Saimnieks meklē sievu (2015)

 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10515
Reģ: 29.01.2009
Lai tad nu šī būtu beztēma.
Vai šodien nebija jābūt I sērijai? (t)
07.09.2015 20:50 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Lauvene- noskaties, sajūta kā tīnim, kad ar vecākiem skaties filmu un sākas seksa aina :D Vienkārši neērti! :D
29.09.2015 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
Tas Jānis jau nav nemaz tik slikts, viņam taču tikai 20 gadi - vēl pavisam jauns puisītis, var teikt tīnis, skaidrs, ka sekss vien prātā. Viņš vēl nav tik nobriedis un pieaudzis, lai saprastu, ka varbūt nevajadzētu kameru priekšā tik atklāti par to visu runāt. Tāpēc tas viņam piedodami, manuprāt. :D Gan jau pieaugs un sapratīs savas kļūdas.
29.09.2015 11:06 |
 
Reitings 258
Reģ: 08.01.2013
Jasmins_

Precīzi pateici! :D Visticamāk tā arī būtu. Man bieži vien ir kauns un neērti par citu cilvēku stulbumu - gan TV, gan reālajā dzīvē. :D
29.09.2015 11:17 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Lovisa- nu jā, ir tāds vecums, kad liekas, ka seksuālā pieredze ir vērtīgāka kā iegūtā izglītība :D, bet es vienalga uzskatu, ka, ja tu sādi gribi mutēties, tad jāiet ir nostāk no kamerām...

Lauvene- man arī, tāpēc, kad šādi brīži gadās, vai nu pārtinu, vai izeju no istabas :D
29.09.2015 11:21 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Kristiāna tāda riktīga lauku meiča - viss, kas uz mēles, tas arī ir ārā. Bet nu sirsnīgs cilvēks, nevienam ļaunu nevēl, ļoti atklāta Domāju, ka varētu būt meičuks, ar kuru kompānijā būtu jautri.


++ Zinu viņu personīgi un tiešām viņa ir forša, jauka, sirsnīgs, jautra meitene. Negribētos, lai Jānis viņu izvēlās, jo nenovēlu viņai tādu perversuli pie sāniem. :D

Par to šmakstināšanu .. kā šie sāka tur šmakstināt, draugs aizskrēja uz prom uz virtuvi bļaudams, fuij fuij, fuij. :D :D
29.09.2015 11:36 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Man ļoti nesmuki šķita tas, ka Kristiāna vairākkārtēji nosauca savas māsas par resnām.
Jānis ar laizīšanos un biežo runāšanu par seksu ir radījis sliktu iespaidu....
29.09.2015 12:15 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Redzējāt, cik Egīla saimniecībā daudz minču? :-|
Bet tie ziedi, ko pasniedza meitenēm, pēc ziediem nemaz neizskatījās :D :D :D
29.09.2015 12:20 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Persephon.
Lai ir kas pelītes ķer un rezerve ja lapsa kūmiņš netālu iemitinās :)
29.09.2015 12:55 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Es laikam esmu veca, bet man tas jaunākais Jānis liekas galīgi dumjš.. Nu tāds, par kuru var teikt LAUKI un domāt to sliktā nozīmē! :D Māsa un ome gan šim foršas.

Tā vecākā no Egila dāmām arī nepatika.. Pārāk tāda bravūrīga un nez ko no sevis sadomājusies... Un kas tas par sviestu - ņemt mammu līdzi un tad šī tur kko runā par zīmīgiem sapņiem.. Vāks :D

Man laikam vislabāk tas Ģirts patīk. Nedaudz kautrīgs, bet šķiet tāds inteliģents, mierīgs, draudzīgs vīrietis.
29.09.2015 13:11 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Tas Jānis jau nav nemaz tik slikts, viņam taču tikai 20 gadi - vēl pavisam jauns puisītis, var teikt tīnis, skaidrs, ka sekss vien prātā. Viņš vēl nav tik nobriedis un pieaudzis, lai saprastu, ka varbūt nevajadzētu kameru priekšā tik atklāti par to visu runāt. Tāpēc tas viņam piedodami, manuprāt.  Gan jau pieaugs un sapratīs savas kļūdas.


Es gan nepiekrītu. 20 gadu vecam cilvēkam ir tomēr kāda lieka smadzeņu rieva, kas atbildētu par to, ka meitenei kameru priekšā nav jāprasa "A tev seksīga apakšveļa?". Daudziem 20 gadus veciem čaļiem jau šādā vecumā ir cieņa pret sievieti, ne tikai ar dumju smaidu sejā jāpalielās par to, ka 11 gados jau dabūjis.
29.09.2015 13:17 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es gan nepiekrītu. 20 gadu vecam cilvēkam ir tomēr kāda lieka smadzeņu rieva, kas atbildētu par to, ka meitenei kameru priekšā nav jāprasa "A tev seksīga apakšveļa?". Daudziem 20 gadus veciem čaļiem jau šādā vecumā ir cieņa pret sievieti, ne tikai ar dumju smaidu sejā jāpalielās par to, ka 11 gados jau dabūjis.

+++ Nu nav tā, ka visi 20-gadnieki tik par seksu vien runā un nekas cits neinteresē. Jānis jau sevi parādīja par izcilu līgavaini tad, kad savas kursabiedrenes, kameru priekšā, nosauca par tupām. Ļoti vīrišķīgi! :D
29.09.2015 13:28 |
 
Reitings 31
Reģ: 16.09.2015
Palasīju komentārus šeit, daži liekas vēl riebīgāki un aprobežotāki nekā jūsu seksists dumjais Jānis.

Man, piemēram, Kristiāna liekas vissmukākā no abām, bet šis pavilcies uz tām divām.


Jā, jā, jo smukums izglābs pasauli un noteikti tikai vissmukākā var patikt puisim.

Man Dace neizraisīja simpātijas. Viņa visu māk, visu zin, viss viņai sanāk labāk, visur viņai jābūt pirmajai. Gribētos vaicāt priekš kam tad viņai vīrieti blakus vajag, ja reiz viņa ir visu varoša un nepārtrauki nebeidz to uzsvērt.


Jā, jo visām sievietēm ir jābūt paklausīgām pelītēm, kas neko nemāk. Ja ir valdonīgs raksturs, tad ir un tas tāpat nāks ārā. Ir arī cilvēki, kam tas patīk.

aj, man kauns meiteņu vietā


Nu ko tur kaunēties, nebija jau piedzērusies, ka nesaprata, ko dara. Ir taču acis un galva uz pleciem. Katram cilvēkam atbilstošā vecumā atbilstoša uzvedība un lēmumi.



Vajadzēja jau sen saprast, ka tas ir šovs un veidotāji darīs visu, lai pus Latvijai būtu ko runāt un aprunāt, kā jau šeit tas ir redzams. Parādīs tikai interesantākos kadrus, sarunas un jocīgākos teikumus, izvilktus no konteksta. Nevienu neaizstāvu, bet pieaugušiem cilvēkiem man liekas jocīgi vaibstīties un skriet prom no tv, jo kāds bučojas un tagad kaunināt citus par katru teikumu. Nu ir pretīgi skatīties, ir nekoptas lauku mājas ( kāds pārsteigums, ka laukos visiem nav villas ar remontu), 20-gadīgi jaunieši neuzvedīsies kā paraugcilvēki, jo prātiņš nāk ar gadiem un pieredzi, bet tiešām - ko jūs gaidījāt?
29.09.2015 13:56 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014


Jānim un Alfridam :D
29.09.2015 20:08 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Kašmar tas Jānis no Valmieras un tās skuķes, vai pašām nav kauns skatīties un kameru priekšā bučoties, peee, par iešanu uz mežu, pretīgi, vecenes gatavas atdoties un nekaunas no mammām un omēm kas to murgu skatās un sarkst un bālē par meitu :'-(
29.09.2015 20:43 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Jānis Kauķis- tas par kura māju visas šausminās, man šķiet ka uzskata sevi par labāku kāds ir, māju nav remontējis bet garāžā dzīvo, pie sienām vēl veci Leonardo di Kaprio plakāti, kurus drīz varēs izsolīt kolekcionāriem :-D, šķiet ka pilnīgs pofigs par to kā dzīvo, kādas tapetes utt.

Egils - otrs normālākais džeks no šova, strādīgs un centīgs, pieklājīgs, nekādas nenormālības neredzu viņa attieksmē. Māja kā jau lauku māja.

No skuķenēm nepatīk Egija (Jāņa Kauķa līgava), pārgudra un ātri vien piegrieztos viņas viedoklis par visu.
29.09.2015 20:52 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Sasmējos par tiem diviem zīmīgajiem sapņiem :D:D
Baigais jau nu randiņš - kratīties traktorā.

Jānis viennozīmīgi ir šīs sezonas hits :D Pagājušajā sezonā Magone izcēlās un vēl sīko uztaisīja. Šajā sezonā šis ''seksīgais'' atlasīts. Var redzēt, cik dažādas ir sieviešu gaumes - man viņš un viņa uzvedība liekas vnk vāks, bet viņām viņš baigi patīk.
Uzvedas kā nogribējies. No ceturtās klases viņš esot sācis :D:D:D Drīzāk izskatās, ka līdz šim neko bez savas rokas nav dabūjis un tāpēc tagad cenšas sasteigt, kamēr ir iespēja ar veselām trim.
29.09.2015 20:55 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Jā, jo visām sievietēm ir jābūt paklausīgām pelītēm, kas neko nemāk. Ja ir valdonīgs raksturs, tad ir un tas tāpat nāks ārā. Ir arī cilvēki, kam tas patīk.

Nesaku, ka sievietēm jābūt paklausīgām pelītēm. Arī es labāk visu izdaru pati, man nav grūti ne naglu sienā iesist, ne kādu tehniku salabot, taču šeit redzams, ka sievietei to ļoti patīk uzsvērt. Arī izteicieni par to, ka viņa visur pieradusi būt pirmā, tāpēc nesaprot kāpēc arī pirmā netika uzaicināta uz randiņu, parāda, ka viņai ir svarīgi pierādīt to, ka viņa ir labāka par citām. Savu "es varu visu!" lieliski var pierādīt arī ar darbiem, nevis nemitīgu uzsvēršanu.
29.09.2015 22:56 |
 
10 gadi
Reitings 133
Reģ: 17.07.2012
Man jau šķiet, ka ņemot vērā faktu, ka šis ir ŠOVS, ļoti daudz tiek parādīts tikai un vienīgi reitingu mērķiem. Tā kā zināms fakts ir, ka ''sex sells'', vajadzēja vienu nabaga dalībnieku uztaisīt par seksomānu :-D
Šķita ļoti dīvaini tas, ka vizītkartē tas jaunākais Jānis bija it kā sakarīgs, bet pēkšņi pirmajā sērijā - bams, sekss 11 gados, sekss tā un šitā.
Pārējiem dalībniekiem nepaspēju pievērst uzmanību - vai tur ir acīs krītoši skatītāju provocējoši elementi :-D
29.09.2015 23:24 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Tagad, kad redzēti visi saimnieki, mans favorīts ir Ģirts. Vismaz pagaidām atstājis tiešām sirsnīga, jauka, pozitīva cilvēka iespaidu. Saimniecība arī skaista. Mani piesaista tas, ka ir mākslinieks. Viena no gleznām, kuru parādīja kadros, tik ļoti iepatikās, ka saprotu, ka cilvēkam tiešām ir talants.
Sarkanmatainā meitene jau pateica, ka būtu gatava jau tagad braukt mājās, būtu baigi žēl, ja viņš aizsūtītu prom kādu no pārējām divām, jo vismaz abām pārējām meitenēm ir simpātijas un vēlme palikt :)
30.09.2015 00:06 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Meitenes tas kuras dzivo arzemes kur jus skataties?
30.09.2015 00:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits