Aklais randiņš.

 
Reitings 57
Reģ: 23.05.2013
Sveikas, gribu padalīties. Aklie randiņi, laikam atkal kādam laikam nē.
Ieliku zip.lv sludinājumu ka gribu iepazīties. Uzradās viens sarakste ok, nav ok vilkt garumā, eju uz randiņu.
Sarunājām Centrā, pie Esplanādes. Satiekamies, sasveicinamies, viss ok. puisis liekas normāls, tikai apaļīgs, man nav nekas pret apaļīgumu, bet ja uzvelk pāris izmŗu mazākas džinsa bikses, kuras sļūk nost un tad var redzēt dibena rievu...brrr....šis ir tas gadījums.
vārds pa vārdam, puisis prasa ar ko atbraucu. Nu ar mašīnu. Vai es varu viņu tagad aizvest uz Mārupi, tur kaut kadu jumtu esot nokrāsoji vajag apstīties kā žūst.
Nezinu kāds velns mani dīdīja, ok braucam uz Mārupi. Ilgi rinķojām, līdz jumtu atradām. Bet neko, izstās labi. Seko nākamais lai es šim piemetot 300 EUR. Viņam bizness, šovakar čalis lidos uz Milānu pēc somām. Viņam esot Centrāltirgū budka un sanāk reālā varka.
Sāku braukt uz Centra pusi...ilgi diskutējām par to ka es esmu dīvaina, neuzticos svešiem un viņš jau to naudu man uzreiz kā somas pārdos atdos, es pat uzvārīšos un dabūšu 500 Eirikus...
Izlaidu viņu pie Cirka. Noklausoties tekstā par to ka man ja būs tāda attieksme nekad nevienu normalu džeku nedabūšu :d
Sagribēju saldējumu, ieieju piemājas maksimā...Tur apaļīga meitene, mazās mazās apspīlētās biksēs pie kases groziņus stumda, pieleicas un atkal dibena rieva redzama...
Divas svešas rievas, vai nav par daudz vienā diena???:-D
07.08.2015 10:36 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Blacksmith, nu tu gan pateici, gan jau ka pats esi neglīts.
07.08.2015 20:16 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
zilaciite Neglīts, bet pofig. Esmu nabags bet tas gan ir skumji.
07.08.2015 20:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits