Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ebaypiegade.lv

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Vai kāda ir izmantojusi šos pakalpojumus? Cik lasīju sudzibas.lv diezgan daudz sliktu komentāru. Varbūt kādai no šejienes ir pieredze? Viņu FB labā ļoti daudziem nospiests, ka "patīk"...
13.09.2015 12:31 |
 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
;-)
13.09.2015 16:14 |
 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
tiešām neviena neizmanto forwarderu servisu?
13.09.2015 18:00 |
 
Reitings 2
Reģ: 16.09.2015
Esmu pasūtījusi pakas caur ebaypiegade.lv gan no paša ebay, gan no zalando lounge. Kopš pirmā pirkuma nu jau būs vairāk kā 1.5 gadi pagājuši. Pakas ir sūtītas vairāk par 10-15gab. Viss vienmēr korekti. Viņi pasūtījumus arī komplektē vairākas pakas kopā ja ir no dažādiem piegādātājiem. Pagaidām no UK tas ir labākais piegādes variants. Ja interesē vācija, tad tur pagaidām LBSS ir labakie. Arī cenas sakarīgas.

Ja veikals piedāvā piegādi pa tiešo uz LV, tad arī tā es šad tad sūtu. Jāskatās izmaksas un katrs pirkums jāpārdomā. Lielām summām daudziem veikaliem vietējā uk piegāde ir pa velti. Tad izdevīgi ir sūtīt uz ebaypiegades adresi un tad pārsūtīt uz LV. Sportsdirectam uz LV ir sakarīga piegādes cena, tur nav jēgas caur ebaypiegādi sūtīt. Vienīgi jāsaka, ka ar tiešo piegādi pa pastu labāk neriskēt sūtīt vērtīgas lietas. Piemēram no amazona elektroniku. Esmu dzirdējusi no paziņām, ka pakas pa ceļam tiek izzagtas un saturs samainīts. Tapēc es izmantoju pārsūtītājus kā ebaypiegāde.lv un lbss.
16.09.2015 21:24 |
 
Reitings 1
Reģ: 30.06.2020
Pie viņiem ir vērts pasūtīt tikai dārgas mantas,vai,ja mantu ir daudz no vairākim veikaliem pa visu pasauli.
Mans piemērs ir tāds:taisījos pasūtīt krosenes no ebay,bet man likās,ka piegāde pārāk dārga.Ieraudzīju,ka ir tāds ebaypiegāde un nolēmu pamēģināt.Iznākums tāds-ja būtu pasūtījis bez ebaypiegādes,tad būtu samaksājis €62.65, un ar piegādi līdz durvīm.Bet ar šitamajiem man izmaksāja €72.84 uz pakomātu(tā lētāk).
Takā ,domājiet paši...
30.06.2020 10:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits