Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāds ir jūsu viedoklis?

 
Reitings 15
Reģ: 10.07.2015
Sveikas.
Situācija ir sekojoša, nesen iepazinos ar jaunu vīrieti(23), man (24). Sākumā pat īsti nepatika, negribēju tikties, bet pēc vairākiem piedāvājumiem piekritu satikties. Jo vairāk pavadām laiku kopā, jo vairāk iepatikās. Viņš liekas ļoti jauks, ar labu sirdi, es esmu sajūsmā! Liekas, ka arī es viņu interesēju, vairākas reizes dienā piezvana, apjautājas kā iet, grib tikties, arī es to vēlos.
Dzīvojam abi vienā mazā pilsētā. Te viens par otru, vairāk vai mazāk, visu zina. Es esmu māmiņa, man likās, ka viņš to zina, bet pēc sarunām spriežot, nonācu pie secinājuma, ka laikam nezina vis. Esam tajā stadijā, ka īsti nav saprotami viena otra nolūki un negribas arī iztrūcināt un sabojāt visu kaut ko tādu jautājot. Šķiet vēl par ātru tādai sarunai, jo šobrīd viss rit tik dabiski, baudām mirkli.
Tā tad, nezinu ko tagad darīt. Kurā brīdī labāk pateikt, ka esmu māmiņa? Ja pateikšu tagad, vai viņš uzreiz nepadomās, ka meklēju stabilas, nopietnas attiecības? Protams, ka es vēlētos, bet negribas izdarīt spiedienu, turklāt pašai gribas paskatīties kāda būs tālākā attīstība. Sekss mums vēl nav bijis. Varbūt vēlas tikai seksu? Tādā gadījumā nemaz neredzu nepieciešamību šādu faktu atklāt. Varbūt vispār viņam nav nekādi konkrēti nolūki, varbūt vienkārši ļauj lietām ritēt savu gaitu. Kādi viedokļi par šo situāciju?
10.07.2015 22:10 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Iisti nesapratu, ko tu pati veelies no shiim attieciibaam - ko nopietnu vai nee.

Bet domaaju, ka jo aatraak, jo labaak pateikt. Taapeec, ka ja viirietis neveeleetos buut kopaa ar sievieti, kurai ir beerns, labaak, lai aiziet tagad, nevis veelaak, kad jau buusi vinjaa kaartiigi samiileejusies.
10.07.2015 22:14 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es pateiktu jebkurā gadījumā, neatkarīgi no viņa mērķiem. Tā gluži neteiktu, ka esmu māmiņa, bet vienkārši kontekstā. Piemēram, viņš jautā par rītdienas plāniem - es pateiktu, ka rītdien meitiņu jāaizved pie ārsta.
10.07.2015 22:14 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man gan liekas, ka būtu tiešā tekstā jāpasaka.
10.07.2015 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Jo ātrāk, jo labāk. Bet gatavojies tam, ka var būt arī negatīva attieksme.
10.07.2015 22:20 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.07.2015
Hmm, man viņš ļoti interesē, pēc trīs gadu vienatnes, viņš ir pirmais, kurš tā iepaticies. Es jau saprotu, ka jāpasaka, bet man bail. Taisnība jums, jāpasaka ir, un jo ātrāk, jo labāk, kamēr tiešām neesmu kārtīgi samīlējusies. Kaut nu izrādītos saprotošs cilvēks, kurš tādu lietu spēj pieņemt.
10.07.2015 22:21 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Es tavā vietā turpinātu randiņot un ļautu attiecībām plūst savu gaitu. Tieši kā chérr ieteica - par bērnu ieminies nevilšus, nevis nosēdini viņu sev pretī ar sejas izteiksmi: "Tā, man tev kas jāsaka.. man ir bērns." Nevajag biedēt cilvēkus!
10.07.2015 22:27 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man liekas, ka vairāk biedēs, pasakot tā nejauši, bet laikam jau katram sava izpratne par to. Dari tā, kā uzskati par pareizu!
10.07.2015 22:28 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.07.2015
Man arī šķiet, ka labāk kontekstā. Vismaz ar šo konkrēto cilvēku, domāju šis būs piemērotāks variants.
Bieži sarakstāmies arī ar sms. Varbūt tieši labāk būtu īsziņā ieminēties, ka man meitiņa, piemēram, pie ārsta jāaizved. Tas nebūtu stulbi, kā jums liekas?
Tā vismaz mums izpaliktu iespējamais neveiklais brīdis, cilvēks varētu apdomāties un, ja gadījumā tiešām attieksme būtu negatīva, tad viņam nebūtu jānomokās ar aizbildinājumiem, lai ātrāk tikšanos pārtrauktu :-D Man arī būtu vieglāk, vienkārši gaidītu...dos ziņu vai nē.
10.07.2015 22:37 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Kāpēc es iesaku tā starp citu pateikt, jo man liekas, ka pastāv liela iespēja, ka viņš tomēr zina, vienkārši neatzīstās :D Nu mazā pilsētā man liekas ir diezgan neiespējami puisim satikties ar meiteni, nezinot, ka viņai ir bērns :)
10.07.2015 22:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es tavā vietā turpinātu randiņot un ļautu attiecībām plūst savu gaitu. Tieši kā chérr ieteica - par bērnu ieminies nevilšus, nevis nosēdini viņu sev pretī ar sejas izteiksmi: "Tā, man tev kas jāsaka.. man ir bērns." Nevajag biedēt cilvēkus!


Es gan uzskatu, ka vajag nopietni to visu pateikt.. ja vīrieti šis fakts nobiedēs, tad nav vērts vairs tērēt laiku... :-/
Daudz nepatīkamāk to būs uzzināt vēlāk.. vēl sajutīsies muļķots..
10.07.2015 23:26 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Uzskatu, ka nekādai nopietnajai sarunai nav jābūt, bet slēpt arī nevajag. Pēc manām domām, iesākot nopietnu sarunu ar bailēm acīs, tu radīsi cilvēkā neviļus sajūtu, ka viņam arī ir tagad jāsēž un jādomā, un jābaidās. Tev ir bērns, tā nav ne slimība, ne diagnoze. Tas ir vienkārši cilvēciņš, kuru tu mīli un par kuru esi atbildīga. Viņam nav jākļūst bērnam par tēvu. Foršāk, ja vienkārši iedraudzēsies.
10.07.2015 23:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)