Neplānoti stāvoklī

 
Reitings 21
Reģ: 13.12.2010
Sveikas,

situācija ne man pirmajai tāda, bet, tas nemaina to, ka gribās parunāties.

Nesen uzzināju, ka esmu stāvoklī, pilnīgi un galīgi neplānoti. Lietoju tabletes, lai nepaliktu stāvoklī, bet, tās acīmredzot nav nostrādājušas.
Ar draugu dzīvojam kopā kopš ziemas. Mūsu attiecības ir vēl attīstības procesā, bet, jau pieteicies bērns. Nezinu ko darīt. Runāju ar draugu nav ne noraidošs, ne arī pozitīvs.

Meitenes, kurām tā ir šāda pieredze, kāda bija Jūsu reakcija? Jūsu stāsts?

Paldies.
17.08.2015 11:08 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Vilionata,var padalīties par tām neizārstētajām problēmam? :)
17.08.2015 11:44 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
popinsa tu esi kopā ar to vīrieti ne mēs, jums ir jāapsēžas un jāizrunājas, vīrietis neiznēsā bērnu, uz viņa pleciem praktiski nav nekas, arī no materiālās atbildības bieži vīrieši izvairās, tādēļ nevari būt pārliecināta ne par vienu, bet uz tevi gulsies atbildība visu dzīvi, izstāsti ko jūti, adpomā, aizej pie savas ginekoloģes un izstāsti situāciju, viņa tev pastāstīs par nākotnes riskiem. Briesmīgākais dzīvē ir nevis negaidīts bērniņš, bet tas ka tu nekad nevari būt par māti ar cilvēku kas no sirds tevi mīlēs un cienīs.
17.08.2015 11:45 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es gan nenorakstītu vīrieti tikai tāpēc, ka viņš nepaukšķina plaukstiņas un nelec gaisā no prieka. Bērniņš ir neplānots un pēkšņs notikums. Vīrietim ir tas vecums, ka cerams ir arī saprāts parādījies un viņš saprot, ka bērns - tā ir atbildība. Bet piekrītu meitenēm, ka tev ir jāapsver iespēju audzināt bērnu vienai un vai tu to gribi.
17.08.2015 11:45 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Mums tagad ir tāda situācija - tabletes lietoju 5 gadus, bet pieteicās bēbuks. Ko darīt, pieņēmām situāciju tādu, kāda viņa ir un esam ļoti laimīgi. Vienīgi mums attiecības ir 6 gadus un tāpat agru vai vēlu tas notiktu. Doma par abortu vispār netika pieļauta. Draugs pieņēma ļoti labi, tagad ir priecīgs un bučo punci, liekas, ka jau daudz kas ir mainījies. Izvērtē, vai tas ir tas, ko tu vēlies.
Doma ir jāpieņem tev, bet es piekritīšu teika_spolīte teiktajam.
17.08.2015 11:46 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
ctn bērns tā ir Dāvana, ir sievietes kurām ir viegli kļūt par māmiņām, bet ir sievietes kurām dzīve uz visiem laikiem atņem šo iespēju. Nevēlos strīdēties, bet man ir 3 sievietes pazīstamas, kas nekad dzīvē vairs nevar kļūt par māmiņām savu jaunības kļūdu dēļ un neārstēto problēmu dēļ, viena ir paņēmusi adopcijā mazulīti, bet tas nav un nekad nebūs tas. Visas ļoti pārdzīvo, jo iznēsāt pašai savu mazulīti ir pilnīgi citādi, kā adoptēt bērniņu kura vecāki bieži vien ir bomži, nākuši no nelabvēlīgiem apstākļiem, narkotikas un alkohols un bērnu namu traumām, kas bieži atstāj sekas nākotnē.


Tad tikai savs bērns ir dāvana?
Sievietei ir izvēle kļūt par māti vai nē, nevienam no malas nav tiesības ne izdarīt uz sievieti spiedienu, ne citādi ietekmēt. Arī ar gaudojošām runām, ka citas vilcenes nevar palikt grūtas.
17.08.2015 11:46 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Autore, tu vispār vēlies bērnus kā tādus?
17.08.2015 11:47 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Bērniņš ir neplānots un pēkšņs notikums. Vīrietim ir tas vecums, ka cerams ir arī saprāts parādījies un viņš saprot, ka bērns - tā ir atbildība. Bet piekrītu meitenēm, ka tev ir jāapsver iespēju audzināt bērnu vienai un vai tu to gribi.

++
Ja vīrietim ir jau bērns, viņš lieliski zina,ko tas nozīmē. Man liekas,ka katrai sievietei,kam piesakās mazulis- plānots, neplānots un viņa to grib paturēt, ir jāpadomā - kā būtu,ja vīrietis izčabētu - vienalga kāda iemesla pēc..un ir jāapsver doma - a, ko tad? 27 gados es noteikti neapsvērtu domu par abortu. Tev ir bailes no nākotnes, no pārmaiņām tavā dzīvē...
Man liekas,ka visas sievietes, grūtniecības laikā kaut uz reizi ir iedomājušās par to kā būs...
Vīrietis noteikti negrib tev pateikt - ej, taisi abortu! tāpat kā viņš negrib tev pateikt - paturi bērnu,ja tu to negribi. Viņš atstāj izvēli tavā ziņā, bet es nenorakstītu viņu uzreiz.
17.08.2015 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Mums arii pieteicaas neplaanots beebis.Protams,mees bijaam runaajushi par nakotni un par beerniem.Bet taa nu sanaaca,ka bebis pats izleema,kad paraadiities muusu dziivee.Man no saakuma bija shoks,viirietim arii bija...Bet mums pat domas nebija par abortu,un tagad briizhiem liekas,ka viirietis par sho notikumu ir prieciigaaks par mani.Lai gan kaadu laiku vinjsh arii nesita plaukstas un neleekaaja no prieka. Dod laiku savam viirietim apdomaaties,salikt visu pa plauktinijiem.Un viss nokaartosies.;-)
17.08.2015 12:01 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Man ir otrādi.Manējais vienmēr ir starā,ja liek nojaust,ka varbūt esmu stāvokli,bet ja izrādās neesmu tad viņš sabēdājās.Man nav tā,ka negribu.Gribas ļoti,bet gribas pabeigt augstskolu un pakāpties mazliet karjerā. :)
17.08.2015 12:04 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Mums līdzīgi kā Ketrinai...Manējais jau kādus 3 - 4 gadus runā par mazo, bet tā kā nejūtos gatava...Kaut gan ņemot vērā to, cik bailīga es esmu, tad līdz galam gatava nebūšu nekad :D Šobrīd ir tā, ka izsargājamies, bet, ja "iekritīsim", tad arī būs forši, jo man nebūs vairs kur sprukt! :D
Bet vispār es esmu no tiem cilvēkiem, kas tic,ka viss notiek tad, kad tam jānotiek.Ja šo gadu laikā vēl neesam tikuši pie bērniņa, tad varbūt vēl nav mūsu laiks :)
Man ir draudzene, kura nedēļu atpakaļ apprecējās un oktobrī pasaulē nāks mazulītis. Ar vīru viņa iepzinās pirms nepilna gada. Tā kā! :) Un, jā, viņa beidzot izskatās ļoti, ļoti laimīga! (l)
17.08.2015 12:14 |
 
Reitings 499
Reģ: 26.07.2015
Dievs deva tev dāvanu , nejau izvēli.
Viss lielākie plusi, piekrītu šim! Kā nekā , NE visiem ir dota iespēja kļūt par vecākiem. Ja reiz lietojot tabletes paliki stāvoklī, tad tam tā IR jābūt. ;-) Un tas nozīmē, ka ir īstais laiks. ;-)
17.08.2015 12:21 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Kad ieminējos, par abortu, jo tiešām esmu apjukusi, viņš teica, ka tas ir sievietes lēmums, bet neko neuzspieda.

Cik vīrišķīgi no 32 gadus veca vīrieša puses. (t)
Loģiski, ka tev bērns jāpatur. Ja nav nekādu finansiālu šķēršļu un vispār kādreiz bērnus vēlies, tad neredzu tev citu iespēju nemaz! Tagad taisīsi abortu, bet pēc 2 gadiem taisīsi bērnu?
17.08.2015 12:21 |
 
Reitings 499
Reģ: 26.07.2015
Grūtniecība ir viens, bet kad piedzimst, tu ieraugi un turi, un auklē - pavisam kas cits!
++++
17.08.2015 12:22 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
27 gados apsvērt abortu jau vien neliecina neko labu.
17.08.2015 12:35 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Esmu bieži domājusi, ko darītu, ja man tā notiktu.
Ja Tu esi pabeigusi studijas, vai cita veida mācības vai esi iekārtojusies jau darbā, ir līdzekļi, dzīvoklis....tas es paturētu mazo neskatoties uz to vai vīrietis paliks vai nē.
17.08.2015 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Bērniņš, tā ir laime :-) Dieviņš tiešām tev iedevis lielu dāvanu:-)
Man draudzenei bija līdzīga situācija, arī par vīrieti nebija pārliecināta, neilgi tikās, taču viņa pieņēma lēmumu bērniņu paturēt, tagad tik superīga ģimenīte, mazais rakaris aug griezdamies un attiecības vecāku starpā izveidojās mīlestības pilnas (l)
17.08.2015 12:56 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
ES biju tavā vietā. Tikai ar puisi tikos vēl īsāku laiku, arī iegāza tabletes. ;)
Puisis bija sajūsmā, kad uzzināja jaunumus. Sākumā pati nespēju pieņemt faktu, ka dzīve mainīsies, jo biju pieradusi rūpēties tikai par sevi. Nu neko, lai kā tobrīd šaubījos un apsvēru dažādas iespējas, esmu neizsakāmi laimīga, ka mazā nakšana pasaulē nu jau nav aiz kalniem, un ka pieņemu lēmumu viņu paturēt.
Protams, lēmums ir tavā un tava puiša ziņā, tomēr, piekrītu meitenēm, kuras apgalvo, ka bērniņs ir davana. :)
17.08.2015 13:10 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Palasīju tālākos komentārus un man ir vēl viena doma. Vīrietim jau ir viens bērns un neizdevušās attiecības pagātnē. Pilnīgi iespējams, ka viņš baidās no pagātnes atkārtošanās un viņu attur tikai negatīvā pieredze? Manam vīram arī ir 7gadīga meita un ļoti sāpīgas, mokošas attiecības ar meitiņas māti pagātnē. Kad paliku stāvoklī, tad vīrs ļoti priecājās, bija laimīgs, bet tā skumji novilka "pēc dzemdībām jau viss mainīsies". Tagad viņš redz, ka viss ir citādāk nekā pirmajā reizē un bērns mūs ir satuvinājis, vīrs ir nomierinājies un patiesi laimīgs.
17.08.2015 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
meita pieteicās, kad bijām pazīstami 9mēn. Abi bērniņi nebija plānoti, bet nevienā brīdī nenožēloju, tā pat arī nevienā brīdī neaizdomājos par abortu un tagad ar diviem man vēl nav 27
17.08.2015 13:30 |
 
Reitings 21
Reģ: 13.12.2010
Paldies visām par atbildēm.

Protams, ka izvēle paliek manās rokās. Es nezinu vai reāli būtu spējīga veikt abortu, tas drīzāk domu līmenī.

Kāda no Jums jautāja, vai vispār gribu bērnus, gribu- jā, tikai nebiju domājusi par tiem, tik tuvā nākotnē.

Lollipop♡ Arī es iedomājos par šo, ka iespējams, viņš salīdzina ar savām iepriekšējām attiecībām, kuras īsti neizdevās, pietam, toreiz viņi bērnu plānoja un bija precēti, bet dzīve iegriezās tā, ka kā ģimene viņi nepalika. Un, lai cik būtu dīvaini, arī viņš teica frāzi, ka "Pēc dzemdībām viss mainīsies."



Laikam jau taisnība ir, ka nav man vairs 20 gadu, kad plāni par bērnu ir tālā nākotnē, jāapzinās realitāte.

Ar finansēm un visu sadzīvisko pusi viss ir kārtībā, mums ir ģimenes uzņēmums, tā kā bez darba un naudas nepalikšu.
17.08.2015 14:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits