Izvarošana

 
Reitings 101
Reģ: 24.03.2015
Čau,meitenes !
šodien uzdūros vienam sociālajam ekspermentam-vai kāds palīdzētu ?
Es par to aizdomājos. Ja nu kas tāds noiktu ar mani,vai man kāds palīdzētu ?
Izvarošana ir briesmīga lieta,kas sagrauj visu dzīvi cilvēkam,lai tikai viens nogribējies tēviņš vienu reizi varētu apmierināt savas briesmīgās vēlmes. Pretīgi.
Kā jūs reaģētu šādā situācijā ? Kāds vispār šajā sakarā ir jūsu viedoklis ?
P.S - PRIECĪGUS LĪGO !
23.06.2015 11:44 |
 
Reitings 220
Reģ: 05.06.2015
"Pati vainīga" var saprast divos veidos - 1)
upuris savukārt vainos sevi un baidīsies ziņot vai vispār no tā, ka kāds to uzzinās.
2) upurim ir jāsaprot, ko viņš varētu uzlabot savā rīcībā, lai nepieļautu riskantas situācijas, upurim ir jāmācās no tās situācijas.
25.06.2015 19:42 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
slinkums visu lasīt, bet zaptesburkai un vēl dažām labprāt ar banānu pa seju iemestu. Slima suņa murgi vien :D

man vienu paziņu apsūdzēja izvarošanā. Viņam bija 16 gadu tolaik! Meitene pilnīgā autā pamodusies pie kaut kādas kāpņu telpas, izvarota. Neko neatcerējās izņemot to čali. Teica, ka šis viņu izvarojis tajā ballītē, kur bijusi pirms atmodās pie kāpņu telpas. Realitātē izrādījās, ka viņa pati aizplanējusi no ballītes un kaut kur pie tās kāpņu telpas viss arī notikās, ar nepazīstamu vīrieti, protams. Redz kā upuris ta upuris, bet ja nebūtu tā pielējusies, tad nebūtu ne izvarota, ne arī sačakarējusi dzīves posmu kādam pilnīgi nevainīgam cilvēkam, kuram bija jāiet cauri kriminālprocesam, dažādām norpatināšanām, analīzēm, nemaz nerunājot par kaunu un baumām, ko par viņu runāja neatkarīgi no tā, ka beigu beigās viņs nebija vainīgs.

Bieži vien šitās princeses pašas plijās virsū džekiem, bet tad no rīta atceras, ka "ak, pareizi, mans labās meitenes imidžs!", nu un tad aiziet vainīgā meklēšana.

Tās pālī izvarotās žēloju minimāli.
25.06.2015 19:54 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
antigone vispār pelnījusi ne tikai ar banānu pa seju, bet ar milzīgu arbūzu. Atslābsti, vecā!
25.06.2015 19:59 |
 
Reitings 13
Reģ: 24.06.2015
Tā jau gan ka krutās damītes grib tusēties un iedzert, bet nejēdz turēt un aiziet bezfilmā pēc kuras visa pasaule vainīga, ka pamodās ar kajām plati un izdrāzta
25.06.2015 20:27 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
Ai, viss, ko vēlējos pateikt ir tas, ka tam, ka kāds tiek izvarots nav nekāda attaisnojuma un to neviens nav pelnījis, laikam grūti saprast, ka tas var un sabojā visu dzīvi, kā to var nesaprast?
Es nerunāju, par kaut kādam maukām, kuras piedzeras katru nedēļas nogali un kaut kur vartās pa zemi. Esiet taču saprotoši, visi ir pelnījusi dzīves mācību utt, bet ne jau nu tādu!
Un, kā jau sen zināms "pālī" cilvēkam vispār nav baiļu izjūtas! Nerunāsim par to, ka varbut daudzas no meitenēm tiek sazāļotas!
25.06.2015 21:52 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
meooww ( vai kāds Tev tur niks)
Esmu diemžēl ļoti humāna, man pirmajā vieta ir cilvēks, atvaino! Sabiedrība ir kopums! Cerēsim, ka inteleģentu ;). Un vardarbība nav atrisinājums.
25.06.2015 21:54 |
 
Reitings 76
Reģ: 29.07.2014
Bonecutie un palomare ++++++
26.06.2015 00:16 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Ari maukas nav pelnijusas tikt izvarotas, bet muzu cietuma izvarotajs ir pelnijis gan. Kas tas ir ? Sakot no cetriem gadiem cietuma par izvarosanu. Pirms tam bij divi .
26.06.2015 13:47 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kāpēc jūs strīdaties par tādām lietām? Tur pat nav ko diskutēt - tas, kurš izdara kaut ko sliktu, pats vainīgs, ka pieņēma nepareizu lēmumu, lai kā viņu uz to varbūt apzināti vai neapzināti vilināja. Pēc šādām diskusijām uzreiz redzams, kurš no jums audzināts pareizi un kurš ne. Turklāt neaizmirsīsim, ka mūsu kultūrā iesakņojies uzskats vainot sievieti pie vīriešu nespējas savaldīt savas tieksmes, jo vēl nesen sieviete skaitījās grēcīgais dzimums. Iedomājieties, ja būtu otrādi - sieviete izvarotu vīrieti, kas viens ieradies uz ballīti un piedzēries - vai kāds teiktu, pats vainīgs, ka izaicini sievietes?
26.06.2015 13:59 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nerea, lūk raksts tieši par tēmu - vīrietis aizgāja uz ballīti, piedzērās, un sieviete to izmantoja.
http://www.cracked.com/personal-experiences-1666-5-awful-realities-being-man-who-was-raped-by-woman.html

"Pats vainīgs" viņam neteica, viņam teica vēl sliktāk - "ko tu muldi, tu pats to noteikti gribēji".
26.06.2015 14:11 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
es vienreiz redzeeju kaa pie veermanjdaarza sievietei uzbruuk viirietis, raava dreebes nost, sieviete kliedz. Ja godiigi, man tajaa mirklii palika aukstas kaajas no redzeetaa un es nespeeju pat atcereties uz kurieni es gaaju, kur nu veel kaa paliidzeet tai sievietei.

Mazākais ko var darīt, aiz stūra piezvanīt policijai, vai lūgt palīdzību garāmejošiem vīriešiem. Variantu ir daudz, bet vieglāk ir iebāzt galvu smiltīs.
26.06.2015 14:29 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es laikam neko nedarītu , varbūt piezvanītu policijai , bet nu pati nejauktos , nav velmes dabūt pa aci + kā lai es zinu viņi ir pazīstami vai nav , varbūt tipisks ģimenes skandāls?
īsāk sakot , ne mana druva ,ne cūka :D
26.06.2015 14:31 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
Antigone, patiesi varonigu cilveku sabiedriba ir loti maz, tas ir zinatnisks fakts. Pirms parmest citiem glevumu, saki vai pati es kadreiz varonibu izcelusies?

Baigā varonība izsaukt policiju, vai reaģēt uz situāciju kā citādi, ne vienaldzīgi paejot garām. Vienaldzība un gļēvulība ir divas dažādas lietas.

http://tvnet.lv/article/548117
Pēc šī raksta sapratu, ka latvieši dzīvo pēc principa "ne mana cūka, ne mana druva". Skumji.
26.06.2015 14:35 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Pag, vai tad daudzas te nevēlas Āfrikas imigrantus? Nesaprotu kāpēc tad baidāties no izvarošanas?
26.06.2015 16:44 |
 
Reitings 13
Reģ: 24.06.2015
Njā atbrauks te neaudzināti cilveki, kas neko citu, kā brutalitāti nav redzējuši redzēsiet sievišķi :-D
26.06.2015 17:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
It kaa izvaroshanas buutu tikai un vieniigi tad, ja sieviete piedzeraas iisaa kleitinjaa. (t) A vot nekaa! Piemeeram, manas skolas apkopeeju, 45 gadiigu meksikaanju izcelsmes patuklu sievieti uniformaa, izvaroja uniisha staavvietaa kad vinja devaas maajup vakaraa. Kur bija iisti vinjas vaina? Apkopeejas uniforma - plataas bikses un zilais krekls bija paaraak izaicinoshi? Pati vainiiga, ka luuk darbalaiks beidzaas veelu vakaraa jebshu ka izveeleejaas straadaat tajaa darbavietaa? Jebshu vainiiga bija vinjas nedaudz klibaa gaita, kura izvarotaajam suutiija nepareizus signaalus? Varbuut tomeer vajadzeetu sabiedriibai beidzot attaalinaaties no tresho pasaulju uzskatiem, ka sieviete ir vainiiga jau saakot ar to, ka vinjai ir vagiina kuru var izvarot un taapeec vinja nedriikst pabaazt degunu laukaa no maajas?
26.06.2015 19:57 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Atbildot uz sākotnējo jautājumu -- nu es nezinu vai ietu klāt un kaut ko pati darītu. Policiju izsauktu, jo neesmu tik stipra, lai kādu glābtu. Izņēmums -- ja tas būtu man pazīstams cilvēks nelaimē, tad gan par sevi nedomātu un mestos palīgā.

Ko es par to visu domāju? Dzīvē ir gaužām grūti visam piešķirt balto vai melno krāsu.
Vainīgais, manuprāt, ir tas, kas ir nodarījis kaut ko sliktu -- vai tas ir puisis, kas izvarojis meiteni, vai meitene, kas izmantojusi dzēruša puiša vājumu un izvarojusi viņu vai arī ievilkusi gultā un beigās brēkusi, ka tikusi izvarota.

Izvarotājs ir viennozīmīgi vainīgs un jāsoda. Ar izvarotāju es saprotu cilvēku, kas ir pret otra cilvēka gribu licis viņam/viņai nodarboties ar seksu vai tiešā veidā vai izmantojot paziņas apreibinājis/sazāļojis upuri līdz stadijai, kad tas vairs neko nesaprot un nespēj pretoties.
Šajā visā es neiekļauju meitenes, kas piedzeras pašas, dzērumā sāk apčamdīt čaļus un no rīta, kad žvingulis izgulēts saprot, ka pusis viņas grābstīšanos uztvēris kā zaļo gaismu un tagad brēc, ka ir izvarota.



Tāpat uzskatu, ka tās muļķes, kas nevainīgus puišus speciāli padara par izvarotājiem (nevis tās, kas piedzeras un pārguļ, bet tās, kas tāda vai šitāda iemesla dēļ izdomā puisi iegāzt, pārguļ ar viņu un tad dodas uz policiju) vajadzētu sodīt ar tādu pašu sodu, kā izvarotājus -- jo tas ir neiedomājami cietsirdīgi nodarīt nevainīgam cilvēkam ko tādu -- aptraipīt reputāciju, iesviest cietumā un sabojāt nākotni. Laimīgos gadījumos puišus attaisno, bet vai kāds gan zin, cik daudz nevainīgo sēž par to cietumā? Tas liktu viņām apdomāties divreiz, pirms ko tādu darīt.
26.06.2015 23:46 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Šajā visā es neiekļauju meitenes, kas piedzeras pašas, dzērumā sāk apčamdīt čaļus un no rīta, kad žvingulis izgulēts saprot, ka pusis viņas grābstīšanos uztvēris kā zaļo gaismu un tagad brēc, ka ir izvarota.

Ja čalius nesaprata, ka meičukam bezfilma iestājusies, ne par kapeiku nav labāks par meičuku. Ir tāds jēdziens - izmantot bezpalīdžigu stāvokli, un nav svarīgi, kā šajā stāvoklī cilvēks nonācis.

Nāk prātā veca (pat sena) romantiska komēdija, kur meitene bija gatava atdoties teju pirmajam pretimnācējam, drosmei mazliet iešāvusi (bezfilmā tā laika filmās neviens vēl nenonāca), taču izvēlētais čalis viņai iedeva kurvīti, jo redz viņa ir dzērusi, un šajā sakarā ir nerakstīti likumi, kurus puišiem jāievēro... :P Cukuraina idille, bet patiesībā puišiem pašiem drošāk.
30.06.2015 12:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits