Attiecības bez seksa

 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
Meklēju līdzigu diskusiju, bet neatradu..
Kādai ir bijušas attiecības, kurās nav seksa?

Jaunais draugs ir par 5 gadi vecāks, respektīvi man 20 un viņam 25.. Esam kopā aptuveni gadu un seksa nav.. Iet līdz tam, bet vienmēr neaiziet tālāk..
Viss normāli.. Kā parastās attiecībās.

Pirms tam bija attiecības pus gadu un bija regulārs sekss, te tāda vispār nav. Jūdzos. Nezinu ko domāt :-/
23.09.2015 16:32 |
 
Reitings 95
Reģ: 04.04.2015
Ja Tu neesi nevainīga un arī Tavs puisis tāds nav, ja abi neesat reliģiozi, tad, manuprāt, seksa neesamība ilgstošās nopietnās attiecībās ir diezgan liela problēma. Tas taču ir tikai dabiski, it īpaši attiecību sākumā, ka kaisles un gribēšanas ir vairāk kā vajadzīgs. Jārunā vai arī jādara. ;-)
23.09.2015 20:03 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Es nespētu tādās attiecībās izturēt pat pāris mēnešus, kur nu vēl gadu. Piekrītu Nerea teiktajam - man arī patīk justies iekārotai. Un vismaz man sekss ir ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa - ja tas ir nekvalitatīvs vai nav vispār, tad mani nespēs blakus cilvēkam noturēt pat lielas jūtas, jo vēlos lai vīrietis iekāro mani, lai es varu iekārot vīrieti un mūsu kopdzīve neatgādina 80 gadus vecu pensionāru ikvakara sabučošanos un aizmigšanu viens otram blakus. Pati reiz biju attiecībās, kurās pēc četriem mēnešiem, kurus biju pavadījusi dzīvojot kopā ar vīrieti, pati sāku, brutāli sakot, viņam uzmākties. Tiesa gan, attiecības beidzās un labi, ka tā, jo blakus vīrietim vēlos justies kā sieviete, nevis visu laiku uzņemties iniciatīvu.
Šādā situācijā, ja ir neērti jautāt tieši un konkrēti, es, visticamāk, sarīkotu abiem romantisku vakaru ar vīnu vai šampanieti, iespējams, tas atraisīs puisi un arī Tev ierunāties par šo tematu no sērijas "Kā es gribētu pavadīt ar tevi kopā skaistu, kaislīgu nakti..." būs vieglāk. Varbūt tādā nepiespiestā un brīvā gaisotnē arī pats puisis nebaidīsies un nekautrēsies runāt par šo kutelīgo tematu.
Katrā ziņā - lai veicas izrunāties! :)
24.09.2015 01:00 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Ja man vīrs nedotu gadu seksu, es viņu pati izvarotu.
24.09.2015 02:06 |
 
Reitings 32
Reģ: 01.06.2015
a man vīrs nedotu gadu seksu, es viņu pati izvarotu.
TĀ SMĒJOS PAR ŠO KOMENTĀR. :-D:-D:-D:-D


Un man likās,ka man ir traki,ka es mēnesī dabuju tikai pāris reizes. Ehhh:-D
15.10.2015 14:51 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vajag par to runāt, tas tiesa, tik nevajadzētu izmantot tādus teksus kā - "Vai es tev neliekos gana seksīga/iekārojama??" . . tas tā mazliet muļķīgi skan, tad jau drīzāk pa taisno sper laukā un saki kā ir - "Kāpēc mums vel nav bijis sekss?"
15.10.2015 15:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!