Es negaidiju, ka TU dzersi alu

 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Teema piektdienas vakaram par ko neiespringt, tik parunaties.

Biezi , kad kkur eju izvelos kaa savu dzerienu-alu. Nav no tiem sieviskigakajiem dzerieniem, bet man kaa kartigai Latvietei garsho.

Tapec biezi nakas dzirdet "negaidiju, ka Tu dzersi alu".

Biezi vien tapec , ja esmu smukaa kleitaa balle izveleshos shampi vai gin un t laigan labpratak dzertu alinu.

Kaa ar Jums? Garsho/negarsaho? Dzerat arii balles kleitaas?

Varbut Jums ir kads steriotips par ko cilveki briinas? Piemeram aizrausanas atram mashinam utt
04.09.2015 20:22 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
Sievieteem jadzer kaut kas sievishkjigaaks

Vot šitas ir tas stulbais stereotips.
Es, piemēram, ciest nevaru visādus saldus dzērienus. Pat visādi medali, ķiršu ali man riebjas. Manuprāt, stulbi ir dzert to, kas negaršo, jo tas, lūk, ir sievišķīgāks.
08.09.2015 10:31 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Vēl neesmu atradusi alu, kas man garšotu un man visi ali garšo vienādi - rūgta dzira.
Kopā ar sprite, kaut kā varu sevī iedabūt.
08.09.2015 10:36 |
 
Reitings 31
Reģ: 16.09.2015
Alus negaršo un nedzeru nekad.

Par alkoholu runājot, varu izdzert daudz, tādēļ draugi parasti brīnās, ka ilgi turu, saglabājot loģisku prātu (lasīt - vismaz runāju loģiski).
16.09.2015 15:29 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
Par mani savukārt brīnās, ja ciemos vai saviesīgā pasākuma izvēlos nevis piedāvātos vīnu un šampi (kas tradicionāli vairāk skaitās sieviešu iecienīts mazgrādīgāis alkohols) bet gan konjaku, viskiju vai džinu. Pie tam dzeru mēreni un apdomīgi, par ko tālākk brīnās, ka vakara gaitā es pat iereibusi neizskatos )))
16.09.2015 15:40 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
bet gan konjaku, viskiju vai džinu.

Man tas pats. Reiz Jaunā gada svinībās bārmenis ilgi mani uzlūkoja ar pārsteigtu sejas izteiksmi, jo kamēr citas visu laiku sev pasūtīja šampanieti, es tikai viskiju. Pēc tam sasmējos, ka es savu viskiju mierīgi dzēru un izbaudīju vakaru, kamēr dāmas, kuras visu laiku dzēra šampi, jau pēc pāris glāzēm ķiķināja un līgojās. :D
16.09.2015 16:20 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu man nav tā, ka garšo. Dzert varu, bet tā, kompānijas pēc. Es alu dzeru kaut kādos āra pasākumos, vasaras vīkendos, kad negribu apreibt, jo es viņu fiziski vairāk par pus pudeli nevaru izdzert. Vairāku stundu laikā varbūt pudeli izdzeršu. Kaut gan man tieši piestāvētu būt alus-mīlei, ņemot vērā, ka neesmu nekāda sievišķīgā būtne.
Es esmu tieši saldo kokteiļu mīļotāja. Man garšos viss, kas negaršo pēc alkohola. :D Un salds baltvīns. Kaut kādos barčikos, klubos, restūzīšos, pasēdēšanās es dzeršu saldo baltvīnu, vodku ar dzērveņu sulu labi atšķaidītu, cosmi vai sex on the beach :D
16.09.2015 16:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!