iepazīšanas vēstules

 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Cav! Noteikt visas esam saņēmušas iepazīšanās vēstules draugos vai citos portālos. Varētu padalīties ar pašiem, pašiem foršākajiem, tizlākajiem vai kadā citādā ziņā īpašiem eksemplāriem.

Sliktakie manis sacerēte top3:

3. vieta - Čav! Pasveicini arī mani, muļķe!
2. vieta - Čav saulīt. Tu neesi skaista. Nāksi ar mani pastaigāties?
1. vieta - Labi izskaties. Kā iet? (Pats sliktākais, ko var uzrakstīt. Uz šito nekad neviena neatbild.)
05.09.2015 22:29 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Heh, tā kā draugiem.lv portāls jau labu laiku man nav diez ko aktuāls, tad ļoti ātri izdevās atrast daudzus pēdējā laika iepazīšanās tekstus. Internetā neiepazīstos, tāpēc nevienam neatbildēju, bet nu, kā šeit var manīt, tad tie kas raksta angliski, reti kuram ir kāda nojausma par pieņemamāku gramatikas pielietojumu, bet par latviski rakstītajiem - nu nekas īpašs, arī, - gramatika nekāda un teksti, lielākoties, "jēli".
hi! i am in Riga and u? what do u do? maybe cafè, shopping....somethingelse! do u like?
Cavina. Ka klājas? Ko labu daries? Vēlos iepazīties tuvāk
Varam iepazities?
labvakarinj..
sveika, man ir 18 un esmu no riigas
varbuut veelies iepaziities tuvaak?

Hi..how are you?I like your nice profile picture..Do you have boy friend?
Sodien pikdiena ko labu darisi ?
gribi catot
Hey beautiful
Hey der
cau!kaa iet jaukum?kaa ar puishiem?
Приветики классные фотки , вопросик, ты колготки носишь ?
-------------------------------
Un pielikumā, pat kaut kas garāks ticis sacerēts:
I wanted to write you..say hi(hello)
I'm guessing I'm not the first strange boy to write you..I'm sure I won't be the last :)
I have been to your Latvia..positivus(music)
This festival was a little crazy for me(hot)
I like Karums (blue one) I think it's coconut:D
About me..I was a high school teacher in Tallinn:)
I was born in Canada, though...Canadian boy who loves Kvass and Karums at the beach(pool)
It was fun to visit Latvia..all those empty beaches in Kurzeme..mushrooms in Vidzeme pine forests..I have lots of photos in my gallery..maybe we have been to some of the same places:)
Anyway, you're cute...you live in a place where I have great memories, and you can write me...i'm polite, and won't bite(flower)
Oh wow..I have just read my own letter to you, and I'm not even sure that I would write me back :S ;)
07.09.2015 01:29 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Esmu precēta sieviete ,profilā ir uzstādīts ,pat tas...

vakar biju šokā ,jo draugos.lv salaikoja pie bildēm ka patīk,un dienasgrāmatā pie mana teksta ielaikoja ka patīk un

pie profila ierakstīja - sveika, kurā pasaules malā atrodies ? :-) ar šitādu smaidiņu pie bildes

paņēmu komentāru izdzēsu ārā, un vīrieti nobloķēju .
glīts bija, bet vecāks par mani man 28 , un viņam kādi 45 varētu būt , bet biezais izskatījās pēc profila , restorāni piederēja un uzņēmējs...
07.09.2015 03:56 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es nedomāju, ka nepieciešami nez kādi dzejojumi, lai pievērstu meitenes uzmanību. Tik pat labi tas var būt kāds kompliments vai apvaicāšanās par to, kā iet, jo, ja būs interese kā vienam, tā arī otram, saruna turpināsies, ja nebūs kaut viena no pusēm ieinteresēta - nelīdzēs arī oriģināli vārsmojumi. Draugos, arī citos sociālajos portālos, regulāri saņemu puišu vēstules, pēdējais iepazīšanās mēģinājums sākās ar vārdiem - sveika, kādēļ mēs vēl neesam pazīstami? :D
07.09.2015 07:03 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Varu iedomāties kā jūtas tas vīrietis ,kurš gribēja manu uzmanību pievērst :-D,
domā - un viņa mani vel bloķēja :-D

galvenqais atnāku mājās ,vīrs ar skābu ģīmi staigā,domājukas šim uznācis,ielienu draugos,tad skaidrs :-D mans vīrs zin no galvas paroles .
07.09.2015 07:22 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Mani 3 mēnešus vajā stalkotājs , varbūt tas viņš bija, uzņem nopietnus apgriezinus, lai tiktu viņam .

vājprāts kaut kāds...

žēl ka neliek LV cietumā par stalkošanu.
07.09.2015 07:24 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tony, tu izklausies jocīga :-/
07.09.2015 08:03 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Besī visi tie - cawinja smukinjaaa :D caw ka iet.. un tie ,kas saka,ka vīrs tak nav skapis , pabīdīs malā :D
07.09.2015 08:06 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Piekrītu, ka normāli teksti, izņemot nr prasīšanu. Ko jūs gribat saņemt no nepazīstamiem puišiem? Šodien laiciņš foršs? Tavas acis tik zilas kā neaizmirstulītes? Es daudz labāk uztveru "čau, vēlies iepazīties?" nekā kaut kādus pārspīlētus dzejojumus vai tml. oriģinālos piebraucienus.
+++

Man arī tā šķiet lieka piekasīšanās.. Svarīgi jau ir, kā saruna attīstīsies..
Mans draugs, cik atceros, arī saraksti uzsāka neitrāli, tomēr tā mums izvērtās ļooooti gara un aizraujoša :D
07.09.2015 08:16 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Ļoti bieži saņemu gan gramatiski graujoši sarakstītus standarttekstus, gan puslīdz normālus sacerējums, gan dzeju :D Tā kā neesmu ieinteresēta iepazīties, tad vienkārši ignorēju un uzreiz izdzēšu.
07.09.2015 08:19 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu mans draugs pirmo vēstuli man uzrakstīja apmēram šādi :
"Žēl ka tie foršākie cilvēki dzīvo 100 km attālumā no manis" Es godīgi sakot vairs ar nevienu citu pēc tam negribēju runāt :D

Neciešu visus tos "'caw kā iet" tekstus. . Es godīgi sakot pat uz tādiem neatbildu.
07.09.2015 08:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!