Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprotu kā varēju būt tik akla un stulba!

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
~4 mēnešus tikos ar vīrieti un, protams, gan intīmas attiecības bija, gan vakariņas kopā, gan ikdienas "Labrīt, mīļā" sms... Tikai es neiedomājos, ka viņš jau varētu būt attiecībās, jo jau pirmajā tikšanās reizē jautāju viņam vai viņš neesot precējies. Atbildēja, ka nē - esot šķīries. Pirms pāris dienām ieeju fb un ieraugu, ka viņš ielicis tādu bildi - simpātiska dāma, abi sapucēti - kleita un uzvalks, rociņās sadevušies un pieļauju pat, ka dāma stāvoklī. Komentārā kāda paziņa ierakstījusi "Apsveicam!"

Smieklīgākais, ka tagad tikai saprotu - kāpēc vienmēr ar sms sarakstījāmies, nevarēja viņu sazvanīt. Bet tad jau es to izskaidroju ar to, ka viņš ir biznesa cilvēks un tiešām aizņemts, braukā uz Krieviju, Igauniju utt. un visu laiku ir baigajā kustībā. :D Bet vienu vēl nesaprotu joprojām - kāpēc viņš izteica vēlēšanos iepazīties ar manu mammu. Ko viņš viņai būtu teicis? Vai drīkstu jūsu meitu ņemt sev par mīļāko? :D Murgs un bezsakars. :D

Lai arī fucking stulbi, varbūt kādai ir līdzīgi bijis? Tiecies ar vīrieti un pat nenojaut, ka viņš jau ir attiecībās?
01.07.2015 16:39 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Pajautā viņam, vai viņš būs laimīgs, ja tu pateiksi viņa topošajai bērna mātei par sakaru? ;-)
01.07.2015 16:41 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Te ir daudz iespēju:
- pajautā, vai šajā nedēļas nogalē varēsi beidzot iepazīties ar viņa mammu;
- ierosini šīs brīvdienas pavadīt kopā pie viņa mājās;
- piedāvā uztaisīt jūsu kopbildes, lai tu varētu tās ielikt Facebook :)
- utt.
Izliecies, ka nezini par viņa draudzeni un piedāvā visu to, ko viņš nekādi nevar realizēt :)
01.07.2015 16:46 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
A Tu arī iekomentē pie tās bildes :" Apsveicu!" :D
Bet, ja nopietni, tad nezinu...Ja es nebūtu zinājusi, ka tieku padarīta par mīļāko, tad noteikti būtu riebīga un izdarītu kādu cūcībiņu!
Kaut vai realizētu kaut ko no teika_spolite, nesakot, ka zini par sievu. Un beigās ielikt to kopīgo bildi fb.
It kā jau riebīgi, bet es nebūtu laimīga uzzinot, ka esmu bijusi mīļākā!
01.07.2015 16:50 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
A Tu arī iekomentē pie tās bildes :" Apsveicu!"


++

:D

Ai, es vispār vienkārši pateiktu, ka visu zinu un lai viņš pazūd no manas dzīves.
01.07.2015 16:54 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Vairs nekontaktējos ar viņu un laikam ticu karmai - viss tāpat nāks atpakaļ. ;-) Neesmu pārliecināta vai viņa bija stāvoklī, jo abas bildes bija vienā bildē apvienotas un telefonā vēl maziņa tā bilde rādās. Bet tā izskatījās. :D

Kaut arī ir tā kā sāpīgi, tomēr nav vēlmes tērēt laiku kaut kādus plānus kaļot, ticu, ka vienaldzība ir sāpīgākā, ja vispār cilvēkam ko maina un ja vienaldzība neko neizsaka, tad kaut kāda trakošana vēl jo mazāk ko mainīs. Un jā - viņš beigās man teica "Neesmu jau solījis Tevi precēt taču, bet Tev ir izvēle -varam turpināt tikties kā iepriekš, vai nu - Paldies Tev par visu jauko!" Es vienkārši pateicu, ka man tas nav pieņemams un neskatoties uz to, ka viņš ir pēdējais kretīns novēlēju veiksmi.
01.07.2015 16:54 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Te ir daudz iespēju:
- pajautā, vai šajā nedēļas nogalē varēsi beidzot iepazīties ar viņa mammu;
- ierosini šīs brīvdienas pavadīt kopā pie viņa mājās;
- piedāvā uztaisīt jūsu kopbildes, lai tu varētu tās ielikt Facebook
- utt.
Izliecies, ka nezini par viņa draudzeni un piedāvā visu to, ko viņš nekādi nevar realizēt

++++


Tu zini, kur viņš dzīvo? Uztaisi pārsteigumu un aizej ciemos. Ne tikai viņš būs pārsteigts, bet arī draudzene(sieva). Iespējams, ka viņa gribētu zināt ar kādu tipu dzīvo kopā.
Daudziem ir tā, ka dzīvo kopā gadiem, dala vienu gultu, bet reāli to otro pusi nepazīst. Kā divi svešinieki, katrs savā iedomu pasaulītē. Dažam kādreiz nāk tas atklasmes brīdis, cits tā arī visu mūžu nodzīvo ar svešinieku zem viena jumta.
01.07.2015 16:55 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Es tavaa vietaa buutu ar vinju tiesha. Pateiktu, ka visu zinu un vairs neveelos taadu meli redzeet. Neteereetu ne savu laiku, ne energjiju tam, lai vinjam kaut kaa atspeeleetos.
01.07.2015 16:57 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Un jā - viņš beigās man teica "Neesmu jau solījis Tevi precēt taču, bet Tev ir izvēle -varam turpināt tikties kā iepriekš, vai nu - Paldies Tev par visu jauko!"

Cūka! Melo, ka nav brīvs un pēc tam oficiāli piedāvā kļūt par mīļāko! pff! Pēc tāda teksta es tiešām iekomentētu:" Apsveicu! Paldies Tev par visu jauko!"
01.07.2015 16:57 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Draudzeni/sievu gan nevajadzētu par to informēt. Ja nu viņa tiešām ir stāvoklī, tik satraucošas ziņas, kā neuzticība, var viņai kaitēt. Nedomāju, ka viņa to ir pelnījusi.
Ja gribas atriebties, tad labāk mēģināt pašu vīrieti nostādīt ļoti neērtās situācijās- lai lauza galvu, ko un kā samelot :D
01.07.2015 17:00 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
A Tu arī iekomentē pie tās bildes :" Apsveicu!"

Kad šokā jautāju par bildi - kas tas? Viņš sākumā atbildēja "Tā vajag! Un?:) Kad satiksimies pastāstīšu." Sapratu, ka centīsies pamatīgus batonus spraust ausīs. Šis uzreiz mani nobloķēja fb kā par to bildi sašūmējos. Sajūta bez maz vai tāda it kā viņš speciāli būtu licis to bildi, lai redzu, lai mani atšūtu. :D Kaut piedāvāja turpināt mums tikties tik un tā.
01.07.2015 17:01 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pēc tāda teksta es tiešām iekomentētu:" Apsveicu! Paldies Tev par visu jauko!"


Nu paga, ja sieva stāvoklī, tad vagad izlemt - sievai ziņot vai nē. Ja izlemts sievai neziņot, tad sitādus "Apsveicu" labāk nevajag taisīt. Ja ziņot - tad sievai persongi ar visām detaļām.

A ar tādu "apsveicu!" var tikai satraukt grūtnieci, kurai tāpat vīrs makaronus sakārs uz ausīm un acis neatvērsies.
01.07.2015 17:01 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Saprotams, kādēļ nevēlies ar viņu kontaktēties, bet a es būtu tās draudzenes sievas vietā es vēlēts zināt, pirms esmu pavadījusi pusi dzīves kopā ar tādu dzīvokli :-/
01.07.2015 17:04 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Neteereetu ne savu laiku, ne energjiju tam, lai vinjam kaut kaa atspeeleetos.

Ja nu viņa tiešām ir stāvoklī, tik satraucošas ziņas, kā neuzticība, var viņai kaitēt. Nedomāju, ka viņa to ir pelnījusi.

Piekrītu, tāpēc nekādus atriebības plānus nekalšu, žēl gan to sievieti, gan sevi. Bet nav ko žēloties, cītīgāk drošvien centīšos pierādīt sevi darbā, brīvajā laikā atradīšu kā sevi vairāk nodarbināt un būs jau ok ;-)
01.07.2015 17:05 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
*cilvēku :-D:-D
01.07.2015 17:05 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kerija_
Tu rīkojies ļoti pareizi. Lai tev izdodas atrast patiesi foršu vīrieti, kuram tu būsi īstā un vienīgā (l)
01.07.2015 17:08 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Ja nu viņa tiešām ir stāvoklī, tik satraucošas ziņas, kā neuzticība, var viņai kaitēt. Nedomāju, ka viņa to ir pelnījusi.

Vispār jā!(s) Tik tālu neaizdomājos! (s)
01.07.2015 17:16 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Sis nav tas gadijums, bet ieteiktu nevienmer asi raget redzot bildes ar kadu kopa. Es kad esmu Latvija, eju biezi ari ar braliem izklaideties. Un kada brala draudzenes pazina bija nodomajsi, ka mes esam kopa, pat bildi bija sataisijusi nezinot un jau nozinojusi :D tik amizanti :D jo brala draudzene zinaja ari mani un nosmejas par detektiviem :D
01.07.2015 19:44 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
Hmm, man bija kas liidziigs kaa autorei, tikai viirietis ne tikai izteica veelmi iepaziities ar manu mammu, bet iepazinaas arii un mani ar savu videejo deelu ar sapaziistinaaja, taa kaa nezinu, kas shim par putniem galvaa bija.... Koliidz uzzinaaju, ka esmu miiljaakaa, kontaktu paartraucu un vinja sievai aizsuutiiju vinja miilestiibas veestules ko man rakstiija muusu "attieciibu" laikaa, kas vinjiem tagad tur notiek nezinu un intereses zinaat nekaadas.. Bet man bija viegli, jo to viirieti nekad nemiieeju un patiesiibaa pati izmantoju lai mazinaatu sirdsaapes ko sagaadaajis cits.... My 2 cents!
03.07.2015 10:27 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Visas, kuras raksta par šādām problēmām, jūs tieši pēc tādiem vīriešiem tiecaties. Godīgiem un kārtīgiem jūs neskatāties virsū, jo viņi nesprauž batonus ausīs.
03.07.2015 10:35 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Man bija tā sakot identiska situācija,tikai, ka viņam ir sieva es uzzināju jau pēc mūsu šķiršanās, bet tā līdz tam-Es esmu brīvs, vēlos attiecības ar tevi utt...jaukas tikšanās, mīļas sms, tikai nekad nepalika pie manis, visu to attiecināja,ka nedzīvoju viena.
Kaut gan pēc laika atkal uzradās un vēlējās satikties, lai gan teicu,ka es zinu,ka viņam ir attiecības, viņš centās pamatīgus batonus stāstīt-ka ar sievu vairāk nekas nesaista
03.07.2015 10:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits