Izvarošana

 
Reitings 101
Reģ: 24.03.2015
Čau,meitenes !
šodien uzdūros vienam sociālajam ekspermentam-vai kāds palīdzētu ?
Es par to aizdomājos. Ja nu kas tāds noiktu ar mani,vai man kāds palīdzētu ?
Izvarošana ir briesmīga lieta,kas sagrauj visu dzīvi cilvēkam,lai tikai viens nogribējies tēviņš vienu reizi varētu apmierināt savas briesmīgās vēlmes. Pretīgi.
Kā jūs reaģētu šādā situācijā ? Kāds vispār šajā sakarā ir jūsu viedoklis ?
P.S - PRIECĪGUS LĪGO !
23.06.2015 11:44 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Antigone, vardu provokacija vai taa analogu neesmu lietojusi nevienaa vietaa un neesmu arii nekad tiekusi, ka upuris ir vainigs. Ko es saku un ko dazhi atsakas saprast ir ka noteiktas situacijas ir jauzvelk drosibas veste, ar noluku jau neviens no jahtas atklata juraa augstos vilnos nelec, bet var gan paklupt, gan nopust, gan paslidet.
Dazada veida drosibas vesetes mums ir ik uz sola un neviens nesaka, ka cilveki dzivo paniskas bailes, jo lieto durvju sledzenes vai iet cauri drosibas sistemei lidostas. :D

Ko es esmu teikusi ir, ka ir jaizvairas no potenciali bistamam situacijam. Es domaju, ka tas starp potenciali bistamu situaciju un provokaciju nav leikam ne vienadibas, ne lidzibas ziime.

Realitaatee visas sejienes savu brivibu aizstaves visticamak izvairas no situacijam, kuras liek vinam justies neomuligi vai nedrosi, kur ir jutams ptencials apzagsanai, apkrapsanai, seksualai vardarbibai utml. un nez vai, piemeram, iepazistoties ar virieti interneta ies pie vina uz majam ar pudeli snabja uzvelkot seksigako kas skapii atrodams.

Britu policijas posteris par kuru nacas atvainoties, jo brituizlaidusies sieviski, kuri miildzert kamer kriit,uzskata ka var neiverot personiigo drosibu.

23.06.2015 19:17 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Vai tiesam ir nepieciesamiba, piemeram, piedzerties lidz shadam stavoklim? Un vai gadijuma nav droshak dzerushai, no kluba/tusina, isos svarkos braukt majas ar taksi vai piezvanit tevam/bralim/draugam/draudzenei?

23.06.2015 19:23 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Ai, Vatson, Tu gribu teikt pašas vainīgas, ka tiek izvarotas??? Ko Tu te muldi, pati nekad neesi piedzērusies bijusi?
23.06.2015 19:52 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Personas bezpalīdzības stāvoklis, neatkarīgi vai persona sevi pati līdz tam novedusi, nenozīmē, ka cilvēks ir zaudējis savas tiesības uz veselību, dzīvību un seksuālo brīvību. Tās joprojām ir aizsargājamas. Upuru vainošana tikai palīdz noziedziniekiem, jo, pirmkārt, samazinās ziņoto noziegumu skaits, otrkārt, pašam nodarījuma izdarītājam ir jau gatava atruna - bija piedzērusies, īsos svārkos, pati vainīga. Slimi. Žēl, ka dažas uzskata, ka fakts, ka sievietei ir jāierobežo sava brīvība drošības apsvērumu dēļ ir normāla parādība. Jā, es arī nekad neesmu bijusi uz muzeju nakti, jo baidos "pati būt pie kaut kā vainīga". Ja kāda uzskata, ka tas ir pareizi, man ir skumji.

Redzot, dzirdot ko šādu, es noteikti izvērtētu savas iespējas palīdzēt. Ja būtu kaut kāds tips, ko mēs divatā varētu neitralizēt, es iejaukties uzreiz. Ja nē, es celtu troksni, sauktu cilvēkus, lai būtu bariņš, kas palīdz. Garām neietu. Nespētu sev to piedot.
23.06.2015 20:08 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vispār piekrītu Vatsons! Un viņa nekur nav teikusi, ka "pati vainīga". Vnk daudzos gadījumos būtu bijusi iespēja izvairīties no izvarošanas, ja upuris būtu vairāk piedomājis pie personiskās drošības. Un tas ir fakts! Vainot var cilvēka stulbumu un vieglprātību pasniedzot sevi izvarotājam kā uz paplātes.
23.06.2015 20:11 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Absurds. Tad jau jāslēdz ciet klubi, jo redziet tās ir nedrošas vietas un provocē šādas situācijas, kur sievietei alkohola reibumā un ar vieglu apģērbu var kāds uzmākties.

Izvarotāji ir slimi cilvēki un šādus cilvēkus aizsargāt nedrīkst!!!!! Man patika, kā diskusijā kāda minēja - sievietes brīvība nav ierobežojama tikai tādēļ, lai tā nekļūtu par provokāciju! Tāpat arī vīrieša brīvība!
23.06.2015 20:18 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Vainot var cilvēka stulbumu un vieglprātību pasniedzot sevi izvarotājam kā uz paplātes.


Iedomājies situāciju. Tu nopērc sev jaunu mašīnu. Aizbrauc uz veikalu, novieto to stāvvietā. Es eju garām. Uznāk skaudība, jo dikti feina Tev tā mašīna. Izsitu tai logus, aizdedzinu. Vai Tu vainosi mani, vai savu stulbumu un vieglprātību atstājot tik smuku auto nepieskatītu?
23.06.2015 20:19 |
 
Reitings 37
Reģ: 20.06.2015
Tik daudz izvarošanu ir tāpēc, ka jūs nedodat nabagiem, bet nabagi ir puse Latvijas un viņi ir nogribejušies :-D


Bet klubu, piršu u.c izklaides tikai visai nosacīti var nosaukt par izvarošanām, jo parasti jau meitene visai labprātīgi piekrīt orģijām, bet, kad pamostas no rīta "kliedz" ka izvarota.
23.06.2015 20:25 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
schoko, es noteikti vainotu savu stulbumu un neapdomību, ja jauno mašīnu atstātu nepieskatītu ar atvērtām durvīm un atslēgu aizdedzē! Tas ir mans īpašums, pret kuru man vajadzētu izturēties uzmanīgāk, ja es nevēlos ciest zaudējumus. Tas taču ir skaidrāks par skaidru! Tu tiešām uzskatītu, ka te nav ne kripatiņas manas vainas? Ka vainīgs ir tikai un vienīgi ir šis ne pārāk veselais garāmgājējs, kura uzmanību piesaistīja nevis vnk mašīna, bet tieši atvērtās durvis un brīvi pieejamās atslēgas? Protams, nevienam nav tiesību aizskart manu īpašumu, bet nedzīvojam tak utopijā - ir n-tie cilvēki, kuriem gar manàm tiesībām ir "pie kājas". Un vai tad būtu prātīgi ignorēt šo faktu un turpināt nevērīgi izturēties pret savu drošību?
23.06.2015 20:28 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
schoko, es noteikti vainotu savu stulbumu un neapdomību, ja jauno mašīnu atstātu nepieskatītu ar atvērtām durvīm un atslēgu aizdedzē!


Bet situācijā, ko es minēju, vainotu mani, ja? :)
23.06.2015 20:38 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pff.. Uzrakstīju smuku komentāru un telefons izrubījās...

Kopsavilkums: laikam jau taisnība vien ir, ka nevar vainot upuri, jo viņš jau nav vainīgs, ka daba šo apdalījusi ar smadzenēm ievērot elementāru drošību...

Skaidrības labas - mēs te nerunājam par visiem izvarošanas gadījumiem, bet tieši par tiem, kur varēja tomēr izvairīties.
23.06.2015 20:54 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Kopsavilkums: laikam jau taisnība vien ir, ka nevar vainot upuri, jo viņš jau nav vainīgs, ka daba šo apdalījusi ar smadzenēm ievērot elementāru drošību...

Skaidrības labas - mēs te nerunājam par visiem izvarošanas gadījumiem, bet tieši par tiem, kur varēja tomēr izvairīties.


Un Tu zini no kādām izvarošanām var izvairīties? Kāda starpība vai sieviete nevar sevi aizstāvēt, jo ir alkohola reibumā, vai ir vienkārši vājāka par uzbrucēju? Jānosoda ir griba izvarot un rīcība, ne upuris. Žēl, ka Tevi daba ir apdalījusi ar smadzenēm, ja nesaproti elementāras lietas.
23.06.2015 21:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Uzskatīt, ka upuris vienmēr un visur ir bez vainas arī ir tikpat aprobežoti! Kā jau Vatsons teica, kāpēc tad pastāv visādi drošības noteikumi, visādi aicinājumi uzmanīties, ja varam vnk vainot uzbrucēju un dzīvot laimīgi?.. Bet, nē, atrodas kāda jaunkundze, kurai uzdirst uz savu drošību un kaut kādām elemenetārām uzmanības lietām, bet pēc tam redziet - šī jau nav ne pie kā vainīga... Nu nav jau nav vainīga, protams... :D
23.06.2015 21:17 |
 
Reitings 78
Reģ: 19.06.2015
dzīve
ir rūgta-
alus
ir salds,
orgasmu izjutu
, tikai notevis
, reizem jau trukt trukst viņs,
taapepc
nokod man gailiti,
un palaizi viņu , lai ir saldāks

autore- Emmy_fresh
23.06.2015 21:18 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Uzskatīt, ka upuris vienmēr un visur ir bez vainas arī ir tikpat aprobežoti! Kā jau Vatsons teica, kāpēc tad pastāv visādi drošības noteikumi, visādi aicinājumi uzmanīties, ja varam vnk vainot uzbrucēju un dzīvot laimīgi?.. Bet, nē, atrodas kāda jaunkundze, kurai uzdirst uz savu drošību un kaut kādām elemenetārām uzmanības lietām, bet pēc tam redziet - šī jau nav ne pie kā vainīga... Nu nav jau nav vainīga, protams...


Slima domāšana.
23.06.2015 21:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Slima domāšana.

Lai nu tā būtu! Šādas tēmas ir bijušas jau n-tās. Vienmēr pastāv divi viedokļi. Un katrā, manuprāt, ir tomēr daļa taisnības.
23.06.2015 21:28 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Lai nu tā būtu! Šādas tēmas ir bijušas jau n-tās. Vienmēr pastāv divi viedokļi. Un katrā, manuprāt, ir tomēr daļa taisnības.


Mierini sevi ar šo domu.
23.06.2015 21:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mierini sevi ar šo domu.

Šķiet, nomierināties vajadzētu drīzāk tev! :-P :-D
23.06.2015 21:33 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Šķiet, nomierināties vajadzētu drīzāk tev!


Neesmu satraukusies. Cilvēku trulums un upuru vainošanas fakts nav nekas jauns, kas spētu pārsteigt.
23.06.2015 21:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Cilvēku trulums un upuru vainošanas fakts nav nekas jauns, kas spētu pārsteigt.

Tici vai nē, bet arī tavs domāšanas modelis nav nekas jauns, kas varētu pārsteigt. Kā jau teicu, viss ir sen izrunāts ne vienā vien līdzigā diskusijā...
23.06.2015 21:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)