Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīļotais ir tālu prom

 
Reitings 13
Reģ: 23.09.2015
Sveiki.
Es laikam būšu no tām čīkstulēm, bet es vairs nevaru iekšā sevī turēt, gribas kādam pastāstīt. Ar draugu esam kopā neilgi, bet nu viņš ir aizbraucis prom uz 3 nedēļām. Es saprotu, ka citām 3 nedēļas liekas kā spļāviens jūrā, sevišķi tām, kuras palaiž savus vīrus jūrā. Arī man likās, kas tad tas ir, trīs nedēļas - nekas, bet goda vārds, viena diena velkas kā vesela nedēļa, es nevaru sagaidīt viņu mājās, tik ļoti gribas satikt. Sazināties mēs nevaram, ne ar sms, ne ar zvaniem, ne arī kā savādāk. Es sūtu sms katru vakaru, jo zinu, ka saņem un tā jūtos tuvāk viņam, bet iet dienas un man ir vientuļi, jūtos pamesta. Neesmu no tām, kuras ir pašpietiekamas, man tomēr laikam ir vajadzīgs tas mīļotais cilvēks blakus. Es vēlos juties mīlēta, vajadzīga un to pašu vēlos dot pretī, bet kā, ja pat sazināties normāli nevaram. Pie tam attiecību sākumam ir jābūt tam skaistākajam, jo tad viens otru idealizējam un viss liekas tik brīnišķīgi, bet šeit vienkārši ne šis, ne tas, drīzāk jau bēdas nekā prieki un sajūsma. Ja šādas prombūtnes būs jāpiedzīvo vēl daudz, es nezinu vai spēšu un vai šādas attiecības ir priekš manis.:'-( Kādai ir bijis līdzīgi? Vai pārtraucāt attiecības šāda periodiska attāluma dēļ? Ja jā, tad vai to vēlāk nenožēlojāt un nenāca galvā domas, kā būtu, ja būtu....?
23.09.2015 23:17 |
 
Reitings 210
Reģ: 29.10.2014
Kāpēc nevar nekādi sazināties, ne ar sms, ne zvaniem, ne skype, whatsapp, ne kā savādak?
23.09.2015 23:19 |
 
Reitings 210
Reģ: 29.10.2014
Man ir daudz ko runāt par šo tēmu, varētu parunāties vēstulēs par to, kā ir kad mīļotais nav blakus :) Bet vienīgi es ar viņu varu sazināties.
23.09.2015 23:20 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.09.2015
Kāpēc nevar nekādi sazināties, ne ar sms, ne zvaniem, ne skype, whatsapp, ne kā savādak?


Tur, kur atrodas, internets nav pieejams, bet sms un zvani ir ļoti dārgi. Ir jau atsūtījis īsziņu, vienu pa vairākām dienām un tad esmu sajūsmā un pārlasu simtiem reižu. Pati jau teicu viņam, ka saprotu to situāciju tāda, kāda viņa ir, bet šķiet, ka laikam nesaprotu gan. Man dažreiz uznāk dusmas, kaut arī bijām iepriekš izrunājuši šo problēmu rēķinājāmies abi ar to. :'-(
23.09.2015 23:25 |
 
Reitings 210
Reģ: 29.10.2014
Ja nav noslēpums, kur atrodas, ka nav pieejams internets?
23.09.2015 23:28 |
 
Reitings 210
Reģ: 29.10.2014
Man būtu ļoti grūti, ja būtu tikai pats attiecību sākums un nevarētu pat sazināties. Cik ilgi esat kopā?
23.09.2015 23:29 |
 
Reitings 210
Reģ: 29.10.2014
Tiešām būtu jāzin kur atrodas, jo ir tā, ka ja pa eiropu (to es zinu droši, bet varbūt arī citās valstīs tā ir), tad ja tu zvani viņam, tu neko nemaksā, bet viņš zvana par ienākošo zvanu, kas nemaz nav daudz. Laikam bija kkādi 7 vai 9 centi par minūti tele2. Bet nu tur sikāk jāpaskatās operatoru mājaslapā. tas jau nav nemaz tik daudz lai vismaz mazliet parunātos.
23.09.2015 23:32 |
 
Reitings 210
Reģ: 29.10.2014
Ja kas raksti privāti, ja nevelies publiski
23.09.2015 23:32 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
kur kur atrodas? mosk jūrnieks :-D
23.09.2015 23:49 |
 
Reitings 210
Reģ: 29.10.2014
Jā man arī jūrā, bet var sazināties
23.09.2015 23:55 |
 
Reitings 294
Reģ: 02.01.2014
3 nedēļas tiešām neliekas daudz, jo man ir jāgaida 5mēn līdz atkal satikšu. Reizēm jau pašai liekas ka to nespēšu, bet ja jūtas ir pietiekami stipras tad arī šāds laika posms paies un viss būs kārtībā.
Vnk jāmēģina nodarbināt kkā savs prāts un visu laiku nelasīt sms, bet kko to kas tevi patīk, aizrauj, satikties ar draudzenēm utt :)
Būs labi un vēlu veiksmi. Kā saka- ja būs lemts, tad būs :)
29.09.2015 16:45 |
 
Reitings 115
Reģ: 30.12.2013
Reti to pasaku skaļi, bet šoreiz gan: "Saņemies, meitene!!!"

Es iedomājos to situāciju un paliek žēlīgi - puisis uzzina, ka brauks prom uz 3 ned., tad meitene sāk čīkstēt un "izbaudīt katru mirkli, kas vēl palicis kopā", tad puisis aizbrauc un meitene sūta n-tās sms dienā par to, kā pietrūkst, tad sagaida atpakaļ un vēl nez cik ilgi stāsta, kā pietrūcis un nelaiž prom no sevis.

Saprotu, ka vēl esi ļoti jauna (3. ned. "ilgi" var būt tikai nezaudētā jaunības maksimālismā), bet tas pat nav vesels mēnesis! Dari kaut ko patīkamu, mācies emocijas iegūt ārpus attiecībām un drauga, priecājies par dzīvi. Citādi tagad visu prātu esi investējusi draugā un 3 ned. paies kā komā principā.

"Neesmu no tām, kuras ir pašpietiekamas" - labi, ka pati to saproti. Ir forši vēlēties draugu, attiecības, mīlestību, bet sorry, nespēja dzīvot 3 ned. patstāvīgi ir jau daudz par traku.
29.09.2015 17:40 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.09.2015
puisis aizbrauc un meitene sūta n-tās sms dienā par to, kā pietrūkst, tad sagaida atpakaļ un vēl nez cik ilgi stāsta, kā pietrūcis un nelaiž prom no sevis.


Nesūtīju n-tās sms, vienu īsziņu vakaros pirms gulētiešanas. Veiksmīgi sagaidīju mājās un draugs teica, ka ja būtu bijuši mainītās lomās, viņš man būtu rakstījis katru dienu - kā diena pagājusi, ko sadarījis. Esot gaidījis no manis vairāk. Prieks to apzināties, sajutos labi to dzirdot :-)

Lieta jau tāda, ka pēc divām - trīs nedēļām brauks strādāt uz ārzemēm un šādas attāluma attiecības būs jāuztur apmēram gadu. Zinu, ka tas man būs liels izaicinājums, jo šāda attiecību pieredze nekad nav bijusi un nestādos priekšā kā tas vispār būs, bet mēs mēģināsim un centīsimies, lai viss izdotos. Labās ziņas ir tās, ka vismaz varēsim regulāri sazināties. :-)
30.09.2015 10:40 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
mans vīrs drīz brauc uz Latviju, nebūs mājās 2 nedēļas, man paliks 2 bērni, māja un darbi, protams, ka pietrūks, lai gan nav mums jaunas attiecības, bet es zinu, ka man nebūs laika sērot, jo tik daudz kas jāizdara būs vienai. saņemies, atrodi sev nodarbi, nepaliec par lupatu jau attiecību sākumā, kas tad būs vēlāk?!
30.09.2015 10:49 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
ak, dies ko tu čīksti? ????
Atrodi nodarbi, ej uz teātri, dari kaut ko, trīs nedēļas ir fufelis. Tev nav pašai savu lietu, ko darīt?
Baigā traģēdija, trīs nedēļas.
30.09.2015 10:49 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.09.2015
ak, dies ko tu čīksti? ????
Atrodi nodarbi, ej uz teātri, dari kaut ko, trīs nedēļas ir fufelis. Tev nav pašai savu lietu, ko darīt?
Baigā traģēdija, trīs nedēļas.


Lieta jau tāda, ka pēc divām - trīs nedēļām brauks strādāt uz ārzemēm un šādas attāluma attiecības būs jāuztur apmēram gadu. Zinu, ka tas man būs liels izaicinājums, jo šāda attiecību pieredze nekad nav bijusi un nestādos priekšā kā tas vispār būs, bet mēs mēģināsim un centīsimies, lai viss izdotos. Labās ziņas ir tās, ka vismaz varēsim regulāri sazināties. :-)
30.09.2015 10:53 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
3 nedēļas taču ir ļoti maz, esmu gaidījusi 4 , 3 , 5 mēnešus. I to laiks paskrēja vēja spārniem, ja iet un kaut ko dara.
30.09.2015 10:55 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.09.2015
3 nedēļas taču ir ļoti maz, esmu gaidījusi 4 , 3 , 5 mēnešus. I to laiks paskrēja vēja spārniem, ja iet un kaut ko dara.


wow, tas ir ilgs laiks, es tiešām apbrīnoju tādas sievietes. :-) Mūs ar draugu šķirs ļoti liels attālums, bet katru mēnesi lidošu ciemos, tāpēc esmu šobrīd diezgan pozitīvi noskaņota. Izrunājāmies un sapratām, ka lielāka mērķa vārdā, dažreiz ir kaut kas jāziedo, lai pēc tam būtu laimīgi kopā. (l)
Tik ilgu laika posmu nesatiekot vienam otru, pēc tam nebijāt atsvešinājušies?
30.09.2015 11:04 |
 
Reitings 452
Reģ: 25.09.2015
Man arī tā bija sākumā, puisis aizbrauca uz kādu mēnesi, ļoti pārdzīvoju, jo attiecības bija tikai sākuma stādijā. :-D Tagad esam jau 4to gadu kopā, tiekamies mājās tikai brīvdienās un nav nemaz tik traki, ja ir nodarbe :-)

Var jau arī aizbraukt ciemos kādreiz, ja gadu dzīvos ārzemēs.
30.09.2015 11:06 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Tik ilgu laika posmu nesatiekot vienam otru, pēc tam nebijāt atsvešinājušies?

Nē, mēs katru vakaru kontaktējāmies caur skype.
Atbrauca mājās, balss likās svešāka, izskats svešāks, bet paši mīļāki. Tieši otrādāk, bijām tuvāki.
30.09.2015 11:06 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.09.2015
Man arī tā bija sākumā, puisis aizbrauca uz kādu mēnesi, ļoti pārdzīvoju, jo attiecības bija tikai sākuma stadijā.


Tad laikam saproti kā jūtos, jo mēs arī attiecībās esam neilgi. Parasti jau pašā sākumā ir tā, ka gribas satikt vēl un vēl (l)

Nē, mēs katru vakaru kontaktējāmies caur skype.
Atbrauca mājās, balss likās svešāka, izskats svešāks, bet paši mīļāki. Tieši otrādāk, bijām tuvāki.

Tagad esam jau 4to gadu kopā


Tik jauki lasīt pozitīvus gadījumus, tas tikai stiprina pārliecību, ka arī mums tas izdosies. :-)
30.09.2015 11:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits