Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīve, sapņi, pārdomas...

 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Sveikas meitenes!
Man tāds savāds garīgais uznāca, patiesībā pēdējā laikā bieži aizdomājos... (t)

Vai tas, ko daru ar savu dzīvi, ir jēgpilns... vai es dzīvoju sev, vai tikai, lai attaisnotu citu cerības... kas ir mans patiesais uzdevums un, vai mums vispār ir paredzēts kas vairāk, kā tikai būšanai daļai no sistēmas? :-/

Īsāk sakot, kā ir ar jums? Noteikti ikdienas skrējienā nesanāk tādas lietas bieži pārdomāt, bet Vai jūtaties patiesi apmierinātas ar savu dzīvi? Vai jūtat, ka esat tur, kur jums jābūt un darat to, kas domāts tieši priekš jums? Ko vēlētos mainīt savā dzīvē un ko vēlētos paveikt?

Labprāt dzirdētu citu sava vecuma sieviešu pārdomas, sapņus, atklāsmes, JEBKO :-)

13.09.2015 23:14 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009

Labprāt dzirdētu citu sava vecuma sieviešu pārdomas


kada vecuma ir domats?
13.09.2015 23:17 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
gazele - nav jau tāda ierobežojuma, vnk pieļauju, ka šeit ir jaunas sievietes, teiksim, 20+ :-)
13.09.2015 23:19 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Jā saprotu. Bet arī psiholoģiski konkrētā vecumā, dzīves posmā cilvēkam ir konkrēti jautājumi un tēmas aktuāli aktuāli, kā ,piemēram, tevis minēti dzīves jēgas meklējumi, sevis meklējumi. Ar to saskaras ikviens.
13.09.2015 23:28 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
aktuāli aktuāli
13.09.2015 23:29 |
 
Reitings 68
Reģ: 13.09.2015
Man ir 21. Protams, ka esmu apmierināta ar savu dzīvi. Pašlaik dzīvoju UK. Mani šeit viss apmierina,ļoti jau gribas mājās! Bet zinu, ka UK, dzīve man būs labāka, vismaz pašlaik. :D Ar laiku vēlos sevi nodarbināt ar ko radošu. Ļoti vēlos veidot Modeles karjeru. :)
13.09.2015 23:30 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Patiesībā jā, beidzot jūtos laimīga un iederīga tur, kur pašlaik atrodos. Domāju, ka esmu tur, kur man jābūt (studiju un attiecību jomā). Mainīt uz šo brīdi neko diži nemaz nevēlos, tas ir ļoti netipiski man, jo līdz šim nekad nebija tā, ka viss notiekošais mani apmierinātu. Paveikt es vēlos lielas lietas saistībā ar izglītību.
13.09.2015 23:30 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Es domāju vispārīgi - attiecības, darbs, mācības, ikdienas dzīve - vai tas viss konkrētajā mirklī jūs dara laimīgas, vai ir sajūta, ka ejat pareizā virzienā, ka esat patiesas pret sevi... nezinu, kā lai konkrētāk paskaidro... man vnk interesē jebkādas pārdomas, viedokļi no mūsdienu sievietēm (t)
13.09.2015 23:34 |
 
Reitings 46
Reģ: 17.07.2015
Citu cerības nevajag attaisnot, grūti tad dzīvot un kur nu vēl būt laimīgai.

Jūtu esmu uz pareizā ceļa vēl daudz kas jāsasniedz, bet es tuvojos tam ko vienmēr esmu vēlējusies.
13.09.2015 23:36 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
25.
Pēdējās pāri nedēļas šie jautājumi man pa galvu ļoti bieži, esmu mazliet atkāpusies no sava primārā "ideālā" dzīves plāna un tagad uz lietām skatos no pilnīgi savādākas perspektīvas.
Nelaimīga es neesmu, bet esmu sapratusi, ka es vēl neesmu nonākusi tajā vietā dzīvē, kur es varu teikt, ka vot šis ir tas, kā es gribu, kur es gribu palikt. Viss šobrīd ir burvīgi, bet man nav vēl sajūta, ka esmu sasniegusi to, kas man jāsasniedz. Jūtos kā "tranzītā" - gan darbs, gan dzīvesvieta ir labi, bet uz ierobežotu laiku, jo pēc gada viss tiks kardināli mainīts, tāpēc nezinu, vai ir labi, ka jutīšos laimīga te un tagad, jo tas taču viss ir pagaidu. No otras puses - es tak arī nejūtu, ka šis ir TAS. Par tiem plāniem, kas priekšā arī sava kripatiņa šaubu, jo garantijas jau dzīvē nav ne par ko. Nezinu. Tāds periods.
Domu daudz, pat tā īsti nevar izskaidrot, bet nu šobrīd ir, kā ir.
13.09.2015 23:36 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Jā, tik jocīgi, ka it kā manā dzīvē arī viss ir kārtībā, bet tomēr ir tā sajūta, ka kkas trūkst... un tieši tad, kad viss ir, tā teikt, `normas robežās, it kā nav, par ko sūdzēties, parādās tā vajadzība pēc tā mistiskā vēl KAUT KĀ........ varbūt piekopjat kādas garīgās prakses, varbūt ne tajā klasiskajā nozīmē (meditācija, joga), bet kā savādāk?
13.09.2015 23:43 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Man patika vienā ceļojumu blogā ierakstītais - The Universe owns you nothing. You own it (happiness) to yourself.
Visums, kosmoss, Dievs, sauc, kā gribi, Tev jau ir devis brīnišķīgus apstākļus - domāt, just, sajust, redzēt, dzirdēt utt. un galvenais - Tevī jau ir ielikta radošuma, radīšanas dzirksts!!!!! Tāpēc vnk ej pa dzīvi un atklāj, ko Tev patīk darīt tik ļoti, ka tas Tevi aizrauj pilnībā un simtprocentīgi. Tā Tu ierausi sevi esošajā mirklī bez pagātnes un nākotnes, iedvesmojot arī citus :-) Tām nav jābūt milzīgām lietām, Tu vienlaikus vari palikt daļa no ierastās sistēmas. Vai arī vari sākt interesēties, kas tā par sistēmu, kas Tevi neapmierina, vari papētīt reliģijas vai garīgās, relaksējošās lietas, vari painteresēties par to, kā darbojas cilvēku radītā mašinērija. Tāpat ir mums ir pieejama informācija, kas ir īsta, nemainīga patiesība un kādu ceļu ejot, rodama īsta laime, neatkarīgi no ārējiem apstākļiem :-)
13.09.2015 23:44 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
grecia - saprotu, par ko tu runā :) mani interesē tādas pārpasaulīgās lietas, dzīves paradoksi...
13.09.2015 23:56 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Esmu apmierinaata ar savu dziivi. Es ticu liktenim un uzskatu, ka dziivee viss notiek taa, kaa tam ir jaanotiek.
14.09.2015 00:00 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Ikdiena apierina, darbs patīk, attiecības ir kā pa amerikāņu kalniņiem, ir labi mirkļi, ir tādi, kad matus gribas izplēst.

Tomēr tas viss mani apmierina šim mirklim. Zinu, ka, piemēram, pēc gadiem 2/3/4... nevēlos vairs šo darbu un attiecībām arī diemžēl neredzu nākotnes perspektīvu.

Šobrīd savu prātu nodarbinu ar to, lai drīzumā varētu sākt rīkoties un tiekties uz to, ko vēlos arī nākotnei :)

Kalme rīkojies tā, kā tu vēlies. Šī ir tava dzīve un citi to tavā vietā nedzīvos. Noteikti nevajadzētu dzīvot tā, lai tikai attaisnotu citu cerības.
Protams, nevajag ieslīgt otrā galējībā - selfish bit*h, kaurai par visiem nospļauties, arī nav atrisinājums.
Nestreb karstu, sakārto domas, apzinies, kas tev patīk/nepatīk un lēnām tiecies uz to.
14.09.2015 00:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ar dzīvi jūtos apmierināta.. atrodos tur, kur man patīk būt :) Nav gluži tā, ka vēlētos kaut ko mainīt, drīzāk pilnveidoties un attīstīties noteiktās jomās :)
14.09.2015 00:02 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
dark_night - tur jau tā lieta, ka šajā mirklī es vairs īsti nezinu, ko vēlos ES un ko man vienkārši VAJAG, lai man būtu tā `veiksmīgā`dzīve pēc visiem kanoniem. Diemžēl veiksmīgs un laimīgs nav sinonīmi... pat nezinu, kas man būtu vajadzīgs laimei un piepildījumam :-|
14.09.2015 00:09 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Nejūtos apmierināta ne ar ko, kas pašlaik dzīvē notiek. Jūtos ļoti, ļoti apjukusi un nezinu, kurā virzienā spert soli. Vienīgais, ko saprotu, ka nedrīkst sēdēt uz vietas, jo laiks ir tieši tagad un te un, lai kaut kas notiktu, kaut kas ir jādara.
14.09.2015 00:09 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Kas Jums sniedz piepildījumu Jūsu dzīvēs?
14.09.2015 00:10 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Vispār man ir ļoti raksturīgas šāda veida pārdomas, bet esmu sapratusi, ka ar tām var aiziet arī pilnīgās auzās..Pašlaik jūtu, ka šāda filozofēšana ir laba līdz zināmai robežai, jo pēc tās var beigt dzīvi mucā, kā Diogēns:D
Esmu nonākusi pie tā, ka dzīves jēga ir dzīvošanā. Agrāk visu laiku dzīvoju tādā nākotnes režīmā:"kad pabeigšu augstskolu","kad būs vairāk naudas", "kad iegādāšos savu mājvietu", "kad būs lieliskas attiecības", "kad iegušu ideālu figūru" galu galā:D etc. Bet reāli tas nestrādā, jo šie visi apstākļi ir tikai forma, ārējie apstākļi..tas nav saturs, jo saturs esmu tikai es, neatkarīgi no apstākļiem..nu, lūk, dzīves jēga ir dzīvei šajā mirklī! Jā, bezgala banāli, bet, kad tu to patiešām pilnībā apzinies, tam ir liels svars:)
14.09.2015 00:12 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
mistalee - jā, galvenais nesēdēt uz vietas, darīt kaut ko, lai saprastu, kurš tad ir tas pareizais virziens :) no kļūdām mācās... pagaidām esmu iemācījusies klausīties sevī, kaut arī tas varbūt ir pretēji sabiedrībā noteiktajam `pareizajam`... tikai īstenot to dzīvē ir daudz grūtāk :-/
14.09.2015 00:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits