Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kosmētikas jaunumi OKTOBRĪ 2015

 
Reitings 128
Reģ: 31.08.2015
Sveikas, jauns mēnesis jauni atklājumi.

Šos atklāju septembra beigās, bet turpināšu lietot oktobrī esmu ļoti apmierināta, ļoti labs rezultāts

01.10.2015 04:47 |
 
Reitings 188
Reģ: 17.03.2015
No manas puses aizvadītā mēneša atklājumi un favorīti:

http://thelatelatte.blogspot.com/2015/09/september-favourites.html

01.10.2015 08:02 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Mani septembra beigu neatrādītie jaunumi un pirkumi;
Himalaya sejas putas- pērku jau kuro reizi, tas laikam arī izsaka manu viedokli- ļoti patīk.


Serums sašķeltiem matu galiem- man matu gali pavisam nesen apgriezti, tāpēc par to, kā tiek galā ar šķeltajiem galiem, īsti nevaru spriest, es profilakses pēc lietoju. :D Bet smaržo labi un sajūta matos pēc ieklāšanas patīkama.


Šis lētucis no Bell kaut kā spontāni „nopirkās” jo vispār uz to produkciju skatos aizdomīgi (piemēram, no tonālā man pumpas sametās) bet lūpu produkti man ir vairāki un patīk, toņu izvēle pārsvarā viss manā gaumē. Konkrēti šī lūpukrāsa nu tik krēmīga un komfortabla uz lūpām, ļoti patīk.Un labi smaržo-sīkums, bet patīkami. :D Ar dižo noturību neizceļas, tas gan.

Pasūtīju arī šo to no Oriflame.
No Milk&Honey kolekcijas saņēmu šampūnu, kondicionieri, ķermeņa skrubi un krēmu. Kondicionieris jau agrāk lietots, nu ļoti patika, tad nu paņēmu arī citus produktus.Matu produkti lieliski,mati tik mīksti paliek un smaržīgi, produkti ķermenim arī tikpat jauki. Domāju, ka gribēšu iegādāties arī citus nieciņus no šīs sērijas.


Skropstu tuša, kas ir bijusi jau agrāk un kļuvusi par manu favorīttušu- perfekti atdala skropstas, neizķēpājas, parocīga birstīte.


Šī skropstu tuša man patīk mazliet mazāk par iepriekšminēto, laikam jau birstītes dēļ, Neesmu vēl piešāvusies.


Par lūpukrāsu vēl nav konkrēta viedokļa. Tonis „Warm peach” mazliet atšķiras no bildē redzamā toņa, nav tik izteiksmīgs, bet ikdienai der. Noturība gan pat ļoti ok, arī pēc ēšanas un dzeršanas nemaz tik viegli „nenoēdas”, visu dienu gluži neturās, bet nav no tām sliktākajām. Smarža gan man nepatīk- atgādina kaut kādas lūpukrāsas, kuras bērnībā esmu paostījusi. :D
01.10.2015 08:43 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
man jau arii no septembra aizkjerushies.

labaakais atklaajums caudalie dushas zelejas. esmu sajuusmaa, man ir visas cetras. vislabaak patiik bordo un zaljaa. Un galvenais,ka aada peec dushas smarzho, ne tikai vannas istaba



lupu balzams, patiikami smarzho, peec iistiem kokosriekstiem.



sho nopirku, gaidot savu coco paku, vispar esmu patikami parsteigta. nomazgaa labi un nesausina aadu.



shis kkaads eko skubis, pakjeeru rimi. SMarzjo looti labi. skrubee arii, bet nepatiik,ka vins taads ciets un jaakaplee ar nagiem, lai dabuutu laukaa



un loccitane roku kremi, bija parsteigumu kastite. Loti patiik abi (l) veel ir visadas lietas, bet neesmu izmeginajusi visu



01.10.2015 10:14 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Šorīt kurjers pieveda (medium beige):

Un


Ceru, ka sevi attaisnos :)
01.10.2015 10:26 |
 
Reitings 803
Reģ: 16.11.2010
Samēra paciets,bet patīk, tonis kā priekš manis - peekaboo


Super esmu starā, nepadara taukainus,bet vijīgus, mīkstus, ideāla.


Mana rūpe.. škeit, ka ir ok, ceru, ka tā arī paliks, parasti baigi ātri pierodu un vairs nav gaidītā efekta
01.10.2015 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Pēc revīzijas izdomāju, ka varētu dot Madarai iespēju :D Zināju, ka viņu matu lietas noteikti nepirkšu, bet šo to citu gan pasūtīju, jo bija atlaide un bonusiņš. Redzēs, kas no tā visa sanāks. Pagaidām zinu tikai, ka man ļoti nepatīk tā fluīda smarža. Ļoti.
01.10.2015 20:19 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
stiprais_dzimums, man zaļā traki patīk. Oranža šķita baigi mākslīga. Pēc kā tā tumša smaržo?
01.10.2015 21:05 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
sugаr, taa bordo baigi forsha, es pat nezinu peec kaa smarzho. taada nedaudz viirishkiga, nedaudz kaa medus. loti gruuti aprakstiit
01.10.2015 21:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mirkļa vājumā tiku pie šitāda komplekta:

Nezinu pat ko teikt... :D No smaržas sajūsmā noteikti neesmu - ož pēc idniešu aromātiskajām kūpināmajām svecēm. (t) Kaut kādu baigo efektu arī neredzu, pat jāsaka, ka mati šķiet sausāki no šiem produktiem, lai gan solīts bija tieši pretējs efekts. Izlietošu, bet atkārtoti noteikti nepirkšu.
01.10.2015 21:18 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009


Sāku lietot šo sejas eļļu (atnākusi kaut kādā bjūtī boxā bija). Tīri ok, ņemot vērā to, ka man ir taukaina, problemātiska āda. Pati nepirkšu, bet lietot izlietošu, jo patīkama sajūta, ātri iesūcas, nekādas pumpas nemetas un lieki blackspoti arī nav.
01.10.2015 21:19 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Man šampūnu mēnesis :D (sākot gan no septembra beigām)

Visi tā slavēja, tā slavēja, ka nolēmu arī es nopirkt kaut ko no Natura Siberica... Fuj, tik pretīgi mati nekad nav bijuši. Cieti, ķepīgi, it kā nebūtu izskaloti. Nekad pat ar vislētākajiem šampūniem mati nav bijuši tik briesmīgi. Pamēģināju divas reizes un atdošu draudzenei, kura bija viena no slavētājām.


Šodien nopirku šampūnu un balzamu no Diplona, pirmais iespaids pozitīvs, mati tiešām mīksti un spīdīgi.
01.10.2015 21:30 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Himalaya putas man šķita vienkārši drausmīgas. Sliktāku sejas produktu neesmu mēģinājusi. Vīrs teica to pašu un vēl beigās abi dabūjām ādas kairinājumu.
01.10.2015 21:42 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Ui, es pa pilno sapirkos septembrī un vakar vēl nedaudz aizrāvos :D
Divi jaunumi no Maybelline color tattoo Creamy Beige un Creme de Rose iekrituši manā groziņā - izmantoju kā pamatus zem citām ēnām, kā arī klasiskais On and on bronze

L'oreal infallible lūpu spīdums tonī 107 who's the boss - dievinu toni, tagad gribas tādu pašu toni atrast tik matētu

Tiku Anglijā pie Lierac atlaižu plaukta ... smagi tas beidzās manam kontam :-D
Hydra-Chrono+ serumu un sejas krēmu. Krēms vēl nav atverts, bet serums pēc pirmajām reizēm liekas ideāli man piemērots

Uzreiz divus paķēru savus mīļakos skrubjus Liearc Gentle Exfoliator

+ kaut kādas maskas un serumu mammai, kas jau domāts nobriedušākai ādai
Revlon Lip stain toņos 001 Honey douce (meh) un 250 Standout Remarquable - mans ideālais sarkanais tonis, zobi uzreiz izskatās baltāki, āda neizskatās bāla :) Pipermētras tikai ir dīvains aromāts lūpukrāsām:D

Uz testu paņēmu mossas sejas krēmu un toniku ar lācenēm, tad redzēs kā būs (bildi ņēmu no mūsu pašu blogeres Zandas)

Real technique limited edition otas - ir ok

Un man liekas, ka tas nav viss, ko esmu nopirkusi (s)
01.10.2015 22:43 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
iesakiet kādus normālus uzacu zīmuļus, kas nav maybelline. Visu laiku izmantoju to, bet notracinājis ir, ka tad kad viņš jau ir mazāk par pusi, ir praktiski ārā metams, iekšā salūzis, vai vsp tukšums pašā apakšā :D Man jau sāk palikt žēl naudas. un tas nav 1 vai 2 zīmuļi, bet gan daudz un dikti :D
02.10.2015 00:17 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
fejja, man patīk Artdeco uzacu zīmulis un Makeup forever (šis gan arī dažreiz ir iekšā salūzis un grūti asināms, jo viņam tāda kā plastmasas plēvīte apkārt, bet kvalitāte un noturība ir laba).

Mani jaunumi šomēnes -
Dior Rouge lipstick Nude un Smile, ļoti patīk - diezgan mitra lūpukrāsa, kas man ir svarīgi, jo lūpas ātri paliek sausas, noturība laba un klājas viegli un smuki (l)

Vichy dezodorants, šķiet beidzot esmu atradusi "īsto" un pateicoties no atsauksmēm šeit :)

YSL acu ēnas, ļoti skaisti izskatās, bet diemžēl nav pārāk laba noturība, vismaz man. Ātri ēnas saiet krunciņās un nedaudz nobirst, lai gan klāju minimāli...

Body shop gēls kājām ar atvēsinošo efektu, nepatīk, pretīgi lipīgs, efekts ir minimāls un beigu beigās nekā laba...

Lancome Hydra Zen dienas krēms, esmu vīlusies - ļoti bieza konsistence, grūti lietojams līdz ar to, nedaudz kairina acis, ja gadās netīšām tuvāk uzsmērēt un smarža vecmodīga. Žēl naudas, vajadzēja palikt pie iepriekšejā Dior Hydra Life, kas ir nesalīdzināmi labāks.
02.10.2015 01:16 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
fejja, man ļoti patīk The Body Shop uzacu zīmulis.
02.10.2015 09:30 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
ir kadas atsauksmes par lancome hydra zen masku? trako dienu kataloga ielikta, buus ar atlaidi. Loti vilina, bet nezinu vai pirkt :D
02.10.2015 10:39 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
stiprais_dzimums, ir! Man nu ļoti patīk! Māsa gan teica, ka viņai nelikās nekas īpašs. Iesaku aiziet pabakstīt testeri, lai saprastu tekstūru un smaržu (ja vien testeris nav vecs). Es tiešām par viņu esmu sajūsmā :)
http://www.sugarmakeup.eu/2015/06/divas-forsas-attirosa-un-mitrinosa.html

02.10.2015 10:49 |
 
10 gadi
Reitings 1733
Reģ: 24.08.2011
Piekrītu Diversijai par Siberikas šampūniem, kad tikko sāku mazgāt likās forši, kad bija puse bija pretīgi jau, beigās izlēju laikam..

vakar nopirku šito

un tikai pa 1,79 :D un nez kāpēc super labs! biju nopirkusi mazo iepakojumu, tiešām labs!
02.10.2015 11:01 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014

Pagaidām šķiet, ka pie šī produkta pieturēšos iz ilgu laiku (l)
02.10.2015 11:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits