Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

žurnāls un to raksti...

 
Reitings 20
Reģ: 28.06.2012
Mēs visas labi zinām, ka mums ir tādi žurnāli kā SANTA, IEVA utt. Man pa reizei arī ļoti patīk palasīt dažādus dzīvesstāstus. Un tad man ienāca prātā tāda doma, ka es arī gribētu padalīties savā dzīvesstāstā, kas ir pietiekami interesants...bet jautājums par to, kā šo dzīvesstāstu var pieteikt žurnālam? Vai ir tādas opcijas, kaut kur pieteikties?Varbūt zināt kādu žurnālu? Ne vienmēr viss ir rakstīts par Latvijas slavenībām un sabiedrībā atpazīstamiem cilvēkiem. Vienkārši, kāpēc par to iedomājos...jo man šķiet pašai interesanti lasīt un uzzināt citu pieredzes un kāpēc man nepadalīties par savējo?! :)
08.07.2015 13:25 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Uzraksti uz redakciju un pajautā. ja stāsts patiešām būs interesants, tad kāds noteikti atsauksies. Protams, ja tas atbildīs kopējai numura tēmai vai vispār atzīs to par pietiekami interesantu.

Pa lielam jau ir tā, ka lielajos žurnālos liek sabiedrībā pazīstmaus cilvēkus tāpēc, ka par tiem, ko neviens nezina nav interesanti lasītājiem lasīt.
08.07.2015 13:32 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tev vēstule!
08.07.2015 13:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)