Drauga rīcība

 
Reitings 239
Reģ: 16.03.2015
Čau!

Jums draugi/vīri bieži kaut ko uzdāvina tāpat vien, lai iepriecinātu? Sākot ar sīkumiņiem un beidzot ar lielākām lietām?

Man draugs tikpat kā dāvanas nedāvina, tikai svētkos. Es draugam tā mīļi paprasīju, ka vēlētos kādu mazu dāvaniņu no viņa, jo bijām sastrīdējušies, un iniciators strīdam bija viņš. Tā būtu tāda kā atvainošanās dāvaniņa. Bet viņš pateica - labi, nosūtīšu tev 5 euro uz konta. Nezinu kāpēc, bet sajutos nezkāpēc skumji. ( Jāpiebilst, ka viņš nedzīvo lv )
19.09.2015 21:51 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Džūdija

lai kā daudzas prot uzreiz aplikt ja meitene uzraksta šādu tēmu. Pašām noteikti nebūtu patīkami, ja draugs\ vīrs nekā nekad neuzdāvina.
Man ir līdzīgi kā autorei, bet es nesaņemu neko īpašu arī ne dzimenē, vārda dienā arī neko utt. mans draugs saka, ka nav pieradis dāvināt dāvanas. A sev ta 2 kreklus pa 100 Euro nopērk. Es vairs neko nesaku, kādā jaukā dienā var viss tā pieriebties, ka gribēšu aiziet...laikam vēl tam brīdim ir jāpienāk. It kā nevajag man tās dāvanas, bet tomēr kaut nedaudz iepriecināt jau savu draudzeni var. Nu mums vēl ir citas problēmas attiecībās, tāpēc rakstu tik skeptiski.
Tāpēc saprotu autori ļoti labi.
21.09.2015 17:12 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Man draugs iepriecina mani ar šādiem tādiem sīkumiņiem, arī lielākas lietas uzdāvina. Tā patīkami, es īpaši neprasu, lai katru mēnesi man nes kādu dāvaniņu. Es arī viņam pati bieži daudz ko nopērku, kas viņam vajadzīgs un tādējādi iepriecinu. Man laikam tādā ziņā paveicies, atdos kaut pēdējo, lai tikai man labi.
Bet te es īsti nesaprotu to vēlmi obligāti pēc dāvaniņām visu laiku, kur nu vel "salabšanas dāvanas" :D
Tā jau var bankrotēt, ja katru reizi pēc lielāka vai mazāka kašķa jāver maks vaļā. :D
21.09.2015 17:17 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
mans draugs saka, ka nav pieradis dāvināt dāvanas. A sev ta 2 kreklus pa 100 Euro nopērk. Es vairs neko nesaku, kādā jaukā dienā var viss tā pieriebties, ka gribēšu aiziet...

Un kā būtu pirms attiecību uzsākšanas tomēr absolvēt bērnudārzu? Gan autores, gan tavs puisis neuzskata par vajadzīgu dāvināt dāvanas ikdienā, abas to esat pieņēmušas, jo turpināt būt attiecībās ar viņiem, bet nē.. nevar taču mierīgi dzīvot - vienai vajag katru dienu diedelēt dāvanas, bet otrai lielo aizvainojumu veidot!
Ja jums ir tik ļoti svarīga nauda, tad atrodiet labāk apmaksātus darbus!
21.09.2015 17:26 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nuu pa 10 euro visus grēkus var piedot.. :D
21.09.2015 17:30 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Normāli. Čalis atsūta 100 eiro un kā jau sieviete, uzburbusi aiz lepnības, ātri aizsūta naudu atpakaļ, jo tas NENĀCA NO SIRDS???? :-D:-D:-D Bet izčīkstēt sev dāvanu, lai ir spiests tev ko dāvināt, tas gan ir no sirds! :D Un pēc tam kā tirgū vel vienojas par summu, kāda būtu pieņemama pilnai laimei! Ak mans Jēzu! :-D:-D
Tad ir jautājums. Ja jau vīrietis ņifiga nedara un pienācīgi neatvainojas, tad ko jūs sievietes darāt nu TĀDU kad ir jaatvainojas pašām!?
21.09.2015 17:38 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Darla

un Tevi Tavs draugs laikam aplido? Vīrieši ir dažādi bet arī tad ja sieviete klusē nekas nemainīsies. Autorei kā skatos ir vispār nesaprotošs vecis tāds pats kā man. Manējais nesaprot ka mani mazi sīkumiņi priecētu un es gribētu redzēt kā viņš dēļ manis kaut ko cenšas. Bet tas tā nav. Pats ir atzinies ka to nedara. Un uzreiz pamest, aiziet? Tā saka jau lielākā daļa. Bet kad tu reāli pavēro savu situāciju... pamest uzreiz nav tik viegli. Ja vien nenotiek kaut kas tāds dēļ kā uzreiz gribas cilvēku pamest.
21.09.2015 18:01 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
erde, jā, mans vīrs man izrāda uzmanību tieši tik daudz un tieši tā kā man patīk - savādāk nemaz nebūtu precējusies ar viņu.
Manējais nesaprot ka mani mazi sīkumiņi priecētu un es gribētu redzēt kā viņš dēļ manis kaut ko cenšas.

Meitene mīļā, kāpēc viņam censties Tevi saprast, ja Tu atsakies viņu saprast? Vīrieši mēdz uzmanību izrādīt vairākos veidos, ne tikai naudu tērējot! Tavējais ir izvēlējies naudu netērēt un uz tālākiem kompromisiem neiziet - Tev atliek to pieņemt vai nepieņemt! Ja Tu to pieņem, tad pārtrauc aizvainojuma un pamešanas plānus kalt, ja nepieņem - meklē jaunu princi baltā zirgā, kurš spēs atbilst Tavām prasībām! Priekš kam sevi vairākus gadus mocīt??? Nu nav vēl pasaulē vīriešu deficīts sācies! ;-)
21.09.2015 18:22 |
 
Reitings 228
Reģ: 30.07.2015
Man liekas, ka meitene troļļo. Vismaz ceru.
21.09.2015 18:28 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Kad mans mīļais neatnes mājās ziedus, kad man gribētos, lai viņš tos atnes, vienmēr iedomājos par to, kā no rīta lika man paņemt šalli, kā pa dienu pajautāja, vai biju pusdienās un atnākot mājās, pajautāja, kā man šodien gāja.
Protams, gribās tās puķes un romantiskās atvainošanās, 1000 sveces un serenādi zem loga, bet nu kaut kā jāmāk paskatīties, ka cilvēki mīl tik dažādi..

Bet, kad izlasīju, ka vienojāties par 10€, nu.. nu jā.
21.09.2015 18:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sieviete, kas ekonomē uz sevi, apkārtējos izraisa tikai vienu vēlmi: uz viņas rēķina ieekonomēt vēl vairāk. Remarks
25.09.2015 21:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits