Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Orientācija

 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Jūsuprāt, cik reāli ir tas, ka homoseksuāli orientēts vīrietis satiekas ar sievieti, lai viņam tā kalpotu kā aizsegs. Filmās jau tā notiek regulāri, bet kā ir realitātē? Varbūt kāda zina gadījumu no dzīves un var padalīties?
19.08.2015 23:19 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
kam tas vajadziigs vinjam? man liekas, muusdienaas tas nav aktuaali
19.08.2015 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, tā daudzi dara.

Kaut kur vienà žurnālā lasīju interviju, kur vīrietis stāstīja, tā nebija atklāta intervija darba dēļ. Viņš beigās pameta sievu un bērnus. Un turpināja ar vīrieti.
19.08.2015 23:27 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Man ģimenē ir pretēja situācija - homoseksuāla sieviete pusi mūža nodzīvoja ar vīrieti, dzemdēja bērnus un tikai pirms kādiem 10 gadiem (kad jau sen bija ar vīru šķīrusies "citu iemeslu dēļ") sāka dzīvot kopā ar kādu dāmu. Man liekas jauki, ka tomēr uzdrošinājās "iziet no skapja".
19.08.2015 23:29 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nezinu. Es varētu iedomāties, ka tā dara, piemēram, politiķi vai slavenības. Vai varbūt ļoti ticīgi cilvēki spēlē teātri ģimenei. Es zinu vīrieti, kas bija precējies, bet vēlāk izšķīrās un sāka atklāti tikties ar vīriešiem. Nezinu visu stāstu detaļās, bet viņa ir ļoti reliģioza un viņš laikam arī tajā laikā bija.
19.08.2015 23:31 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Pieņemsim, ka heteroseksuāli orientētam vīrietim ir homoseksuāls, vienkārši draugs un abi pavada samērā daudz laika kopā, bet it kā nekas cits neliecina, ka otrs arī būtu homoseksuāls. Cik liela varbūtība, ka tā tomēr nav vienkārši draudzība?
19.08.2015 23:35 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Dzīvē neesmu saskārusies ar šādiem gadījumiem, bet man jau liekas, ka daļa tā varētu darīt, jo gluži vienkārši nav vēl gatavi Latvijā iznākt no tā skapja.
19.08.2015 23:35 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Pieņemsim, ka heteroseksuāli orientētam vīrietim ir homoseksuāls, vienkārši draugs un abi pavada samērā daudz laika kopā, bet it kā nekas cits neliecina, ka otrs arī būtu homoseksuāls. Cik liela varbūtība, ka tā tomēr nav vienkārši draudzība?

Nu, ir jau arī biseksuāli cilvēki, neaizmirsīsim. :)
19.08.2015 23:39 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Rubyy, te nu tev jārunā ar pašu puisi. Es gan nemestu tādu šaubu ēnu. Ir normāli,ka vīrietim ir draugi vīrieši,neatkarīgi no dzimuma. :D
19.08.2015 23:39 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Dzīvē neesmu saskārusies ar šādiem gadījumiem, bet man jau liekas, ka daļa tā varētu darīt, jo gluži vienkārši nav vēl gatavi Latvijā iznākt no tā skapja.

++
Latvijā ir ļoti homofoba sabiedrība, tai pat laikā aizdomīgi maz zināmu homoseksuālu cilvēku - ja uzskata, ka vismaz 10% sabiedrības ir homoseksuāla, tad vismaz manu paziņu lokā nu noteikti katrs 10 cilvēks nav tāds, pat ne katrs 30.
19.08.2015 23:41 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Nu, ir jau arī biseksuāli cilvēki, neaizmirsīsim.


Es par to pašu iedomājos. hmm, esmu apjukusi vai vienkārši par daudz aizdomājos par to visu.
19.08.2015 23:41 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Zinu divus tādus vīriešu un vienu sievieti. Noteikti vēl kādu, par kuru nemaz nenojaušu. Tā diemžēl ir ierasta prakse.
19.08.2015 23:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tādi ir gan precēti pāri, gan arī neprecēti.. Filmas jau smeļ iedvesmu no realitātes :)
20.08.2015 00:57 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Man ir pazīstami vairāki, gan tepat LV, gan arī ārpus un, ja godīgi, Latvijas sabiedrība tiešām ir izteikti homofoba, - ļoti nievājoša attieksme, visādi stereptipi un tml., kāds tur brīnums, ka daudzi to cenšas slēpt, daži gan atzīst, ka ir biseksuāli un tā laikam mūsu sabiedrībā ir labāk/vienkāršāk, lai piepildītu pārāk konservatīvo "normas", bet vismaz viens man zināmais biseksuālis tomēr tiekas ar puišiem vairāk, viņš gan ir diezgan brīvdomīgs un tā kā mazliet, teiksmim, blogo, tad pēc viņa ierakstiem spriežot, - nu nav viņu LV maz, ir pietiekami daudz.
Bet visvairāk mani šokē, kad kāds pasaka, - par homoseksuāli var tā vienkārši kļūt, vai vēl labāk - sievietes pie tā ir vainīgas - nesen pat vienā paziņu diskusijā šo apspriedām un šādas pat vārsmas dzirdēju - jāsaka, mazliet nožēljami, ka tā domā, - jā, varbūt šādas idejas dažkārt kultivē paši pārstāvji - varbūt, lai "izejot no skapja" nesāpinātu kādu no pretējā dzimuma (tas par to pēkšņo kļūšanu), tā apgalvojot, bet realitātē neviens tā vienkārši par homoseksuāli nekļūst un man ir žēl, ja mūsu sabiedrībā tā kāds uzskata, vairāk uz rietumiem dzīvojot, neviens ko tik apsurdu pat nepaspriestu.
20.08.2015 01:10 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Bet visvairāk mani šokē, kad kāds pasaka, - par homoseksuāli var tā vienkārši kļūt

Bieži esmu dzirdējusi arī to, ka homoseksuālisms ir slimība un tie cilvēki ir vainīgi pie tā, ka neiet ārstēties.
Man pašai nav zināms neviens homoseksuāls cilvēks, pazīstu biseksuālus cilvēkus, taču es pat nebūtu pārsteigta, ja pēkšņi kāds no draugiem paziņotu, ka ir homoseksuāls, jo, diemžēl, kā jau meitenes minēja, Latvijas sabiedrībā valda izteikta homofobija, mēs vēl neesam izauguši līdz tam līmenim, kad netiesājam otru pēc tā seksuālās orientācijas, tāpēc es nemaz nebūtu pārsteigta par to, ka ir daudz homoseksuālu cilvēku, kuri savu it kā nepareizo orientāciju slēpj dažādos veidos.
20.08.2015 01:58 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
heteroseksuāli orientētam vīrietim ir homoseksuāls, vienkārši draugs un abi pavada samērā daudz laika kopā, bet it kā nekas cits neliecina, ka otrs arī būtu homoseksuāls. Cik liela varbūtība, ka tā tomēr nav vienkārši draudzība?
Un, ja par to draugu nezinātu, ka viņš homoseksuāls (abi būtu tradicionāli orientēti labi čomi), tad arī tā prātotu, kāda iespējamība, ka abi slēptie geji? :D Nemeklē problēmas, kur to nav.
20.08.2015 06:34 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
Ir man ļoti spilgts piemērs no dzīves- gadus 7 atpakaļ darbā iepazinos ar čali- manierīgs, kopts, vienmēr modīgi saģērbts. Kā arī domāju- izrādījās gejs, ko arī neslēpa no apkārtējiem. Tā nu sanāca, ka sadraudzējāmies, uzticējām viens otram daudz kā personīga,utt. Tad es pārvācos un nomainīju darbu, līdz ar to tikāmies arvien retāk līdz pārstājām kontaktēties vispār. Tad pāris gadus atpakaļ nejauši satikāmies uz ielas, sākām runāties- šis izrādās ir "visu sapratis" un aprecējies, ir bērns. Nu nezinu, cik viņš tajās attiecībās ir laimīgs, neticu ka orientāciju ir tik viegli nomainīt kā zeķes. Man tas šķiet dīvaini, jo mūsdienās arī šeit Latvijā geji pa lielam tomēr tiek pieņemti līdz ar to slēpties dibinot ģimeni īst vajadzības nav.
20.08.2015 07:57 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Mani pārsteidz tas, ka daudzas uzskata, ja kopts un sakarīgs, tātad gejs. Ja vēl aprecējies un ir bērns, tātad, slēptais gejs. Kur loģika? Protams, ir tādi, kas labāk dzīvo "normālu" dzīvi, bet nevajag visus mest vienā maisā. Pēdējā laikā tomēr šie vīrieši palēnām sāk atraisīties. Pirms gada es savā news feed facebook neredzēju nevienu geju pāri, bet tagad tas ir savādāk, un tas notiek Latvijā.
20.08.2015 08:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits