KERATĪNS!!!!!!

 
Reitings 197
Reģ: 09.04.2013
Sveikas!
Kā attiecaties pret to?
Esat PAR vai PRET?

Tām kurām ir iztaisnoti ar keratīnu, kādas atsauksmes, kā vērtējat to?

Ir rudens, mitrums bojā perfekto izskatu, tādēļ domāju par keratīnu daudz un dikti! :)
16.09.2015 14:40 |
 
Reitings 129
Reģ: 02.08.2016
Kā ir ar gariem matiem? Nav tā, ka izskatās pieplakuši un netīri visu laiku? Nav tā, ka pēc tam viss aplūzt?
28.09.2016 13:46 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Man nesen ielika keratīnu pazīstams meistars, pašizmaksa bija 30eur. Tāpēc es nezinu, ar kādiem materiāliem strādā tās, kuras liek par 20eur. Varbūt pērkot keratīnu lielākā daudzumā sanāk izdevīgāka cena (jo man pirka pēc pieprasījuma tieši man, bet tāpat ar meistara atlaidi), tomēr.. Es neietu pie meistara, kas prasa zem 50eur vidēji gariem matiem, jo man tas šķistu aizdomīgi lēti gan materiālu, gan profesionālu prasmju ziņā (process arī ir čakarīgs). 50-60eur vidēji gariem matiem, manuprāt, ir normāla cena..
Turklāt mans keratīns bija no tiem, kur pēc tam matus nevar mazgāt 3 dienas, internetā izlasīju, ka tas parasti nozīmējot to, ka iekšā ir formaldehīds. Negalvoju, ka tā ir patiesība, bet internetā bija rakstīts, ka tiem, kuriem nav tā viela, var matus mazgāt uzreiz (zinu meitenes, kuras ir taisījušas salonā un tādi nosacījumi, ka nevar mazgāt, nav). Tie gan ir tikai mani pieņēmumi, bet varbūt tad arī šis keratīna veids nosaka dārgumu.
Es nogrēkoju un nostaigāju tikai 2 dienas nemazgājot matus, bet tāpat ir gludi, forši. Ja gribas ļoti taisnus, tad ir jāpietaisno pāris šķipsnas. Kuplums gan viss ir pazudis (kas, protams, nav brīnums), tā iemesla dēļ nezinu, vai otrreiz taisīšu, kad izies, būs jāpadomā.
28.09.2016 14:19 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Jums kas pašas taisnojat mājās ar to keratīnu matus.
Taisnotājs nesabojās?
Nu pa tām pašām taisnotāja plātnēm domāju vai nebojājas?

Nesabojājās.
28.09.2016 14:24 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Kā ir ar gariem matiem? Nav tā, ka izskatās pieplakuši un netīri visu laiku? Nav tā, ka pēc tam viss aplūzt?

Man gan nav gari, bet vidēji, bet arī manām draudzenēm, kam gari - nu vairāk pieplakuši nekā parasti ir, bet slikti tas neizskatās, netīri neizskatās (man tikai pirmās dienas, kad nevarēja mazgāt, izskatījās netīri), izskatās kopti. Manuprāt, ir tā vērts, jo tiešām vairs nav ikdienā jātaisno un jāfēno.
28.09.2016 14:27 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Sveikas.
Lai neveidotu jaunu tēmu, domāju ierakstīt pitmajā "keratīna" diskusijā.
Jautājums tām, kuras pašas ir likušas keratīnu - vai jūs pirkāt kaut kādu speciālu attīrošo šampūnu vai arī der jebkurš šampūns matu mazgāšanai pirms kwratīna? Un varbūt varat ieteikt (ja tāds vsp eksistē) šampūnu bez sulfātiem, kuru iespējams nopirkt kaut vai Drogās?! Biju dzirdējusi par Sayos baltā pudelē, bet tā arī nekad vēl neesmu Drogās to redzējusi.
Paldies meitenes!
14.03.2018 07:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits