Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši

 
Reitings 27
Reģ: 18.08.2015
Labvakar mazajā sestdienā (l)

Vēlējos pajautāt jums, kā ir vai jūsu vīrieši skatas uz citām, varbūt ne jūsu klātbūtn', bet varbūt atklāti ir pateicis? Man jau šķiet, ka tas ir tīri normāli, arī mēs- sievietes, reizēm novēršamies pieķerot skatāmies uz kādu vīrieti, pat ja esam aizņemtas. ;-)
21.08.2015 17:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Acīm jau nevar uzstādīt tādu filtru, kas redzes laukā atsijātu dzimumus, mainoties attiecību statusam.. (t)
21.08.2015 18:05 |
 
Reitings 27
Reģ: 18.08.2015
cormeum - reizēm gribētos, pat nerunājot tikai par vīriešiem, bet par sevi :-D
21.08.2015 18:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Skatīties jau nav nekas briesmīgs.. jautājums ir, kādas domas pavada līdzi skatienu :D
21.08.2015 18:10 |
 
Reitings 27
Reģ: 18.08.2015
cormeum - tajā momentā pat man liekas neviens neiedomājas, kādas domas tur galvā riņķo - tās vienkārši ir tādas uz sitienu, un tad tikai iedomājos - nē patiesībā nemaz to negribu :D
21.08.2015 18:13 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Neesmu pamaniijusi, ka manaa klaatbuutnee vinjsh ko taadu dariitu. Uz ko vinjsh skataas, kad neesmu klaat, protams, nezinu, bet taapeec cilveekam ir acis, lai skatiitos.

Par sevi es gan neteiktu, ka iipashii skatos uz citiem viirieshiem, t.i., skatos kaa uz vienkaarshi citaam dziivaam buutneem nevis iekaares objektiem.
21.08.2015 18:14 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Vīrieši skatās, novērtē kāda viņa ir un ja viņa ir pievilcīga - kāda viņa ir bez apģērba un kāda varētu būt gultā.
Tas notiek mazāk kā minūtes laikā un lielākoties paliek domās un fantāzijās
Varbūt es pārspīlēju, bet kaut kur līdzīgi tā ir.
Un nemaz viņa nav "jāapēd" ar skatienu, to var izdarīt neuzkrītoši, tā ka neviens nemana.
21.08.2015 18:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Dionysus, manuprāt tu stipri pārspīlē... :D Ikdienā var sastapt lielu daudzumu skaistu un pievilcīgu sieviešu - un, ja katrreiz vīrietim prātā nāktu doma novērtēt, kāda viņa ir bez apģērba un gultā - tad es teiktu, ka vīrietim ir smagas problēmas vai pubertāte... Domāju, ka viss vairāk vai mazāk aprobežojas ar zibenīgu acu uzmetienu un vienu domu, ka, o, šī ir forša! Tas arī viss - kur un kā tieši viņa ir forša, nez vai pietiek laika padomāt. Nu, protams, ne jau vienmēr, bet pārsvarā. Neizslēdzu domu, ka kādreiz vīrietis spēj aizdomāties gana tālu...
21.08.2015 18:50 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Mans kaut kādā sakarā pajokoja, ka es taču zinot, ka viņš fantazē par gandrīz visām sievietēm, ko ir redzējis (un reizēm arī tādām, ko nemaz nav) :-D Man tas netraucē.
Es arī ievēroju un kaut kādā ziņā "novērtēju" vīriešus, kas man šķiet izskatīgi vai citādi interesanti.
Manuprāt, būtu dīvaini, ja šādas lietas nepamanītu (nevis tikai pretējo dzimumu, bet gan jebko, kas izskatās vizuāli pievilcīgi).
21.08.2015 19:40 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus, manuprāt tu stipri pārspīlē... Ikdienā var sastapt lielu daudzumu skaistu un pievilcīgu sieviešu - un, ja katrreiz vīrietim prātā nāktu doma novērtēt, kāda viņa ir bez apģērba un gultā - tad es teiktu, ka vīrietim ir smagas problēmas vai pubertāte... Domāju, ka viss vairāk vai mazāk aprobežojas ar zibenīgu acu uzmetienu un vienu domu, ka, o, šī ir forša! Tas arī viss - kur un kā tieši viņa ir forša, nez vai pietiek laika padomāt. Nu, protams, ne jau vienmēr, bet pārsvarā. Neizslēdzu domu, ka kādreiz vīrietis spēj aizdomāties gana tālu...


Tas viss notiek automātiski viena mirklī. Normālam vīrietim ar labu potenci tā ir normāla lieta. Mēs taču nezinām visu kas notiek mūsu otrai pusei galvā. Varbūt kādai šķiet ka viņa to zin.
Domu un fantāziju pasaule ir tik plaša ka nekad nezināsi ko tavs tuvākais cilvēks doma attiecīgā brīdī.

Es kā vīrietis varu tomēr labāk spriest, ko vīrieši redz un domā par sievietēm. Visi protams nav vienādi, bet līdzīgi gan. Un ir lietas ko viņa mīļotā nekad neuzzinās, pat nenojautīs.
Un arī sievietēm ir savas domas un fantāzijas kas vīram/draugam nav zināmas.
Visi esam tikai cilvēki ar savu iekšējo pasauli.
21.08.2015 20:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits