkārši pateikt lai neuzdrīkstas ko tādu vairs darīt savādāk būs jāvēršas policijā vai ko tādu, ar to būtu pieticis, siksnas pielietošana nebija prāta darbs.

Bet reizēm gan redzot tos mūsdienu jauniešus un viņu paradumus man arī sagribās paņemt siksnu un viņiem sadot.

Vel nesen ar čomiem bijām aizbraukuši pamakšķerēt un te lūk vienam čomam sīkais brālis gribēja atbraukt, rezultātā mēs ieraudzījām to mūsdienu jaunatni darbībā... ak dievs, man goda vārds nebija ko teikt. No mašīnas izkāpj meitenes un puikas, nevienam nebija pāri 13 gadiem, pietam pie mašīnas stūres arī bija 13 gadīgs puika un stipro dzērienu reibumā, šie sīkie dzēra šņabi un kad uzdzeramais beidzās tad dzēra šņabi un pa virsu uzdzēra aliņu. Goda vārds man to redzot jau šermuļi metās un vel protams tas ka mēs visi pilngadīgie godīgi jutāmies nedroši to sīko tuvumā ka viņi tā dzerstās. Plus vienai meitenei jau bija sūdiar policiju unbija noteikts kaut kāds mājas režīms ka 10 vakarā jābūt mājās, bet šī lūk dura izdomājusi braukt padzert vel. Cits sīkais patstāvīgi vel uz mātes zvaniem neatbildēja, līdz mēs daži teicām lai atbild mātei un kaut vai tā arī pasaka ka dzer, bet ir drošībā. . beigās gan izrādijās ka šis sīcis ir arī sitis savai mātei.

Un jā sīkos beigās vel policija noķēra un viņi vel mašīnu nokāva, visi līdz nejēgai piedzēruši jēgu, brauc ar mašīnu utt.


Nu ja šādi uzvedas lielākā daļa 13 gadīgu sīko, tad nu velns viņiem vajag vel vairāk nekā tik ar siksnu pa pakaļu.
01.10.2015 21:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits