Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par zvaniem no UK uz Latviju

 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Hey, meitenes!

Sveiciens no lietainás Anglijas :D

Jautājums tām, kas patlaban par savu dzīvesvietu sauc Lielbritāniju!

Ļoti gribētos nomainīt mobilā telefona operatoru, bet nav ne jausmas, ko labāk izvēlēties.

Three UK ir labi bundle deals sms/zvaniem/mb UK robežās, BET onlainā čekojot tā izskatās, ka zvani uz Latviju sanāktu nereāli dārgi. (Par citām kompānijām nemaz nerunājot!)

Kādu operatoru lietojiet jūs vai arī varat ieteikt kā visizdevīgāko zvaniem uz Latviju?
Patlaban ir Lebara, bet cik tiek lietots, allaž drausmīgs signāls, nesaņemu sms, u.tt.

Un jā, es zinu, ka eksistē Skype, bet daudzreiz sanāk, ka jāzvana uz mājām un tajā galā cilvēkam internets taisni tajā mirklī nav pieejams. :)
27.07.2015 00:13 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Nu man liekas,ka no visiem operatoriem sanāks padārgi zvanīt. Ja ir iespēja,zvani uz mājas telefonu -tā ir lētāk.
Jā, nu Lebara ir izdevīga, bet ja tu saki,ka signāla nav,tad švaki, kaut gan man nekad nav bijušas problēmas.
27.07.2015 00:18 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Peka, paldies par komentāru :)

Mums nav mājas telefona :(

Man ar to Lebaru ir tā, ka ja kāds sūta sms no Latvijas, tad es viņu vienkārši nesaņemu un viss. Un baigi bieži zvanot vienkārši atvienojas, lai gan es šeit nedzīvoju ne būt nekādos laukos, kur būtu vājš signāls :/
27.07.2015 00:23 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Varbūt keepcalling.com der?
27.07.2015 00:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!