Kāpēc jābloķē? :D

 
Reitings 137
Reģ: 01.10.2014
1. seksuālā pieredze bija ar nevis kādu, ko mīlu, bet kādu kurš bija ar seksīgu augumu un, kuru iepazināmies internetā. Tāpēc, ka negribēju 1. reizi ar kādu, kurā esmu samīlējusies līdz ausīm. Man likās, ka tāpat mani pametīs un ja es būšu tik, tik ļoti samīlējusies, vienkārši vairs nespēšu normāli funkcionēt. Tāpēc nu tāds meitenei neierastāks lēmums. Tomēr arī saprasties mēs varējām ļoti labi ar viņu. Daudz tikšanos "tāpat" nebija pirms reāli nonācām līdz gultai. Viņš bija tāds tips - kačājās, profesionāls sīrupa lējējs ausīs, nu mācēja runāt tā lai pierunātu izdarīt, ko viņš vēlas. Taču viņš mani izmantoja tikai kā pats vēlējās un es savukārt 1. partnerim biju pārāk kautrīga, lai uzstādītu savus ultimātus vai censtos ar varu ko izdarīt pa savam, tāpēc pakļāvos, bet man tas sāka nepatikt un apnikt. Pārtraucām tikties. Viņš arī palika nedaudz vēsāks, taču laiku pa laikam - pēc mēneša, ik pēc dažiem mēnešiem uzrakstīja. Vienmēr savā "copētāja" manierē. Man gan tiešām ar laiku vairs neinteresēja viņa ķermenis un nepavilkos uz viņa tekstiem. Tā nu biju vēsa un ja nu šis ierunājās par vēlmi tikties ar mani - atteicu, atteicu un atteicu. Pa vidam gan, lai pakaitinātu viņu 1x biju parādījusies viņam apakšveļā, lai vienkārši paceltu sev pašapziņu un viņš pajūsmotu.
Tāpat pa vidam man bija cits vīrietis, taču ar to nekas nopients neizdevās. Tomēr tam 1. atkal gribējās pastāstīt, ka tikos ar krutu vīrieti, liekot saprast, ka finansiāli šis 2. varēja atļauties visu, ko vēlētos, taču atklāju, ka viņš meloja un vairs netiekamies. 1. uz to nereaģēja. Vai nu viņu tas aizvainoja, ka viņš tam neatbilst vai nu vienkārši bija vienalga par to.
Tā vietā vienu vakaru vienkārši piedāvāja atkal satikties. Atkal ar saviem sīrup-humora tekstiņiem "Gribu tikai pārliecināties vai neesi izaugusi, kļuvusi prātīgāka un vai neesmu gatavs tevi bildināt"Atteicu. Tā nu šis atvadījās. Es tikai atbildēju - veiksmi atrodot citu šim vakaram! Viņš atbildēja - 3 jau ir rindā, neuztraucies ;) Un nobloķēja mani. KĀPĒC? :D
08.08.2015 13:00 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
briest "gatavs bildināt" attiecībā uz četrām vecenēm
Manuprāt, pēc konteksta vajadzētu būt vairāk kā skaidram, ka tas bija joks (ja reiz abiem nemaz nav attiecību tajā brīdī, tikai ik pa laikam sarakstās).
16.08.2015 17:42 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Abi labi :-D Domāju, ka nobloķēja, jo vairs nepavelcies uz viņa iegribàm. Priekškam lieki tēret laiku uz to ko nevar dabūt, ja ir vieglāk dabūnamas? Gan jau vina ego nevar tevi izturēt :-D Vai nu uzskata tevi par kkadu pustraku muļķīti. Kàda gan vairs tam nozīme. Varbut sāc piedomat pie savas uzvedibas un atradīsi normàlu virieti, ar kuru izveidot nopienas attiecibas.Tomèr labak nekā metāties no viena pie otra, atdodot katram daļiņu sevis.Tas iztukšos un viņi to nenovērtes. Bet tas kam būsi vienigà un svarīgakā, to novērtēs.;-)
16.08.2015 18:19 |
 
Reitings 137
Reģ: 01.10.2014
Nezinu kāpēc domājat, ka esmu iedomīga un domāju, ka esmu baigā skaistule. Tā galīgi nav! Viņš vienkārši neizturējās pret mani labi, izmantoja seksam, kad iegribējās, pēc tam es nedaudz paķircināju ja reiz rakstīja, turklāt arī viņš citreiz te uzrakstīja, es atbildu, te vairs pats neatbild. Nu maksimāli bērnišķīgi un nenopietni. Es tikai automātiski reaģēju ar tādu kā atspēlēšanos.

Kamēr nevienu nopietnu attiecību nav, tikai flirts, tikmēr neredzu neko ārkārtēju, ka puisis sarakstās ar vairākām.

Bija jau gan attiecības! Varbūt ne brīdī, kad tikāmies, bet noteikti pēc tam kad rakstīja man visu laiku bija attiecībās. Gan fb bija statuss, ka aizņemts, gan pats atzina. Teica vēl, ka mūsdienās jau meitenes esot riebīgākas nekā puiši, tā it kā noveļot vainu no sevis, ka patīk jāties riņķī un pasniedzot to kā normu.
16.08.2015 18:25 |
 
Reitings 716
Reģ: 11.01.2014
Manuprāt, raksta autorei vienkārši patika, ka viņu kāds aplido. Patika sajūta, ka viņa kādam patīk, patika tas, ka kaut kas notiek viņas mīlas dzīvē. Patika savaldzināt un pēc tam smalki atšūt. Tāpēc vēlējās paildzināt šo situāciju, puisi uzkurinot ar pikantām bildītēm. Un tagad, kad puisis viņu ir nobloķējis, sāk trakot, jo saprot, ka šī spēlīte beidzas.
16.08.2015 18:25 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Kakkkaduu, izklausies vēl ļoti jauniņa. Puisim gan jau izbesīja bradāšana pa viņa ego, bet es tev arī ieteiktu piedomāt pie savas uzvedības, ko tu īsti gribi no dzīves un ar kādiem līdzekļiem to centies panākt. Man nepalika sajūta, ka esi gluži iedomīga; man drīzāk šķiet, ka tev ir trausls pašvērtējums un centies no noslēpt aiz bravūras un uzspēlēta cinisma. Gan jau drīz vien sapratīsi, ka kaut kādi gadījuma sakari neceļ tavu vērtību un iekārojamību - īpaši jau citu vīriešu acīs. Tas, ka tev pievērš uzmanību, pats par sevi nav nekāds sasniegums. Nozīme ir tām, kāda veida uzmanība tā ir. Vai tās ir rūpes un vēlme izpatikt, vai tomēr tikai seksuāla pievilkšanās un manipulēšana, cenšanās panākt no tevis kādu emocionālu reakciju. Ja tev tas puisis nemaz tik ļoti neinteresē, tad nevajag mēģināt par visām varītēm noturēt viņa uzmanību tāpat vien, pašapziņas celšanas nolūkos, jo iznākums būs tieši pretējs.
16.08.2015 18:45 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Viņš vienkārši neizturējās pret mani labi, izmantoja seksam, kad iegribējās
Ned**s nu, labi? Pati Tu viņu izmantoji seksam, - tēmas pieteikumā uzrakstīji, ka nav nekādu jūtu, viņš bija vajadzīgs tikai nevainības zaudēšanai.
Tas, ka džeks arī no visa pasākuma kādu baudu guva, nav nekāds iemesls viņu apvainot!
Un čakarēšanās par to, ka viņš esot darījis, kā nu viņam patīk, arī ir nevietā, jo pati atzini, ka nemaz neizteici nekādas vēlmes vai pretenzijas - neviens nevar Tavas domas nolasīt, kas Tev patīk, kas nē, un ko gribētos savādāk. Ja tā arī partnerim neko no tā nepateici, nu tad nesūdzies par to, ka viņš darīja, kā nu šķita atbilstošāk.

Bija jau gan attiecības! Varbūt ne brīdī, kad tikāmies, bet noteikti pēc tam kad rakstīja man visu laiku bija attiecībās. Gan fb bija statuss, ka aizņemts, gan pats atzina
OK, tādā gadījumā tas tā nezolīdāk jau (ja nu vienīgi abi nav vienojušies par brīvām attiecībām), bet Tu tik un tā neesi tā, kas varētu to pārmest, jo pati taču vienlaikus rakstījies ar viņu, bet satikies ar to "Nr 2".
16.08.2015 18:48 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Manuprāt, raksta autorei vienkārši patika, ka viņu kāds aplido. Patika sajūta, ka viņa kādam patīk, patika tas, ka kaut kas notiek viņas mīlas dzīvē. Patika savaldzināt un pēc tam smalki atšūt. Tāpēc vēlējās paildzināt šo situāciju, puisi uzkurinot ar pikantām bildītēm. Un tagad, kad puisis viņu ir nobloķējis, sāk trakot, jo saprot, ka šī spēlīte beidzas.
++++
16.08.2015 18:48 |
 
Reitings 137
Reģ: 01.10.2014
Visdrīzāk mani saprata Elizabete . Diezgan precīzi aprakstīja kā ir, bet man vienkārši ir bail no iemīlēšanās utt. ,jo pat tad ja sākumā nav nekādi taureņi, tik un tā vienmēr beigās es raudu, sāp, par katru, tāpēc neriskēju tikties ar kādu, kurā nenormāli varētu iemīlēties... ko tad ja tādas ideālās attiecības beidzas? Kārties iet? Man liekas esmu pārāk emocionāla, kad esmu ar kādu, tāpēc laikam vieglāk ir būt vienai, bet ja kādu tomēr vajag, tad tādu, lai pēc tam varētu turpināt vismaz funkcionēt- neciestu sekmes, darba kvalitāte... To negribu.

pati taču vienlaikus rakstījies ar viņu, bet satikies ar to "Nr 2".

Viņš man uzrakstīja teiksim divas reizes periodā, kad tikos ar "Nr2", bet es neizrādīju nekādu interesi par viņu, vienkārši atbildēju ja ko jautāja un kad viņš izteica vēlmi atkal satikties, es toreiz atbildēju, ka netiekos ar vairākiem reizē! Tā turpināšana rakstīt gadu no viņa jau arī nebija regulāra sarakste. Viņš vienu vakaru uzraksta, te 3 mēnešus neraksta un tad atkal pēkšņi atceras... :D
16.08.2015 18:56 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Visdrīzāk mani saprata Elizabete . Diezgan precīzi aprakstīja kā ir, bet man vienkārši ir bail no iemīlēšanās utt. ,jo pat tad ja sākumā nav nekādi taureņi, tik un tā vienmēr beigās es raudu, sāp, par katru, tāpēc neriskēju tikties ar kādu, kurā nenormāli varētu iemīlēties... ko tad ja tādas ideālās attiecības beidzas? Kārties iet? Man liekas esmu pārāk emocionāla, kad esmu ar kādu, tāpēc laikam vieglāk ir būt vienai, bet ja kādu tomēr vajag, tad tādu, lai pēc tam varētu turpināt vismaz funkcionēt- neciestu sekmes, darba kvalitāte... To negribu.


Mjā, nu es pati esmu gājusi apmēram tam pašam cauri. Atskatoties uz pagātni, varu teikt tikai to, ka vismokošākie ir tie attiecību surogāti, kur cilvēkiem nav patiesu jūtu, bet viens otru izmanto pašapziņas celšanai. Tas ir jocīgs sajūtu kokteilis, kas svārstās no stiprām simpātijām līdz dusmām un tad līdz nicinājumam. Tas ne tikai degradē tevi emocionāli, bet arī rada ļoti nepareizu priekšstatu par cilvēku savstarpējām attiecībām, kas var traucēt nākotnē.
Ja es varētu pagriezt laiku atpakaļ, tad būtu pagaidījusi puisi, pret kuru ir īstas simpātijas, nevis pavilktos uz banālo "slikto puišu" valdzinājumu. Man vienā brīdī bija kaut kāds klikšķis un sāku gribēt nopietnas attiecības (līdz tam tādas neinteresēja), līdz ar to sāku arī izturēties citādāk un vīriešos novērtēt citādākas rakstura iezīmes. Pirmais mēģinājums beidzās ar lielu vilšanos un, jā, bija sāpīgāk nekā pirms tam. Bet tā ir daļa no dzīves. Un briesmīgākais posms, kad tas varētu traucēt kādai citai dzīves jomai, ir ļoti neilgs. Pēc tam atsāc funkcionēt. Tagad man ir ilglaicīgas attiecības un tās ir miljons reižu vērtīgākas par visu, kas bijis pirms tam. Ja arī mēs izšķirtos, sliktais nekādā veidā neatsvērtu labo.
Novēlu tev atrast pozitīvas un veselīgas attiecības, nevis tērēt savu laiku visādās destruktīvās padarīšanās. Sorry par garo palagu :-D
16.08.2015 19:21 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Zināma situācija.Ar kurām itin bieži nākas saskarties, palīdzot citiem jauniešiem iesakot padomus!Citā portālā!
Šeit ir dažādi iemesli kas lika puisim Tevi nobloķēt!
Bet, sāksim ar to ka viņš ik pa reizei deva par sevi ziņu, jo vēlējās noskaidrot kādā situācijā patlaban atrodies. Situācija, iespējams ka esi gatava dot viņam zaļo gaismu.Cilvēks dod ziņu, ka vēlas atgādināt ka nav Tevi piemirsis.
Bet, puišiem nepatīk, ka pielabinās un tad pasūta piecas mājas mājas tālāk, tas saprotams tā.Kad cilvēku tikai izmanto savām iegribām, kamēr ir nepieciešams.Bet, tam visam ir divi gali.Ir cilvēki, kuri ir neatlaidīgi kuri dos kādu ziņu, kamēr redz kādu iespēju Tevi iegūt.Kad visas iespējas pazūd un jūt, ka tikai bija laika kavēklis un runā par citiem, tad cilvēks nevēloties ejot portālā vienmēr aizdomāties par to, kas bijis,vai kāpēc tā cilvēks rīkojas un nobloķē vai izdzēš laukā no draugiem.Vienmēr viņiem esmu teicis tas ir tas vieglākais ceļš, bet ne pareizākais.
Jo, ir cilvēki kuri ar otru ir piedzīvojuši patīkamus mirkļus savā dzīvē, bet turpinājumam nav bijis lemts un cilvēks izdzēš laukā lai nesāpinātu sevi, lai neredzētu ar ko viņš ir kopā, jo dziļi sirdī, tas cilvēks atradīsies vienmēr.
Un varu pateikt vienu, puiši tā bieži sevi paceļ mazliet augstāk, kad jūtas, ka otrs cilvēks Tevi ielicis draugu zonā vai ignorē viņa centienus Tevi iepazīt.Tikai tāpēc viņi raksta ka satiekas vai ir kontakts vienlaikus ar citām.
Satiekas viņi saka, lai parādītu, ka arī viņš nav pēdējais atkritējs un par katru cenu nevēlas tikai Tevi.Un sarakstīties, tas nav nekas tāds kas mūsdienās būtu kas VAUUU..
Tas tā no sevis dažos vārdos jo īpaši nav laika..Veiksmi jaunos meklējumos! ;)
16.08.2015 19:44 |
 
Reitings 52
Reģ: 15.07.2015
Kāpēc? Pieņem to, ka dažiem vīriešiem ir tāda tendence un vēlme saglabāt pašapziņu. Vieglākais ceļš - sagaidīt, kad būsi apnikusi, atšuvusi vai Tevis būs "par daudz" un tad nobloķēt - bez sirdsapziņas pārmetumiem. Bet, un arī ...gan jau bija atkodis, ka Tu viņu, maigi sakot, čakarē. Nesaprotu šīs spēlītes, nekad līdz galam nesapratīšu! Otru čakarēt speciāli, nu nē...:-|
16.08.2015 20:14 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
jauniešu bezpriģels.
16.08.2015 21:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits