Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

not my cup of tea

 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Labrīt meitenes,

Gribējās paklausīties varbūt kādus nu ne gluži veiksmes, bet tādus, cik neierasti man, iemīlēšanās stāstus. |-)

Šobrīd arī esmu randiņu periodā ar vienu vīrieti. Nu cik nu randiņi, tādi netradicionālie. Jo iepazināmies principā kopīgo ūdens sporta interešu dēļ. Tajā mirklī domāju, jā, ļoti simpātisks, foršs, bet nu priekš manis? No no nooo. Tad nu tā arī kopā laiku pavadam, sports, izklaides. Plus garās vakara sarunas. Nu kaut kā man pašu viņš ir tik ļoti ieinteresējis, bet visu laiku tā mūžīgā doma galvā, ka viņš nav mans tips, mēs kopā droši vien izskatītos dīvaini. Izskata ziņā viņš ir pilnīgs pretstats manai gaumei. Laikam jau raksturs pievelk, pat nezinu, bet es neatceros, kad man ir bijis kāds par kuru ir jādomā ir tik daudz un bieži.

Tad nu beidzot viņš mani arī uzaicināja un nedaudz tradicionālāku, pat banālāku randiņu un es sāku bremzēt. Kas man tie par iekšējiem aizspriedumie, principiem, kuriem netieku pāri? Tā kā pusaudze nu.

Jūsu vīrieši ir jūsu izsapņotais vīrieša ideāls? Vai vismaz sākot tikties viņi bija jūsu gaumē / tips (nezinu vai pareizais vārds)?
17.08.2015 10:08 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Jūsu vīrieši ir jūsu izsapņotais vīrieša ideāls? Vai vismaz sākot tikties viņi bija jūsu gaumē / tips (nezinu vai pareizais vārds)?


Vīrs un mana lielā mīlestība ir pilnīgs pretstats manam vīriešu tipam. Pirms sākām satikties, es biju nedaudz ieķērusies vīrietī, kas bija mans mr.ideālais. Bet viss beidzās, jo man apnika skriet viņam pakaļ un uzprasīties. Tad satiku mīļumu un sākumā nodomāju - nekas jau tur jēdzīgs nebūs, bet izklaidēties taču var. Tomēr, kad ieskatījos viņa mīļajās, siltajās acīs un viņš pasmaidīja ar savām vaigu bedrītēm, tad nodomāju - pie velna to manu tipu!(l)(l)(l)(l)(l)
17.08.2015 10:17 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Izskatās, ka tev viņš interesē kā tikai draugs, ne vīrietis. Citādi, saņemot uzaicinājumu uz randiņu, bremzēšanas vietā būtu 10cm virs zemes.
17.08.2015 10:21 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Tomēr, kad ieskatījos viņa mīļajās, siltajās acīs un viņš pasmaidīja ar savām vaigu bedrītēm, tad nodomāju - pie velna to manu tipu!


:-):-)(l) Tā laikam ir tā slavenā iemīlēšanās, kad ir pie velna visu :)

Man ir diezgan līdzīgi, kaut kur kalna malā vēl stāv viens pajols, kurš bojā manu samdzeņu sistēmu.
17.08.2015 10:22 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Laikam esmu jocīga, bet man nav mana vīriešu tipa. Nu nav. Man patīk tik ļoti dažāda izskata un rakstura vīrieši.. Es varētu pateikt, kas man nepatīk, bet nu patīk kategorija ir ļoti plaša, tāpēc tas nav nekad traucējis iepazīties.
Vienkārši ja nav, tad nav, ja ir- tad ir, un tur nekādas tipošanas pie vainas nevar likt.
17.08.2015 10:23 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Citādi, saņemot uzaicinājumu uz randiņu, bremzēšanas vietā būtu 10cm virs zemes.


Es esmu. Es pat nedomājot pateicu - protams. Varbūt ne 10cm, bet 5cm sanāk :)
Mēģinu saprast, kapēc man viņš tik ļoti interesē un vai ir jēga mocīt sevi, ka beigās savu principu dēļ sāpināsu sevi un viņu tikai dēļ tā, ka mēs kopā izskatamies dīvaini. Es nezinu arī kapēc man tas ir tik svarīgi, bet to domu pagaidām nevaru izdabūt no galvas.
17.08.2015 10:25 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Nu kādā ziņā kopā izskatāties dīvaini?
17.08.2015 10:28 |
 
Reitings 541
Reģ: 15.02.2009
Te ir kaut kas ļoti neloģisks. Kā var būt tā, ka tik daudz par vīrieti jādomā, bet tad, kad aicina uz randiņu, sākas bremzēšana?
Ja jau jādomā par otru cilvēku, tad tas nozīmē, ka patīk. Un, ja patīk, tad uz randiņiem noteikti gribas iet ar konkrēto cilvēku.
Izskatās, ka Tu pati nesaproti, kas ar Tevi notiek...
17.08.2015 10:31 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man nav baigi izsapņoto tēlu bijuši, bet parasti man kaut kas veidojies vai esmu bijusi kopā ar tādiem ar kuriem pirms tam nebiji domājusi, ka vispār būsim kopā, bet nu beigās ar kaut ko tomēr viņi mani iekarojuši.

Tāpēc es uzskatu, ka jāļaujās un savi aizspriedumi jānoliek malā, lai nepalaistu garām savu labāko vīrieti tikai tāpēc, ka kaut kas galvā nereāls izdomāts. ;)

un man kā lāsts ir tas, ka ļoti patīk dejot, bet neviens nav mācējis dejot ar ko esmu bīdījusies vai bijusi kopā. :D
17.08.2015 10:32 |
 
10 gadi
Reitings 6199
Reģ: 01.04.2009
Man nekad nav bijis kaut kāds izsapņotais ideāls. Kad biju jaunāka, protams, puisī svarīgāks bija izskats un kā kopā izskatīsimies, kaut kas tāds vairāk ārējs. Tagad svarīga ir attieksme pret mani, kopīgas intereses, līdzīgas dzīves vērtības utt. Izskatam, protams, arī jāpatīk, bet uzķer jau šarms, izturēšanās, kad sākumā jūtu - uzrunā manu sirdi vai nē :) Kā ar pašreizējo draugu - jau pirmajā randiņā jutu emocionālu komfortu kopā ar viņu, negribēju šķirties, kad mani atveda mājās.
17.08.2015 10:34 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Jūsu vīrieši ir jūsu izsapņotais vīrieša ideāls? Vai vismaz sākot tikties viņi bija jūsu gaumē / tips (nezinu vai pareizais vārds)?


Mans tagadējais draugs nav mans izsapņotais ideāls, jo ir diezgan pretējs tam, uz ko tēmēju un ko meklēju :-P bet viņš bija sliktais puisis un ar to man pietika, lai pazaudētu galvu :-D sākumā tikāmies kā draugi, bet kaut kā es galīgi ielīmējos viņā un jā...bija vienalga par to vai viņš ir vai nav mans tips, patika un viss (l)
17.08.2015 10:39 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Man ar nav konkrēts vīriešu tips. Visi vīrieši, ar ko esmu bijusi attiecībās ir atšķirīgi gan izskatā, gan raksturā. Vienīgais kopīgais - gudri, ar humora izjūtu :D

Ja Tevi attur vienīgi tas, ka nav tavs tips un kopā (tavā galvā) j'[us izskatāties dīvaini, tad es teiktu, ka tas nav šķērslis, lai veidotu attiecības. Cita lieta, ja viņš tevi nemaz neinteresē kā vīrietis.
17.08.2015 10:39 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Nu kādā ziņā kopā izskatāties dīvaini?


Nezinu, esam viena garuma, viņš ir smalkas miesasbūves, sportisks, bet pasmalks, es esmu sieviete ar formām, man šķiet, ka izskatos lielāka par viņu :D viņam ir kaut kas no hipstera stila, zinu, ka viņam patīk siveites kleitās, svārkos. Man patīk bikses un kaut kas no vīrišķā stila sev. Kaut kā tas viss neiet kopā manuprāt, bet nu tās jau ir galvā - tīņu problēmas.

sākas bremzēšana?


Bremzēšana sākas nedaudz galvā. Sāku aizdomāties par tālu..

Izskatās, ka Tu pati nesaproti, kas ar Tevi notiek...


Loģiski, ka nesaprotu. Tapēc arī tik daudz domāju, cik nevajadzētu. Cenšos pretoties jūtām un tā.
17.08.2015 10:42 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Tāpēc es uzskatu, ka jāļaujās un savi aizspriedumi jānoliek malā, lai nepalaistu garām savu labāko vīrieti tikai tāpēc, ka kaut kas galvā nereāls izdomāts.


Es šobrīd cenšos pie šī arī turēties :)
17.08.2015 10:43 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Kad sāku satikties ar savu draugu, man nebija ne mazākās nojausmas, ka es kādreiz tik ļoti viņā varētu iemīlēties, jo vispār nezināju, ka var nu tik ļoti :)
Laikam jā, vairāk atbilda manam izsapņotajam nekā neatbilda, bet jo vairāk viņu iepazīstu ikdienā, sadzīvē, jo vairāk saprotu, ka man līdz šim nebija ne jausmas, kas ir tas, ko es meklēju otrā cilvēkā - bet tagad man ir tieši tas, kas man vajadzīgs. Esmu laimīga, un novērtēju katru dienu, ka mana otra pusīte ir tik lielisks un ka man ir tik ļoti paveicies.
17.08.2015 10:44 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Cik daudz laimīgu stāstu :)

Paldies, katram tomēr savādāk, bet man to visu laikam vajadzēja dzirdēt, lai sev uzšautu un sāktu domāt loģiski, ka man galvā ir kaut kādu pusaudžu putns.
Es tiešām ceru, ka man tas putns nositīsies un viss notiks tā kā izskatās, ka varētu notikt |-)
17.08.2015 10:54 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
zinu, ka viņam patīk siveites kleitās, svārkos.


Viņam patīc TU.
17.08.2015 10:55 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nu un, ka viņš tievs, bet tu ar formām? Varbūt viņa paradumu iespaidā zaudēsi formas un būsi tāda, kā viņš? Un vai tad tev grūti uzvilkt kādu kleitu viņam par prieku? Nemeklē problēmas, kur to nav.
17.08.2015 11:03 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Es nekad neesmu iztēlojusies kādu ideālu, man tāda ideāla nav, bet es skaidri zināju ko es nevēlos attiecībās un ko vēlos, tāpat vizuālajai pievilcībai bija ir nozīme.
Mans mīļotais cilvēks tika ieraudzīts kādā pasākumā, un neatstāja manu prātu, viņa raksturu, pagātni nebiju iepazinusi, tikai redzējusi izskatu. Un raksturs un domāšana izrādījās labāka kādu vēlējos, tā kā pati biju koncentrējusies uz sevi vairāk, biju apdedzinājusies, tādēļ piesardzīga un apdomīga, tad mans tikko satiktais vīrietis bija konkrēts, vīrietis ar nopietniem nolūkiem, brīnos ka nebija nocopēts jau, jo viņš vēlējās ģimeni, attiecības un sievietes pa gaisu neinteresēja :-)
17.08.2015 11:04 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
zinu, ka viņam patīk siveites kleitās, svārkos.


Viņam patīc TU.


taisnība :D:-)

Zinu, ka manējam arī patīk cacīgas, tievas un visādi citādi princesīga paskata meitenes... bet viņš ir kopā ar mani, lai gan es nespēju sev savilkt paralēles ar tādām, kas ir viņa gaumē :-D
17.08.2015 11:06 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Nu un, ka viņš tievs, bet tu ar formām? Varbūt viņa paradumu iespaidā zaudēsi formas un būsi tāda, kā viņš? Un vai tad tev grūti uzvilkt kādu kleitu viņam par prieku? Nemeklē problēmas, kur to nav.


Es esmu tieva, viss ok. Tikai masīvāka vizuāli. Un galu galā, es valkāju kleitas ejot ar viņu tikties, tieši viņam par prieku :)

Viņam patīc TU.


Viss, viss jums taisnība. Meklēju problēmas kuru nav. Es viņam patīku, man viņš. (l) jābauda sākuma maģija, kamēr var :)
17.08.2015 11:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits